Kavels per pagina:

Lotnummer 2066

Een kavel Indisch en Afrikaans snijwerk

Max. h. 15 - 64 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2067

Een stempel in de vorm van een figuur, China

Natuursteen, h. 12.8 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2068

Een celadon kom met decor van koi tussen waterplanten

porselein, h. 7.1 x ø 14.9 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2069

Een antiek baby bad, China

Iepenhout met drie koperen banden en twee handvatten, h. 35 x b. 46.5 x d. 35 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2070

Een kan en een schoteltje op voet, China

Flambé porselein, h. 12 cm, ø 15.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2071

Een kavel diverse beeldjes en snijstukken

Keramiek, composiet en been, w.o. enkele netsukes, cloisonné figuurtjes, etc.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2072

Een kavel snijstukken en hockers

Hout, w.o. 2 diorama's, onderdelen van een lantaarn, een doosje met parelmoer inlegwerk, Balinese snijstukken, etc.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2074

Een beeld van een hoogwaardigheidsbekleder, China 20e eeuw

Hout, deels gepolychromeerd, h. 75 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2075

Een steelvaasje, China, 18/19e eeuw

Blauwwit porselein met decor van twee draken en vlammende parel, h. 16.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2076

Een doos met divers Indonesisch textiel, w.o. een oude batik doek

Daarbij een boek: Alison Taylor, "Living traditions in Balinese painting", 1991.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2077

Een miniatuur 14-persoons gamelanorkest met twee dansende figuren, Indonesië, midden 20e eeuw

Messing, max. h. 11.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2078

Een beeld van Lao Tse staand op schildpaddraak, China

Brons, h. 28 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2079

Een beeld van Shiva op Nandi, Thailand, 19/20e eeuw

Verguld brons op houten voetstuk, h. 33 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2080

Een kussen in de vorm van een katachtige, China

Blauwwit porselein, h. 12 cm, l. 24 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2081

Een serie van 4 kop-en-schotels, China 2e helft 18e eeuw

Blauwwit porselein, met decor van wijsgeren bij bloesemboom, Qianlong - alle met defecten, w.o. 1 schotel met gekramde restauratie.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2082

Twee beelden van monniken, vermoedelijk Birma/Myanmar

Verguld hout, ingelegd met gekleurd glas, h. 46 en 52 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2083

Een famille verte dekselpot, China

Polychroom porselein, met decor van scènes in een tuin, afgezet met paksoi decor, op houten hocker, h. 60 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2084

Een groot model kraagvaas, Japan en een gemberpot, China

Blauwwit porselein met (deels) transfer decor, de eerste met decor van kraanvogel - barst in hals, de tweede met decor van koi karpers, h. 53 en 26 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2085

Een plaquette, China

Reliëfdecor van een zittende Boeddha met swastika op de borst en verso een gegraveerd gedicht/verhaal, in houten lijst, 29 x 20.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2086

Een kavel Indonesisch snijwerk

Bestaande uit een garoeda, een demon, een vrouwelijke buste en een hoofd van een man en een vrouw, max. h. 26.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2087

Drie diverse gemberpotten, China

Blauwwit porselein, w.o. 1 met deksel, h. 15 - 19 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2088

Vier vaasjes en twee theebusjes, China

Kantonees en blauwwit porselein, h. 10-24 cm - defecten, w.o. de grootste vaas met scherf uit hals.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2089

Een paar lage huwelijksstoelen, China vroege 20e eeuw

Gestoken hout met reliëfpaneeltjes met voorstellingen van dansende man en vrouw, h. 69 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2090

Een 'boeddhistische' kralenketting, China

l. 123 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 2091

Een koperen ketel, Perzië

Met gehamerd decor van bloemen, dierfiguren en kalligrafie, h. 46 cm.

Verkocht voor € 80

Kavels per pagina: