Zeefdruk 151/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '93, 20.5 x 14.5 cm, lijst: 49.5 x 40 cm.
Te koop voor € 90
Reliëfdruk 4/100, r.o. onduidelijk gesigneerd, 80 x 60 cm, lijst: 99 x 78 cm.
Te koop voor € 450
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1937, 66 x 48 cm - niet ingelijst, spieraam ontbreekt.
Te koop voor € 35