1e gehalte zilver, strak design, h. 12.5 cm.
Verkocht voor € 80
1e gehalte, balustervormig, h. 8 cm.
Verkocht voor € 40
1e gehalte zilver, op hoefpootjes en gedreven/gestampt floraal decor, ø 6.5 cm.
Verkocht voor € 70
Vermoedelijk naslag, daarbij 7 zilveren Nederlandse muntjes.
Verkocht voor € 60
2e gehalte zilver, vervaardigd uit een een beursbeugel met florale gravering, 8 x 9 cm.
Te koop voor € 60
W.o. enkele zilveren exemplaren, vergulde manchetknopen, geëmailleerde ring en armband met glasbriljantjes, daarbij enkele losse (Mallorca) parels, etc.
Verkocht voor € 40
2e gehalte zilver, steel bekroond door een melkmeisje met juk, l. 20 cm.
Verkocht voor € 80
Roestvrij staal, Quartz, 1 dames- en 2 herenmodellen, respectievelijk Alltime, Seastar en Stylist.
Verkocht voor € 40
2e gehalte zilver, glad model, 10 x 7 en 15 x 11 cm.
Te koop voor € 75
W.o. slavenarmband, ring met malachiet, een hazenbroche en een met paste bezette Jugendstil broche.
Verkocht voor € 40
1e gehalte zilver, hartvormige binnenrand, rijk bewerkt met medaillons met mythologische figuren en wezens, 20 x 15 cm.
Verkocht voor € 50
ø 4 cm, 28.1 gram.
Verkocht voor € 60
14 krt. geelgoud, met o.a. floraal reliëf decor, l. 4 cm.
Verkocht voor € 120
14 krt., geslepen kristal, h. 9 en 9.6 cm - beide met deukjes, 1 mist stopje.
Verkocht voor € 80
3-strengs bloedkoralen staafjes met 14 krt. gouden slot met gesneden koraal met portretje, parelketting witte zoetwater cultivé parels met magneetslot, l. 48 cm.
Verkocht voor € 90
2e gehalte, h. 9-12.5 cm, - 1 mist stopje, doppen met deukjes.
Verkocht voor € 60
Verkocht voor € 70
1e gehalte, met floraal gravédecor, met meesterteken IT, h. 3.8 cm.
Verkocht voor € 70
BWG geelgoud, roze koralen 'parels'.
Verkocht voor € 40
Twee diverse geboortebekers, servetring, vingerdoekring, Duits schaaltje en mid 19e eeuws lepeltje.
Verkocht voor € 45
14 karaat kast en dito band, 17.5 gram.
Verkocht voor € 200
Ketting: 14 karaat, l. 51 cm, 6.1 gram, medaillon gemerkt met V (buitenlandse werken, 1 jan. 1906 - 1 sept. 1953).
Verkocht voor € 120
14 karaat, 4.4 gram, enkele pareltjes ontbreken, l. 4.5 cm.
Verkocht voor € 100
Deels 14 krt. geelgoud, een paar creolen, een paar in de vorm van een veer (filigrain), een paar solitair met witte steentjes en een paar met bolletjes.
Verkocht voor € 70