Zeefdruk 42/199, r.o. droogstempel Suc. Lavino, 58 x 44 cm, lijst: 88 x 69 cm.
Te koop voor € 380
Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 29.6 x 40 cm, lijst: 40.5 x 50.5 cm.
Te koop voor € 100
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 41 x 51 cm, lijst: 51.5 x 62 cm.
Te koop voor € 1000
Pastel op antiek geschept papier, 37 x 30.5, 43 x 37 cm.
Te koop voor € 130
Pentekening, r.o. gemonogrammeerd en r.b. gedateerd Rolde 1 augustus 1884, 11 x 14 cm, 31 x 27 cm.
Te koop voor € 40
Aquarel, r.o. gesigneerd, 36.5 x 22 cm - niet ingelijst.
Te koop voor € 80
Kleurenhoutsnede, E.D. no. 19, r.o. gesigneerd, 28.5 x 22 cm, 62 x 48 cm (herkomst Christie's Amsterdam).
Te koop voor € 65
Litho, postume herdruk, 50.5 x 39 cm, lijst: 77 x 57 cm.
Te koop voor € 100
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 22 x 35.5 cm, lijst: 38 x 48 cm.
Te koop voor € 200
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 45 x 35.5 cm, lijst: 55.5 x 45.5 cm.
Te koop voor € 220
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 25 x 30.5 cm, lijst: 38 x 44 cm.
Te koop voor € 150
Olieverf op doek, niet gesigneerd, 78 x 58 cm, lijst: 81.5 x 61.5 cm.
Te koop voor € 500
Olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd 1989, jurk van Fong Leng is als model gebruikt, 120 x 100 cm, lijst: 133 x 113 cm.
Te koop voor € 900
Olieverf op doek, r.b. gesigneerd, 35 x 45 cm, lijst: 50 x 60 cm.
Te koop voor € 650
Ovaal, olieverf op doek, l.o. onduidelijk H./N. Jardin? gesigneerd, in fraaie vergulde lijst, 71 x 61 cm.
Te koop voor € 200
Olieverf op doek, r.o. onduidelijk gemonogrammeerd, 40 x 28 cm.
Te koop voor € 35
Litho, 26.5 x 35.5 cm, lijst: 42 x 50.5 cm.
Te koop voor € 50
Pastel, l.o. gesigneerd, 39.5 x 35.5 cm, lijst: 52.5 x 48 cm.
Te koop voor € 190
Zeefdruk, 90.5 x 90.5, lijst: 96.5 x 96.5 cm.
Te koop voor € 180
Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '97, 41 x 46 cm, lijst: 68.5 x 71 cm, glasplaat ontbreekt.
Te koop voor € 150
Kleurenets XLI/C, 31.5 x 41 cm, lijst: 53 x 68 cm.
Te koop voor € 400
Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 78 x 58 cm, lijst: 99 x 79 cm.
Te koop voor € 300
Olieverf op doek, r.o. en l.o. gesigneerd, 34.5 x 56 cm, lijst: 50.5 x 73 cm.
Te koop voor € 750
Litho, 79 x 57 cm, lijst: 82 x 60.5 cm.
Te koop voor € 100
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '78, 60 x 80 cm, lijst: 67.5 x 87 cm.
Te koop voor € 1500