Max. h. 15 - 64 cm.
Verkocht voor € 25
Natuursteen, h. 12.8 cm.
Verkocht voor € 40
porselein, h. 7.1 x ø 14.9 cm.
Verkocht voor € 20
Iepenhout met drie koperen banden en twee handvatten, h. 35 x b. 46.5 x d. 35 cm.
Verkocht voor € 60
Flambé porselein, h. 12 cm, ø 15.5 cm.
Verkocht voor € 30
Keramiek, composiet en been, w.o. enkele netsukes, cloisonné figuurtjes, etc.
Verkocht voor € 70
Hout, w.o. 2 diorama's, onderdelen van een lantaarn, een doosje met parelmoer inlegwerk, Balinese snijstukken, etc.
Verkocht voor € 40
Hout, deels gepolychromeerd, h. 75 cm.
Verkocht voor € 30
Blauwwit porselein met decor van twee draken en vlammende parel, h. 16.5 cm.
Verkocht voor € 35
Daarbij een boek: Alison Taylor, "Living traditions in Balinese painting", 1991.
Verkocht voor € 25
Messing, max. h. 11.5 cm.
Verkocht voor € 60
Brons, h. 28 cm.
Verkocht voor € 30
Verguld brons op houten voetstuk, h. 33 cm.
Verkocht voor € 150
Blauwwit porselein, h. 12 cm, l. 24 cm.
Verkocht voor € 35
Blauwwit porselein, met decor van wijsgeren bij bloesemboom, Qianlong - alle met defecten, w.o. 1 schotel met gekramde restauratie.
Verkocht voor € 90
Verguld hout, ingelegd met gekleurd glas, h. 46 en 52 cm.
Verkocht voor € 100
Polychroom porselein, met decor van scènes in een tuin, afgezet met paksoi decor, op houten hocker, h. 60 cm.
Verkocht voor € 50
Blauwwit porselein met (deels) transfer decor, de eerste met decor van kraanvogel - barst in hals, de tweede met decor van koi karpers, h. 53 en 26 cm.
Verkocht voor € 30
Reliëfdecor van een zittende Boeddha met swastika op de borst en verso een gegraveerd gedicht/verhaal, in houten lijst, 29 x 20.5 cm.
Verkocht voor € 80
Bestaande uit een garoeda, een demon, een vrouwelijke buste en een hoofd van een man en een vrouw, max. h. 26.5 cm.
Verkocht voor € 45
Blauwwit porselein, w.o. 1 met deksel, h. 15 - 19 cm.
Verkocht voor € 30
Kantonees en blauwwit porselein, h. 10-24 cm - defecten, w.o. de grootste vaas met scherf uit hals.
Verkocht voor € 80
Gestoken hout met reliëfpaneeltjes met voorstellingen van dansende man en vrouw, h. 69 cm.
Verkocht voor € 80
l. 123 cm.
Verkocht voor € 280
Met gehamerd decor van bloemen, dierfiguren en kalligrafie, h. 46 cm.
Verkocht voor € 80