Aquarel, l.o. gemonogrammeerd, 27 x 35 cm, lijst: 52.5 x 61 cm.
Te koop voor € 80
Drie handgekleurde etsen, 11.5 x 9 cm (3x), lijst: 35 x 56.5 cm.
Te koop voor € 80
Inkt en aquarel, niet gesigneerd, 23.5 x 17.5 cm - vocht, scheurtjes langs de rand, lijst: 25.5 x 19.5 cm.
Te koop voor € 35
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 109 x 82.5 cm, lijst: 141 x 114 cm.
Te koop voor € 1500
Uitgegeven door Remondini, ca. 1740, handgekleurde kopergravures en fraai ingelijst, 40 x 52, 63 x 75 cm.
Te koop voor € 150
Drie litho's, alle r.o. gesigneerd en gedateerd '95 en '96 - niet ingelijst, trapleuning met vochtplek.
Te koop voor € 20
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 55 x 34 cm, lijst: 68.5 x 47.5 cm.
Te koop voor € 250
Litho E.A. XXVI/L, 1978, 58 x 79 cm, lijst: 75 x 103 cm.
Te koop voor € 200
Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 47.5 x 64, 51 x 67 cm.
Te koop voor € 60
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 55 x 46 cm, 63 x 54 cm.
Te koop voor € 80
Zeefdruk, 90 x 90 cm, lijst: 98 x 98 cm.
Te koop voor € 250
Zeefdruk, 90 x 90 cm, lijst: 101 x 101 cm.
Te koop voor € 250
Gemengde techniek, m.o. gesigneerd en gedateerd 1995, 51 x 39 cm, 60 x 42 cm.
Te koop voor € 20
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 70 cm, lijst: 67 x 87 cm.
Te koop voor € 225
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 55 x 46 cm, lijst: 71 x 62 cm.
Te koop voor € 200
Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '00, 24 x 23 cm, lijst: 56.5 x 53.5 cm.
Te koop voor € 40
Zeefdruk H.C. 5/10, r.o. gesigneerd en gedateerd '02, 29 x 27 cm, lijst: 61 x 56 cm.
Te koop voor € 60
Zeefdruk H.C. 5/10, r.o. gesigneerd en gedateerd '02, 29.5 x 27 cm, lijst: 61 x 56 cm.
Te koop voor € 60
Zeefdruk H.C. 20/20, r.o. gesigneerd, 22.3 x 15 cm, lijst: 51 x 41 cm.
Te koop voor € 90
Zeefdruk 86/199, 76.5 x 57.5 cm, lijst: 88 x 69 cm.
Te koop voor € 220
Zeefdruk 191/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 14.5 x 20.5 cm, lijst: 44 x 46 cm.
Te koop voor € 100
2 Aquatinten, 31 x 20 cm, 40 x 30 cm en 24 x 17, 29.5 x 24 cm.
Te koop voor € 20
Litho, postume herdruk, 62.5 x 49 cm, lijst: 73.5 x 53.5 cm.
Te koop voor € 100
Zeefdruk, r.o. gesigneerd en gedateerd 1998, 31.5 x 29.5 cm, lijst: 60 x 56 cm.
Te koop voor € 50
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 61 x 91 cm, lijst: 67 x 98 cm.
Te koop voor € 200