2e gehalte zilver, met verticaal lijnpatroon, h. 14 cm.
Verkocht voor € 80
1e gehalte, een zeilschip en een Oosterse koffiekan, h. 8 en 9 cm.
Verkocht voor € 40
1e gehalte zilver, in cassette.
Verkocht voor € 40
2e gehalte, vnl. puntfilet, vnl. Van Kempen & Begeer, bestaande uit: lepels, vorken, een aardappel- en groentelepel, 1091 gram.
Verkocht voor € 280
2e gehalte zilver, glad model naar boven iets uitwijkend, aan voet enkele filetranden, met gravering m.b.t. 25 jaar huwelijk, h. 10.5 cm.
Te koop voor € 85
2e gehalte, bestaande uit een paar sauslepels met rondfilet, een paar 19e eeuwse gembervorken met gravé decor, roomlepel, kindercouvert met stelen uitlopend in palmetten, kindercouvert met Haags lofje, twee diverse Hollands glad lepels en een art deco cakeprikker, 491 gram.
Verkocht voor € 110
18 krt. geelgoud, in de vorm van een kroon bezet met 9 robijnen en 8 diamanten, maat 18.
Verkocht voor € 320
Zware kwaliteit, met Jugendstil motieven.
Verkocht voor € 380
2e gehalte, bestaande uit een serie van 8 koffielepeltjes met stelen bekroond door diverse bloemen, twee diverse suikerlepeltjes en een lepel met steel in de vorm van de gouden koets.
Verkocht voor € 25
1e gehalte, met gedreven decor van grotesken en fruitmanden, h. 4.2 en ø 12.5 cm.
Verkocht voor € 50
2e gehalte, getorste stelen uitlopend in bladeren, waarvan vijf vervaardigd door P. van Heumen, Schoonhoven, 1917 en twee vergelijkbare exemplaren, onduidelijk gemerkt.
Verkocht voor € 25
2e gehalte, gelobd, op rocaillevormige pootjes, voorzien van floraal gravédecor en gezwart houten greep, de deksel bekroond door een appel, Johann Henrich Carststens, h. 21.5 cm en gewicht 547 gram.
Verkocht voor € 170
Aan 14 krt. gouden slot, l. 41 cm.
Verkocht voor € 80
BWG geelgoud, schelpcamee met portret en profil van een jonge vrouw met weelderig haar kijkend naar rechts, 4.5 cm.
Verkocht voor € 80
14 krt. goud, fantasieschakel, l. 93 cm.
Verkocht voor € 110
Aan 14 krt. slotje, afgewisseld met dito bolletjes, l. 47.5 cm.
Verkocht voor € 80
Vnl. 14 krt., bestaande uit een druppelvormige hanger (BWG), een kruishanger en een paar entourage oorknoppen.
Verkocht voor € 80
2e gehalte.
Verkocht voor € 70
W.o. enkele gouden exemplaren, w.o. een broche met ahornblad, een filigrain broche met zaadparels en een Limoges porseleinen hanger met een damesportret.
Verkocht voor € 300
14 krt. geelgoud, schelpcamee met voorstelling van een harpspelende gratie met zwaan, h. 4 cm.
Verkocht voor € 100
14 krt., 2 paar bezet met koraal, 1 met lapis lazuli, en hangers met gebombeerde pampels - 1 moet gerestaureerd, l. 3.3 cm.
Verkocht voor € 130
14 krt geelgoud, schelpcamee met portret en profil van een vrouw kijkend naar rechts, l. 3 cm.
Verkocht voor € 60
14 krt., bestaande uit een hartjes hanger, een solitair hanger met briljantje, een paar bicolore halve creolen en fantasiestekers met cultivéparels.
Verkocht voor € 100
2e gehalte zilver, op bolpootjes, zijwanden horizontaal gestreept, deksel met gravering met boeren tafereel, l. 13.5 cm.
Verkocht voor € 100