Met gestoken decors van o.a. harten en bloemenmand, etc., herkomst Christies 1988, Chinese and Japanese Ceramics and Works of Art, h. 4-5.5 cm.
Verkocht voor € 60
Porselein, h. 9.5 cm.
Verkocht voor € 50
Blauwwit porselein met lotusdecor, germerkt met dubbele cirkel, - defect aan hals.
Verkocht voor € 30
Karakters voor mensen en bergen, 132 x 34 cm, 197 x 50 cm.
Verkocht voor € 20
Met gestoken houten handvat en houten schede, l. 53 cm - lemmet in matige conditie.
Verkocht voor € 20
Verguld brons, h. 25 cm.
Verkocht voor € 280
Polychroom porselein met decor van vrouwen en dienaar in landschap, ø 33 cm.
Verkocht voor € 90
Brons en goudkleurig metaal, in de trant van traditionele goudgewichtjes, max. h. 10.5 cm.
Verkocht voor € 45
8 maal porselein en 1 cloisonné exemplaar, h. 9.5 - 26 cm.
Verkocht voor € 380
Lakwerk en metaal, h. 9.5 - 17.5 cm.
Verkocht voor € 140
Porselein, deels voorzien van polychroom (stroom-)glazuur, h. 9.5-13.5 cm.
Verkocht voor € 20
W.o. Imari, Kanton en een blauwwit Nanking cargo schoteltje, ø 6 - 24.5 cm.
Verkocht voor € 25
Vnl. brons en messing, van Hindoeïstische en Boeddhistische godheden, h. 2.4 - 11 cm.
Verkocht voor € 100
Blauwwit porselein met decor van diverse figuren in landschap en florale motieven, h. 44.5 cm.
Verkocht voor € 150
Jade, h. 6 cm, l. 10 cm.
Verkocht voor € 50
Met voorstellingen van dames, 55 x 40 cm.
Verkocht voor € 80
Met voorstellingen van wandelende dames en een ceremonie, 55 x 40 cm.
Verkocht voor € 50
Kurk in glazen en gezwart houten kastjes, h. 20 en 30 cm - glas zit los in sponning.
Verkocht voor € 20
Blauwwit porselein, zijkant met decor van vier figuren, centraal decor van een landschap in medaillon en rand voorzien van band met florale motieven, h. 7 cm, ø 24 cm.
Verkocht voor € 40
Vnl. manilla's, enkelbanden en sieraden, l. 7.5 - 19 cm.
Verkocht voor € 40
Gouddraad en pailletten, met latere zwartfluwelen rand en hoekkwasten, 134 x 106 cm.
Verkocht voor € 60
Iznik stijl, 35 x 35 cm per tegel - gelijmd, defecten.
Verkocht voor € 120
Blauwwit porselein met centraal decor van twee feniksen, h. 4.4 cm, ø 22 cm.
Verkocht voor € 40
Porselein, ø 27.5 cm - haarlijnen en randchipje.
Verkocht voor € 35
Famille rose porselein met decor van vleermuizen en florale motieven, h. 4 cm, ø 21 cm.
Verkocht voor € 30