Kavels per pagina:

Lotnummer 2092

Twee blauwwitte schotels, China 18e eeuw

Porselein, een licht geribd Kangxi bord met vlakverdelingsdecor en een bord met florale randversiering en bruine rand, ø 22.5 cm - kleine randschilfers en bord met bruine rand centrale haarlijnen.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2093

Twee Kantonese objecten, trekpotje en dekseldoos, China ca. 1900

Polychroom gedecoreerd porselein met vorostellingen van figuren, trekpotje zonder deksel en met defect oor (wel aanwezig), h. 10 cm, dekseldoos met oude restauratie, ø 10 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2094

Een opium weegschaal, Myanmar/Birma, eerste helft 20e eeuw

In houten behuizing met snijwerk van olifantskoppen en florale motieven, h. 5 x b. 33 x d. 16.5 cm, incl. negen messing gewichtjes, waarvan vijf in de vorm van olifanten en vier in de vorm van Hanuman.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2095

Een hoofddeksel naar Tibetaans voorbeeld, China

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2096

Twee sculpturen van vrouwen, Bali

Hout, h. 34 en 61 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2097

Twee Yixing trekpotjes, China

Aardewerk, groene exemplaar in de vorm van een rieten mand met bamboevormige tuit en oor, h. 8 cm, en de andere trekpot is voorzien van tinnen monturen met drakenmotieven, Tung King Shun Factory, h. 11 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2098

Een kavel divers

Bestaande uit een paar BWG zilveren armbanden, een paar verzilverd metalen scroll gewichten met reliëfdecor van diverse figuren, l. 23 cm, en een verzilverd metalen scepter met reliëfdecor van draken en feniksen, l. 19.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2099

Een sculptuur van Guanyin, China, 19e eeuw

Speksteen, h. 12 cm, incl. houten voetstuk.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2100

Een kavel Chinese kleinoden

Bestaande uit een verguld bronzen beeldje van Boeddha zittend op lotustroon, h. 13.5 cm, twee jade hangers, een stempeltje en een snuifflesje.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2101

Een mandau, Dayak, Borneo

L. 75 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2103

Een Songye Kifwebe-stijl schild

Met centraal een hoofd, met wit, zwart, oker en rood opgehoogd, Congo, l. 55 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2104

Een scroll, China

Papier met centrale afbeelding van vogels op bloesemtakken omringd door diverse teksten en figuren, 167 x 65 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2105

Een scroll, China

Papier met afbeelding van een landschap, 156 x 66 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2106

Een vaas, 19e eeuw

Brons met cloisonné, gaatje en enkele beschadigingen, h. 36.5 cm, ø 23 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2107

Twee sculpturen van een koe en een paar kraanvogels, Bali

Hout, h. 28 en 40.5 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2108

Een kom, China, naar antiek voorbeeld

Blauwwit porselein met decor van feniksen en florale motieven, h. 5.8 cm, ø 12.4 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2109

Twee bronzen beeldjes van zittende Tsongkhapa Boeddha's

Beide met de karakteristieke puntmuts met oorflappen, Sino-Tibet, 20e eeuw, h. 12 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2111

Een Ashanti-stijl beeld van een staande zwangere vrouw

Zwart patina, met kralenketting, kaurischelpjes en een lendendoek, Ghana, h. 53 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2112

Een Luba/Chokwe-stijl hoofdsteun

Steun gedragen door een gehoornd dier, Congo, h. 21 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2113

Een Baule-stijl beeld van een staand figuur

Met zwart en wit opgehoogd en blauwwitte lendendoek, handen om de buik gevat, Gabon, h. 42 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2115

Een Dogon- en Lobi-stijl beeld van een staande figuur

Mali, op houten voet, h. 63 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2117

Een Dan Gio-stijl beeld van een staande vrouw

Met zwart en wit opgehoogd, voorzien van nekringen/plooien, Liberia/Guinee, h. 63 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2119

Drie (vermoedelijk) Afrikaanse beeldjes van manfiguren,

Alle brons, h. 9-12.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2120

Een royaal model rood opgehoogd beeld van een staand figuur

Ronde kop op hoge nek, vermoedelijk Gabon, h. 100 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2121

Een Yaka-stijl masker

Gepolychromeerd, vegetatieve beharing en stoffen hoed, Angola, h. 57 cm.

Verkocht voor € 25

Kavels per pagina: