Meubels, curiositeiten en varia deel 1 (nrs. 500 - 999)

Woensdag 10 juni, 18.30 uur

Kavels per pagina:

Lotnummer 500

Een paar sierbokalen, einde 19e eeuw

Runderhoorns, getorst door jongelingen, op marmeren en albasten voet, h. 51 cm.

Richtprijs € 200 - 300

Een verzameling bakeliet, vnl. keukenbenodigdheden

W.o. een PeDe koffiemolen, Ruhrfix handmixers, een Shredmaster gehaktmolen, 2 Sterivite weck instrumenten, etc.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 502

Een verzameling bakeliet

Bestaande uit 6 dienbladen, een Yaclata kaasstolp, een schaal en kom, een bestekdoos en een Norma spiritus brander.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 503

Een verzameling bakeliet, vnl. kleinoden

W.o. sigarettenhouders, eierdopjes op onderschotel, een grote verzameling vingerhoedjes, inktpotten, flan vormpjes, peper-en-zoutstrooiers, etc.

Richtprijs € 100 - 150

Een verzameling bakeliet, vnl. m.b.t. uiterlijke verzorging

W.o. 5 föhns, w.o. gemerkt Ormond, Morphy-Richards, scheermessen, een Vendex rokmeter, etc.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 505

Een verzameling bakeliet, vnl. speelgoed en bureau accessoires

W.o. 2 Viewmasters, blokfluiten, waterverfbakjes, domino- en damstenen, w.o. Russische exemplaren, muntenbakjes, puntenslijpers, een metronoom in ovp, etc.

Richtprijs € 100 - 150

Een verzameling van 11 bakelieten wekkers

Electrisch, w.o. Smith Cectric, Ferranti, Metamec, etc.

Richtprijs € 80 - 120

Een verzameling bakeliet, vnl. apparaten

W.o. Davenset battery charger, een knijpkat, een Heirman duivenklok, een Ohm meter, een themostaat, een veldtelefoon, een gehoorapparaat, etc.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 508

Een verzameling bakeliet, vnl. armaturen voor in huis

W.o. deurbeslag, slotplaten, lichtschakelaars, stekkers en stopcontacten.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 509

Twee bakelieten lampjes, ca. 1930

Een met getrapte gesatineerde glazen kap en compartiment voor asbak en luciferdoosje, één met gemarmerd glazen kapje, h. 27 en 37 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 510

Een beeld van een varaan op rots, vermoedelijk Bali

Gestoken hout, h. 39.5 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Een Philips Ultraphil UV lamp, jaren '50

Crèmekleurig geschilderd metaal, met conische kap, h. 38 cm.

Richtprijs A.T.P.

Een amberkleurige Art deco lamp

gesatineerd persglas, in de vorm van een knielende vrouw, vermoedelijk Boheems, h. 25 cm - vitting los.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 513

Een chryselefantien beeldje, 19e/20e eeuw

Van een dame die haar enkels toont, h. 16.5 cm - heeft op een sokkel geschroefd gestaan.

Richtprijs € 80 - 120

Willem Coenraad Brouwer (1877-1933) - Een vaas

Groen geglazuurd aardewerk, h. 34 cm - minieme bakfout bovenzijde.

Richtprijs € 500 - 800

Lotnummer 516

Een verzameling Meissen serviesdelen

Blauwwit porselein, decor Zwiebelmuster, w.o. 2 sauskommen, 5 diepe borden, 2 dinerborden, ontbijtbordje en diverse schalen - chipjes.

Richtprijs € 150 - 250

Lotnummer 517

Een miniatuur linnenkastje, vroege 20e eeuw

Deels eikenhout, met inhoud, h. 33 x b. 25 x d. 12 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Piet Knepper voor Mobach - Een vaas

Wit geglazuurd aardewerk, h. 27 cm.

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 519

Een beschilderde vaas naar ontwerp van Francois Theodore Legras (1839-1916)

Met schildering van twee figuren op bruggetje, ronde vaas uitlopend in hexagonale bovenzijde, Frankrijk ca. 1900, h. 28.5 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 520

Een late Empire secretaire in de vorm van een tuinvaas, ca. 1820

Mahoniefineer, rustend op brons gepatineerde griffioenen en sphinxen, voorzien van biesintarsia, het interieur voorzien van vakjes en laatjes en groenvilten schrijfveld, vermoedelijk Wenen, h. 165 x b. 87 x d. 52 cm.

Richtprijs € 4000 - 6000

Lotnummer 521

Een beeldje van een pierrot met gitaar

Brons op zwartmarmeren voet, h. 23 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 522

Een paneel met voorstelling van een dame in Art deco kledij

Op goudkleurig fond, 127 x 61 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 523

Een drieslags kamerscherm

Met voorstelling van 3 dames in Art deco kledij, op zilverkleurig fond, h. 203 x 153 cm.

Richtprijs € 150 - 250

Lotnummer 524

Een boeren keukenkast

Grenenhout, het onderstel met 4 deurtjes en 3 lades, de beglaasde opstand met 4 facet geslepen ruitjes, h. 230 x b. 198 x. d. cm.

Richtprijs € 200 - 300

Lotnummer 525

Een art deco tafelllamp

Zilverkleurig metalen voet voorzien van gesatineerd glazen kap met reliëfdecor, h. 45 cm.

Richtprijs € 130 - 180

Kavels per pagina: