Kavels per pagina:

Lotnummer 423

Corneille (1922-2010) - Mémoire de Bali

Zeefdruk 151/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '93, 20.5 x 14.5 cm, lijst: 49.5 x 40 cm.

Te koop voor € 90

Lotnummer 425

Onbekend - Compositie met spijkers en rode strepen in vlakken

Reliëfdruk 4/100, r.o. onduidelijk gesigneerd, 80 x 60 cm, lijst: 99 x 78 cm.

Te koop voor € 450

Lotnummer 429

Erwin Oehl (1907-1988) - Portret van een man

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1937, 66 x 48 cm - niet ingelijst, spieraam ontbreekt.

Te koop voor € 35

Kavels per pagina: