2e gehalte zilver, centrale Hollandse genrevoorstelling in lijst met arabesken, zijkanten met decor van arabesken, l. 14 cm.
Verkocht voor € 60
2e gehalte zilver, gelegenheidslepel bekroond door liefdespaar, Jac. Gelderblom & Zn. 1957, l. 18 cm, roomlepel met steel in de vorm van een roos, l. 14 cm, sauslepel rondfilet, Zilverfabriek Voorschoten 1927.
Verkocht voor € 40
2e gehalte zilver, wapendecors van o.a. Gelderland, Amsterdam, Nederland, Zuid-Holland etc.
Verkocht voor € 35
BWG (ca. 800/1000), getorste steel bekroond door Wajangpop, l. 17 cm.
Verkocht voor € 35
2e gehalte zilver, h. 4.2 cm.
Verkocht voor € 25
Onedel, w.o. Commodoor, Pulsar, Eterna, etc.
Verkocht voor € 480
14 krt., bezet met 12 briljantjes, gewicht 23.8 gram.
Verkocht voor € 300
Diverse gehaltes - enkele defecten.
Verkocht voor € 80
W.o. een Emperor horloge aan ketting, jaren '70 en een antiek exemplaar vermaakt tot polshorloge.
Verkocht voor € 50
W.o. Remova en Corgémont, daarbij 3 verschillende horlogedoosjes, w.o. een "Kriegs einlage" exemplaar.
Verkocht voor € 30
Onedel, l. 17 en 12 cm.
Verkocht voor € 35
Diverse gehaltes, w.o. een exemplaar met een deels vergulde medaille hanger "Inter room football tournament 1916, J. Lock"
Verkocht voor € 100
18 krt., druppelvormige saffier daaromheen briljanten, maat 17.25.
Verkocht voor € 300
W.o. zilveren exemplaren.
Verkocht voor € 70
2e gehalte, 219 gram.
Verkocht voor € 60
Bestaand uit een collier, l. 40 cm, en een paar oorstekers, bezet met groenjade en wit koraal in gesneden bloemmotieven, in cassette.
Verkocht voor € 125
2e gehalte, in originele cassette.
Verkocht voor € 50
2e gehalte, 198 gram.
Verkocht voor € 50
Verkocht voor € 80
14 krt., met turquoise emaille, l. 3.5 cm.
Verkocht voor € 250
2e gehalte, opengewerkte stelen met florale motieven, 200 gram.
Verkocht voor € 60
18 krt., de zetting blauw geëmailleerd, waarin een briljant, gemerkt, maat 18.
Verkocht voor € 400
2e gehalte.
Verkocht voor € 50
2e gehalte, gladmodel met parelranden, oor met ivoren monturen, h. 14.5 cm - kleine deukjes.
Verkocht voor € 130
2e gehalte.
Verkocht voor € 25