Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm, lijst: 67 x 77 cm.
Verkocht voor € 60
Zeefdruk 705/4000, r.o. gesigneerd, 35 x 25, 58 x 48 cm.
Verkocht voor € 20
51 x 31 cm, 63.5 x 43.5 cm - niet ingelijst, scheurtjes buiten afbeelding.
Verkocht voor € 40
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 60 x 50 cm, lijst: 79 x 69 cm.
Verkocht voor € 60
Nederlandse en Duitse musea, in map, w.o. Monet, Rembrandt, etc.
Verkocht voor € 40
Olieverf op doek, niet gesigneerd, 62 x 80 cm, 78 x 85 cm - grote scheur.
Verkocht voor € 30
Drie etsen, r.o. gesigneerd, 35 x 30 cm, 58 x 46 cm en 26 x 21 cm, 53 x 39 cm en 19 x 7 cm, 28.5 x 18 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op doek, valselijk Mesdag gesigneerd, 40 x 60 cm, 56 x 76 cm.
Verkocht voor € 80
W.o. Trees Buijs, Thomas Ankum, etc.
Verkocht voor € 20
Olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 26 x 21 cm, lijst: 47 x 42 cm.
Verkocht voor € 100
Pastel, l.o. valselijk gesigneerd, 29 x 45 cm, 50 x 68 cm.
Verkocht voor € 240
Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 20 x 15 cm.
Verkocht voor € 45
Kleurenets, r.o. gesigneerd met potlood, 39.5 x 48.5 cm, lijst: 59 x 67.5 cm.
Verkocht voor € 30
Twee neogravures, E. Desfossés, Parijs, 1947, 16 x 12.5 cm (2x), lijsten: 30.5 x 26 en 34 x 28 cm.
Verkocht voor € 160
Zeefdruk 150/150, r.o. gesigneerd en gedateerd 2000, 24 x 20.5 cm, lijst: 53 x 51 cm, barst in glasplaat.
Verkocht voor € 40
Aquarel, l.o. gesigneerd, 27 x 41 cm, lijst: 67.5 x 81.5 cm.
Verkocht voor € 250
Olieverf op paneel, 20 x 15.5 cm, 28.5 x 24 cm - verso met label.
Verkocht voor € 40
Latere nadruk van een kaart uit de atlas "Theatrum Orbis Terrarum", 31 x 40.5, 56 x 63 cm.
Verkocht voor € 35
Pastel, l.o. JV gemonogrammeerd, 26 x 35, 52 x 58 cm.
Verkocht voor € 10
Verkocht voor € 10
Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 33 x 44 cm, lijst: 47.5 x 58 cm.
Verkocht voor € 50
Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd, 31 x 40.5 cm, lijst: 59 x 65 cm.
Verkocht voor € 60
Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd, 41 x 30 cm, lijst: 69 x 55 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 13 x 18 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 150
Ets, uitgegeven door Nikolaas Visscher, 23 x 11.5 cm, lijst: 25 x 14 cm.
Verkocht voor € 25