Aquarel, niet gesigneerd, 65 x 130 cm.
Verkocht voor € 40
Porselein met famille rose decor, ø 22.5 cm - haarlijn en frittings.
Verkocht voor € 80
Ingelegd met been, op goud fond, decor van vrouw bij waterval, ø 13 cm.
Verkocht voor € 40
Verguld en groengepatineerd en brons, h. 17.8 en 22.5 cm.
Verkocht voor € 100
Imari porselein met floraal decor, haarlijnen, h. 31 en 31.5 cm.
Verkocht voor € 25
Porselein, veel defecten, ø 11.5 - 20 cm.
Verkocht voor € 25
Met decor van chrysanten, - 1 met scheurtje, 18 cm.
Verkocht voor € 15
Brons, met decor van een Geisha en een man met lantaarn en vogel, l. 15 en 16 cm.
Verkocht voor € 80
Met gestoken decors van o.a. vissen, vogels, etc., herkomst Christies 1988, Chinese and Japanese Ceramics and Works of Art, h. 5- 6 cm.
Verkocht voor € 100
Deels verguld metalen lemmet en gandja, houten greep en koperen schede met houten wranka, l. incl. schede: 50 cm.
Verkocht voor € 100
Schede en greep van Jambiya bekleedt met latoenzilver, l. incl. schede: 28.5 cm, Hadendoa dolk met leren schede, l. incl. schede: 32 cm.
Verkocht voor € 70
Koper, met blindstempel in de bodem, h. 24 cm.
Verkocht voor € 40
Rood- en zwartgelakt hout en beide voorzien van koperen banden, divers reliëfdecor en snijwerk, afmetingen rode exemplaar: h. 33 x b. 33 x d. 26 cm, afmetingen zwarte exemplaar: h. 33 x b. 31.5 x d. 22 cm.
Verkocht voor € 80
Met zilverbrokaat van bloemen in florale motieven, op de rug een feniks, de voering van rode zijde, l. 190 cm - minieme vlekjes.
Verkocht voor € 60
Messing, de hand in Dharmachakra mudra, h. 38 cm.
Verkocht voor € 80
Bestaande uit gebedsrol, amulet met dierenriem ø 14 cm, een Boeddha beeldje, h. 13 cm, een wierookbrander en twee krekeldoosjes.
Verkocht voor € 30
Bestaande uit diverse Arabische en Eritrese gewichten, een betelschaar, een metalen flacon, een koperen plaatje met reliëfdecor van o.a. de davidster en een Tibetaans tondelbeursje.
Verkocht voor € 40
200 plaatjes voorzien van 620 prints van foto's, uitgegeven door J.B. Wolters, Groningen, Batavia, afmetingen plaatjes: 19.5 x 28 cm.
Verkocht voor € 150
Palmblad, waarvan één met houten kaft, l. 24.5 en 25 cm.
Verkocht voor € 60
W.o. een olielamp, h. 38 cm, opiumpijp, l. 42 cm, mesje waarvan greep en schede voorzien van BWG latoenzilver, l. 18 cm.
Verkocht voor € 30
200 x 63 cm, daarbij een sarong met olifantenmotief.
Verkocht voor € 40
Polychroom porselein, h. 7.8 - 28.5 cm.
Verkocht voor € 80
Blauwwit porselein met decor van figuren in landschap en florale motieven, restauraties, h. 18.7 cm.
Verkocht voor € 300
Voornamelijk porselein, h. 6.9 - 14.5 cm.
Verkocht voor € 80
Polychroom porselein, h. 8.5 cm, ø 19.5 cm.
Verkocht voor € 90