Kavels per pagina:

Lotnummer 175

Naar Roy Lichtenstein - Vrouw voor spiegel

Zeefdruk 42/199, r.o. droogstempel Suc. Lavino, 58 x 44 cm, lijst: 88 x 69 cm.

Te koop voor € 380

Lotnummer 177

Hollandse school, 19e eeuw - Herbergscène

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 29.6 x 40 cm, lijst: 40.5 x 50.5 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 179

Constant David Ludovic Artz (1870-1951) - Eenden aan de waterkant

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 41 x 51 cm, lijst: 51.5 x 62 cm.

Te koop voor € 1000

Lotnummer 182

Franse school late 18e eeuw - portret van een jongen met muts

Pastel op antiek geschept papier, 37 x 30.5, 43 x 37 cm.

Te koop voor € 130

Lotnummer 187

Mogelijk L.W.R. Wenkebach (1860-1937) - "Pourvu qu'on s'amuse!"

Pentekening, r.o. gemonogrammeerd en r.b. gedateerd Rolde 1 augustus 1884, 11 x 14 cm, 31 x 27 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 188

Helena Maria van Borselen (1867-1947) - Stilleven met Chinese vaas

Aquarel, r.o. gesigneerd, 36.5 x 22 cm - niet ingelijst.

Te koop voor € 80

Lotnummer 194

Jan Schonk (1889-1976) - "Kuikendief" 1916

Kleurenhoutsnede, E.D. no. 19, r.o. gesigneerd, 28.5 x 22 cm, 62 x 48 cm (herkomst Christie's Amsterdam).

Te koop voor € 65

Lotnummer 199

Naar Pablo Picasso - Maternité

Litho, postume herdruk, 50.5 x 39 cm, lijst: 77 x 57 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 204

Thomas G. Purvis (1861-1933) - Chinese jonk

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 22 x 35.5 cm, lijst: 38 x 48 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 208

W. Markestein, pseudoniem van Willem Frederik Welter (1895-1939) - Dorpsstraatje met kerk op de achtergrond

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 45 x 35.5 cm, lijst: 55.5 x 45.5 cm.

Te koop voor € 220

Lotnummer 212

Johan Hendrik Kaemmerer (1894-1970) - Stalinterieur met kippen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 25 x 30.5 cm, lijst: 38 x 44 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 216

Nicole Carvajal (1952) - Interieur

Olieverf op doek, niet gesigneerd, 78 x 58 cm, lijst: 81.5 x 61.5 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 217

Nicole Carvajal (1952) - Flora

Olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd 1989, jurk van Fong Leng is als model gebruikt, 120 x 100 cm, lijst: 133 x 113 cm.

Te koop voor € 900

Lotnummer 220

Hendrik Andries 'Henk' Munnik (1912-1997) - Stilleven

Olieverf op doek, r.b. gesigneerd, 35 x 45 cm, lijst: 50 x 60 cm.

Te koop voor € 650

Lotnummer 231

Franse school, 2e kwart 19e eeuw - Portret van een dame

Ovaal, olieverf op doek, l.o. onduidelijk H./N. Jardin? gesigneerd, in fraaie vergulde lijst, 71 x 61 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 232

Hollandse school, 19e eeuw - Grachtgezicht te Gouda

Olieverf op doek, r.o. onduidelijk gemonogrammeerd, 40 x 28 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 233

Koninklijke Stoomsteendrukkerij Amand (act. 1865 - 1880) - Vissersvolk en bomschuiten op het strand

Litho, 26.5 x 35.5 cm, lijst: 42 x 50.5 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 237

Anton Heyboer (1924-2005) - Danseres

Pastel, l.o. gesigneerd, 39.5 x 35.5 cm, lijst: 52.5 x 48 cm.

Te koop voor € 190

Lotnummer 239

Naar Roy Lichtenstein - Maybe he became ill and couldn't leave the studio!

Zeefdruk, 90.5 x 90.5, lijst: 96.5 x 96.5 cm.

Te koop voor € 180

Lotnummer 240

Corneille (1922-2010) - Souvenir d'Amsterdam

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '97, 41 x 46 cm, lijst: 68.5 x 71 cm, glasplaat ontbreekt.

Te koop voor € 150

Lotnummer 260

Salvador Dali (1904 - 1989) - Les Perroquets (The parrots) uit de suite 'Tauromachie Surréaliste'

Kleurenets XLI/C, 31.5 x 41 cm, lijst: 53 x 68 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 273

Johannes Gerardus den Hengst (1904-1982) - Figuur in Zuid-Europees straatje

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 78 x 58 cm, lijst: 99 x 79 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 274

Onduidelijk gesigneerd - Noord-Afrikaans tafereel

Olieverf op doek, r.o. en l.o. gesigneerd, 34.5 x 56 cm, lijst: 50.5 x 73 cm.

Te koop voor € 750

Lotnummer 279

Pierre Alechinsky (1927) - Affiche Museum Boymans - van Beuningen 15 nov. 1974 - 1 jan. 1975

Litho, 79 x 57 cm, lijst: 82 x 60.5 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 280

Erasmus Bernard van Dulmen Krumpelman (1897-1987) - Koeien langs de Drentsche Aa

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '78, 60 x 80 cm, lijst: 67.5 x 87 cm.

Te koop voor € 1500

Kavels per pagina: