Kavels per pagina:

Lotnummer 2034

Vijf jade plaquettes, China

Met gestoken decors van o.a. harten en bloemenmand, etc., herkomst Christies 1988, Chinese and Japanese Ceramics and Works of Art, h. 4-5.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2036

Een celadon drakenkommetje, China

Porselein, h. 9.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2037

Een balustervormige vaas vermaakt tot lampvoet, China 18e/9e eeuw

Blauwwit porselein met lotusdecor, germerkt met dubbele cirkel, - defect aan hals.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2038

Een scroll met karakterdecor

Karakters voor mensen en bergen, 132 x 34 cm, 197 x 50 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2039

Een kris, Indonesië tweede kwart 20e eeuw

Met gestoken houten handvat en houten schede, l. 53 cm - lemmet in matige conditie.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2040

Een beeld van een Chinese keizer

Verguld brons, h. 25 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 2042

Een paar Kutani schotels, Japan, Meiji

Polychroom porselein met decor van vrouwen en dienaar in landschap, ø 33 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2043

Een schaakspel, Afrika

Brons en goudkleurig metaal, in de trant van traditionele goudgewichtjes, max. h. 10.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2044

Een kavel gemberpotten en cachepots, China

8 maal porselein en 1 cloisonné exemplaar, h. 9.5 - 26 cm.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 2046

Vijf vazen en 2 dekselpotten, China

Lakwerk en metaal, h. 9.5 - 17.5 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2047

Drie Lao Tse figuurtjes

Porselein, deels voorzien van polychroom (stroom-)glazuur, h. 9.5-13.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2048

Een kavel divers porselein

W.o. Imari, Kanton en een blauwwit Nanking cargo schoteltje, ø 6 - 24.5 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2049

Een verzameling van 21 kleine beeldjes, Azië

Vnl. brons en messing, van Hindoeïstische en Boeddhistische godheden, h. 2.4 - 11 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2050

Een meiping vaas, China

Blauwwit porselein met decor van diverse figuren in landschap en florale motieven, h. 44.5 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2051

Een sculptuur van een tempelleeuw (shishi), China

Jade, h. 6 cm, l. 10 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2052

Drie achterglasschilderingen, China midden 20e eeuw

Met voorstellingen van dames, 55 x 40 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2053

Twee achterglasschilderingen, China midden 20e eeuw

Met voorstellingen van wandelende dames en een ceremonie, 55 x 40 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2054

Twee diorama's van landschappen, China, vroege 20e eeuw

Kurk in glazen en gezwart houten kastjes, h. 20 en 30 cm - glas zit los in sponning.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2055

Een schaal op voet, China

Blauwwit porselein, zijkant met decor van vier figuren, centraal decor van een landschap in medaillon en rand voorzien van band met florale motieven, h. 7 cm, ø 24 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2056

Een kavel vnl. bronzen objecten, Afrika

Vnl. manilla's, enkelbanden en sieraden, l. 7.5 - 19 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2057

Een borduurwerk op zijde, vermoedelijk Turkije

Gouddraad en pailletten, met latere zwartfluwelen rand en hoekkwasten, 134 x 106 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2058

Een 6-pas tegeltableau, Damascus 19e eeuw

Iznik stijl, 35 x 35 cm per tegel - gelijmd, defecten.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2060

Een diep bord, China

Blauwwit porselein met centraal decor van twee feniksen, h. 4.4 cm, ø 22 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2063

Een blauwwit bord met lotusdecor, China 19e eeuw

Porselein, ø 27.5 cm - haarlijnen en randchipje.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2065

Een diep bord, China

Famille rose porselein met decor van vleermuizen en florale motieven, h. 4 cm, ø 21 cm.

Verkocht voor € 30

Kavels per pagina: