Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 2526

Een zilveren vaas, Gerritsen en Van Kempen 1940

2e gehalte zilver, met verticaal lijnpatroon, h. 14 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2527

Twee zilveren miniaturen in kastje

1e gehalte, een zeilschip en een Oosterse koffiekan, h. 8 en 9 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2528

Een serie van 6 zilveren koffieboon lepeltjes, Mappin & Webb, Sheffield 1928

1e gehalte zilver, in cassette.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2529

Een verzameling zilveren bestekdelen

2e gehalte, vnl. puntfilet, vnl. Van Kempen & Begeer, bestaande uit: lepels, vorken, een aardappel- en groentelepel, 1091 gram.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 2530

Een paar zilveren gelegenheidsbekers, Van Kempen, Voorschoten 1913

2e gehalte zilver, glad model naar boven iets uitwijkend, aan voet enkele filetranden, met gravering m.b.t. 25 jaar huwelijk, h. 10.5 cm.

Te koop voor € 85

Lotnummer 2531

Een kavel zilveren bestekdelen

2e gehalte, bestaande uit een paar sauslepels met rondfilet, een paar 19e eeuwse gembervorken met gravé decor, roomlepel, kindercouvert met stelen uitlopend in palmetten, kindercouvert met Haags lofje, twee diverse Hollands glad lepels en een art deco cakeprikker, 491 gram.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2532

Een gouden 'kroon' ring met robijen en diamanten

18 krt. geelgoud, in de vorm van een kroon bezet met 9 robijnen en 8 diamanten, maat 18.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 2533

Een serie van 8 verzilverde kreeftenvorkjes, WMF

Zware kwaliteit, met Jugendstil motieven.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 2534

Een kavel zilveren lepeltjes

2e gehalte, bestaande uit een serie van 8 koffielepeltjes met stelen bekroond door diverse bloemen, twee diverse suikerlepeltjes en een lepel met steel in de vorm van de gouden koets.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2535

Een zilveren schaaltje, Londen 1895

1e gehalte, met gedreven decor van grotesken en fruitmanden, h. 4.2 en ø 12.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2536

Zeven zilveren koffielepeltjes

2e gehalte, getorste stelen uitlopend in bladeren, waarvan vijf vervaardigd door P. van Heumen, Schoonhoven, 1917 en twee vergelijkbare exemplaren, onduidelijk gemerkt.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2537

Een zilveren theepot, Amsterdam 1848

2e gehalte, gelobd, op rocaillevormige pootjes, voorzien van floraal gravédecor en gezwart houten greep, de deksel bekroond door een appel, Johann Henrich Carststens, h. 21.5 cm en gewicht 547 gram.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 2538

Een gouden koordcollier

14 krt. l. 51 cm en gewicht 9.8 gram.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2539

Een cultivé parelcollier met lapis lazuli

Aan 14 krt. gouden slot, l. 41 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2540

Een camee hanger in BWG gouden montuur

BWG geelgoud, schelpcamee met portret en profil van een jonge vrouw met weelderig haar kijkend naar rechts, 4.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2541

Een gouden lengtecollier met cultivéparels

14 krt. goud, fantasieschakel, l. 93 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2542

Een turkoois collier

Aan 14 krt. slotje, afgewisseld met dito bolletjes, l. 47.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2543

Een verzameling gouden sieraden met granaat

Vnl. 14 krt., bestaande uit een druppelvormige hanger (BWG), een kruishanger en een paar entourage oorknoppen.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2544

Negen zilveren vorkjes, Hooijkaas Schoonhovense Zilverfabriek, 1916

2e gehalte.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2545

Een kavel diverse sieraden

W.o. enkele gouden exemplaren, w.o. een broche met ahornblad, een filigrain broche met zaadparels en een Limoges porseleinen hanger met een damesportret.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 2546

Een camee hanger in gouden montuur

14 krt. geelgoud, schelpcamee met voorstelling van een harpspelende gratie met zwaan, h. 4 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2547

Vier paar gouden oorbellen

14 krt., 2 paar bezet met koraal, 1 met lapis lazuli, en hangers met gebombeerde pampels - 1 moet gerestaureerd, l. 3.3 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2548

14 krt geelgoud, schelpcamee met portret en profil van een vrouw kijkend naar rechts, l. 3 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2549

Twee paar gouden oorbellen en 2 dito hangers

14 krt., bestaande uit een hartjes hanger, een solitair hanger met briljantje, een paar bicolore halve creolen en fantasiestekers met cultivéparels.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2550

Een zilveren tabaksdoos, Holland 1860

2e gehalte zilver, op bolpootjes, zijwanden horizontaal gestreept, deksel met gravering met boeren tafereel, l. 13.5 cm.

Verkocht voor € 100

Kavels per pagina: