Kavels per pagina:

Lotnummer 284

Tinus van Bakel (1912-1994) - Vissers in roeiboten

Aquarel, l.o. gemonogrammeerd, 27 x 35 cm, lijst: 52.5 x 61 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 291

Onbekend - Drie erotische voorstellingen in 18e eeuwse trant

Drie handgekleurde etsen, 11.5 x 9 cm (3x), lijst: 35 x 56.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 297

Hollandse school, 18e eeuw - Figuren bij boom in landschap

Inkt en aquarel, niet gesigneerd, 23.5 x 17.5 cm - vocht, scheurtjes langs de rand, lijst: 25.5 x 19.5 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 299

Felicien Bobeldijk (1876-1964) - Aardappelschillende vrouw

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 109 x 82.5 cm, lijst: 141 x 114 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 302

Drie Venetiaanse prenten - 18e eeuwse zich verpozende figuren

Uitgegeven door Remondini, ca. 1740, handgekleurde kopergravures en fraai ingelijst, 40 x 52, 63 x 75 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 314

René Boin (1953) - Theekop, schroef en trapleuning

Drie litho's, alle r.o. gesigneerd en gedateerd '95 en '96 - niet ingelijst, trapleuning met vochtplek.

Te koop voor € 20

Lotnummer 318

Duitse school, B. Schick - Dame spelend met poes

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 55 x 34 cm, lijst: 68.5 x 47.5 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 319

Salvador Dali (1904-1989) - La place saint Marc Venise, la basilique et le campanile

Litho E.A. XXVI/L, 1978, 58 x 79 cm, lijst: 75 x 103 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 324

Isaac Naarden (1902-1982) - portret van Johannes de Doper

Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 47.5 x 64, 51 x 67 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 328

Regnerus Jan Edzard "Reggi" Scherpbier (1910-1991) - Schildersatelier stilleven

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 55 x 46 cm, 63 x 54 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 341

Naar Andy Warhol - Marilyn Monroe

Zeefdruk, 90 x 90 cm, lijst: 98 x 98 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 342

Zeefdruk, 90 x 90 cm, lijst: 101 x 101 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 345

Edith Bons (1952) - "Juru Tjili"

Gemengde techniek, m.o. gesigneerd en gedateerd 1995, 51 x 39 cm, 60 x 42 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 349

Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1987) - Gezicht op het Singel en de Ronde Lutherse Kerk vanaf de Prins Hendrikkade

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 70 cm, lijst: 67 x 87 cm.

Te koop voor € 225

Lotnummer 364

Georges Pierre Guinegault (1893-1982) - Ballerina

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 55 x 46 cm, lijst: 71 x 62 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 365

Hans Innemée (1951) - Just because I like potatoes

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '00, 24 x 23 cm, lijst: 56.5 x 53.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 372

Clemens Briels (1946) - Figuur III

Zeefdruk H.C. 5/10, r.o. gesigneerd en gedateerd '02, 29 x 27 cm, lijst: 61 x 56 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 375

Clemens Briels (1946) - Figuur VI

Zeefdruk H.C. 5/10, r.o. gesigneerd en gedateerd '02, 29.5 x 27 cm, lijst: 61 x 56 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 376

Ton Schulten (1938) - Nachtelijk landschap

Zeefdruk H.C. 20/20, r.o. gesigneerd, 22.3 x 15 cm, lijst: 51 x 41 cm.

Te koop voor € 90

Lotnummer 386

Naar Tom Wesselmann - Vrouwelijk naakt

Zeefdruk 86/199, 76.5 x 57.5 cm, lijst: 88 x 69 cm.

Te koop voor € 220

Lotnummer 390

Corneille (1922-2010) - Femme jaune

Zeefdruk 191/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 14.5 x 20.5 cm, lijst: 44 x 46 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 393

Franse school, 2e kwart 20e eeuw - Twee dames in ovalen

2 Aquatinten, 31 x 20 cm, 40 x 30 cm en 24 x 17, 29.5 x 24 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 399

Naar Pablo Picasso - La ronde de la paix

Litho, postume herdruk, 62.5 x 49 cm, lijst: 73.5 x 53.5 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 420

Hans Innemée (1951) - "Behaaglijkheid" (Comfortibillity???)

Zeefdruk, r.o. gesigneerd en gedateerd 1998, 31.5 x 29.5 cm, lijst: 60 x 56 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 421

Peter van Delft (XX) - Figuren in Franse straat

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 61 x 91 cm, lijst: 67 x 98 cm.

Te koop voor € 200

Kavels per pagina: