Porselein, een licht geribd Kangxi bord met vlakverdelingsdecor en een bord met florale randversiering en bruine rand, ø 22.5 cm - kleine randschilfers en bord met bruine rand centrale haarlijnen.
Verkocht voor € 90
Polychroom gedecoreerd porselein met vorostellingen van figuren, trekpotje zonder deksel en met defect oor (wel aanwezig), h. 10 cm, dekseldoos met oude restauratie, ø 10 cm.
Verkocht voor € 40
In houten behuizing met snijwerk van olifantskoppen en florale motieven, h. 5 x b. 33 x d. 16.5 cm, incl. negen messing gewichtjes, waarvan vijf in de vorm van olifanten en vier in de vorm van Hanuman.
Verkocht voor € 60
Hout, h. 34 en 61 cm.
Verkocht voor € 50
Aardewerk, groene exemplaar in de vorm van een rieten mand met bamboevormige tuit en oor, h. 8 cm, en de andere trekpot is voorzien van tinnen monturen met drakenmotieven, Tung King Shun Factory, h. 11 cm.
Verkocht voor € 70
Bestaande uit een paar BWG zilveren armbanden, een paar verzilverd metalen scroll gewichten met reliëfdecor van diverse figuren, l. 23 cm, en een verzilverd metalen scepter met reliëfdecor van draken en feniksen, l. 19.5 cm.
Verkocht voor € 60
Speksteen, h. 12 cm, incl. houten voetstuk.
Verkocht voor € 110
Bestaande uit een verguld bronzen beeldje van Boeddha zittend op lotustroon, h. 13.5 cm, twee jade hangers, een stempeltje en een snuifflesje.
Verkocht voor € 60
Met centraal een hoofd, met wit, zwart, oker en rood opgehoogd, Congo, l. 55 cm.
Verkocht voor € 30
Papier met centrale afbeelding van vogels op bloesemtakken omringd door diverse teksten en figuren, 167 x 65 cm.
Verkocht voor € 20
Papier met afbeelding van een landschap, 156 x 66 cm.
Verkocht voor € 20
Brons met cloisonné, gaatje en enkele beschadigingen, h. 36.5 cm, ø 23 cm.
Verkocht voor € 60
Hout, h. 28 en 40.5 cm.
Verkocht voor € 25
Blauwwit porselein met decor van feniksen en florale motieven, h. 5.8 cm, ø 12.4 cm.
Verkocht voor € 130
Beide met de karakteristieke puntmuts met oorflappen, Sino-Tibet, 20e eeuw, h. 12 cm.
Verkocht voor € 60
Zwart patina, met kralenketting, kaurischelpjes en een lendendoek, Ghana, h. 53 cm.
Verkocht voor € 60
Steun gedragen door een gehoornd dier, Congo, h. 21 cm.
Verkocht voor € 60
Met zwart en wit opgehoogd en blauwwitte lendendoek, handen om de buik gevat, Gabon, h. 42 cm.
Verkocht voor € 30
Mali, op houten voet, h. 63 cm.
Verkocht voor € 30
Met zwart en wit opgehoogd, voorzien van nekringen/plooien, Liberia/Guinee, h. 63 cm.
Verkocht voor € 45
Alle brons, h. 9-12.5 cm.
Verkocht voor € 20
Ronde kop op hoge nek, vermoedelijk Gabon, h. 100 cm.
Verkocht voor € 35
Gepolychromeerd, vegetatieve beharing en stoffen hoed, Angola, h. 57 cm.
Verkocht voor € 25