Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 2909

Een houten met zilveren tabaksdoos, Zaanse Zilversmeden

2e gehalte zilver, centrale Hollandse genrevoorstelling in lijst met arabesken, zijkanten met decor van arabesken, l. 14 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2911

Ee zilveren gelegenheidslepel, een sauslepel en een roomlepel

2e gehalte zilver, gelegenheidslepel bekroond door liefdespaar, Jac. Gelderblom & Zn. 1957, l. 18 cm, roomlepel met steel in de vorm van een roos, l. 14 cm, sauslepel rondfilet, Zilverfabriek Voorschoten 1927.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2913

Een serie van 10 zilveren lepeltjes met wapendecors

2e gehalte zilver, wapendecors van o.a. Gelderland, Amsterdam, Nederland, Zuid-Holland etc.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2915

Een serie van 10 Djokja sorbetlepels

BWG (ca. 800/1000), getorste steel bekroond door Wajangpop, l. 17 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2917

Een paar zilveren ei-vormige peper-en-zout-strooiers

2e gehalte zilver, h. 4.2 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2919

Een kavel van 10 diverse polshorloges

Onedel, w.o. Commodoor, Pulsar, Eterna, etc.

Verkocht voor € 480

Lotnummer 2921

Een witgouden dames polshorloge, Rochemont

14 krt., bezet met 12 briljantjes, gewicht 23.8 gram.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 2923

Zes heren zakhorloges in zilveren kast, late 19e/vroege 20e eeuw

Diverse gehaltes - enkele defecten.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2925

Vier zilveren dames (zak-)horloges

W.o. een Emperor horloge aan ketting, jaren '70 en een antiek exemplaar vermaakt tot polshorloge.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2927

Zeven onedele zakhorloges

W.o. Remova en Corgémont, daarbij 3 verschillende horlogedoosjes, w.o. een "Kriegs einlage" exemplaar.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2931

Twee geëmailleerde chatelaines, einde 19e eeuw

Onedel, l. 17 en 12 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2933

Drie zilveren chatelaines en een los signet

Diverse gehaltes, w.o. een exemplaar met een deels vergulde medaille hanger "Inter room football tournament 1916, J. Lock"

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2934

Een geelgouden entourage ring bezet met saffier en briljanten

18 krt., druppelvormige saffier daaromheen briljanten, maat 17.25.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 2935

Elf diverse horlogekettingen

W.o. zilveren exemplaren.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2937

Een serie van 12 zilveren theelepels met parelranden en een bijbehorend schepje , Holland ca. 1900

2e gehalte, 219 gram.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2938

Een vergulde demi-parure van Franklin Mint

Bestaand uit een collier, l. 40 cm, en een paar oorstekers, bezet met groenjade en wit koraal in gesneden bloemmotieven, in cassette.

Verkocht voor € 125

Lotnummer 2939

Een serie van 12 zilveren theelepels met bokkenpoten, Holland vroege 20e eeuw

2e gehalte, in originele cassette.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2941

Een serie van 12 zilveren taartvorkjes met gehamerde stelen, Holland eerste helft 20e eeuw

2e gehalte, 198 gram.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2943

Een serie van 6 zilveren theelepeltjes met gegraveerde stelen, Holland, ca. 1800

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2944

Een geëmailleerd gouden strikbroche

14 krt., met turquoise emaille, l. 3.5 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 2945

Een serie van 11 zilveren theelepeltjes en bijbehorende klontjestang en twee suikerschepjes, Holland 1856

2e gehalte, opengewerkte stelen met florale motieven, 200 gram.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2946

Een gouden ring met diamant, Korloff Parijs

18 krt., de zetting blauw geëmailleerd, waarin een briljant, gemerkt, maat 18.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 2947

Een serie van 12 diverse zilveren theelepeltjes, daarbij een serie van 6 zilveren mokkalepeltjes met waaiermotief, Holland

2e gehalte.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2948

Een zilveren theepotje, Van Kempen, Voorschoten 1898

2e gehalte, gladmodel met parelranden, oor met ivoren monturen, h. 14.5 cm - kleine deukjes.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2949

Vijf kurken met diverse zilveren sierdoppen, w.o. 19 eeuwse exemplaren, Holland

2e gehalte.

Verkocht voor € 25

Kavels per pagina: