Kavels per pagina:

Lotnummer 2148

Chinese school - Vissers in landschap

Aquarel, niet gesigneerd, 65 x 130 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2149

Een hanenbordje, China 18e eeuw

Porselein met famille rose decor, ø 22.5 cm - haarlijn en frittings.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2150

Twee lakwerk paneeltjes, Japan ca. 1900

Ingelegd met been, op goud fond, decor van vrouw bij waterval, ø 13 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2151

Twee paar teppanoms, Thailand tweede helft 20e eeuw

Verguld en groengepatineerd en brons, h. 17.8 en 22.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2152

Een paar geribde vazen, Japan, ca. 1900

Imari porselein met floraal decor, haarlijnen, h. 31 en 31.5 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2153

Twee antieke kommen een schoteltje, China

Porselein, veel defecten, ø 11.5 - 20 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2154

Een paar cloisonné vaasjes, Japan, 1e helft 20e eeuw

Met decor van chrysanten, - 1 met scheurtje, 18 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 2155

Twee Shakudo presse papiers, Japan vroege 20e eeuw

Brons, met decor van een Geisha en een man met lantaarn en vogel, l. 15 en 16 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2157

Vijf jade plaquettes, China

Met gestoken decors van o.a. vissen, vogels, etc., herkomst Christies 1988, Chinese and Japanese Ceramics and Works of Art, h. 5- 6 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2159

Een kris, Indonesië

Deels verguld metalen lemmet en gandja, houten greep en koperen schede met houten wranka, l. incl. schede: 50 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2160

Een Jambiya, Jemen, en een Hadendoa dolk, Soedan

Schede en greep van Jambiya bekleedt met latoenzilver, l. incl. schede: 28.5 cm, Hadendoa dolk met leren schede, l. incl. schede: 32 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2161

Een paar vazen met opgelegde draak, China

Koper, met blindstempel in de bodem, h. 24 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2162

Twee diverse huwelijksmanden, China

Rood- en zwartgelakt hout en beide voorzien van koperen banden, divers reliëfdecor en snijwerk, afmetingen rode exemplaar: h. 33 x b. 33 x d. 26 cm, afmetingen zwarte exemplaar: h. 33 x b. 31.5 x d. 22 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2163

Een bruidskimono, Japan midden 20e eeuw

Met zilverbrokaat van bloemen in florale motieven, op de rug een feniks, de voering van rode zijde, l. 190 cm - minieme vlekjes.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2164

Een Boeddha beeld gezeten op troon

Messing, de hand in Dharmachakra mudra, h. 38 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2166

Een kavel divers aziatica, vnl. China

Bestaande uit gebedsrol, amulet met dierenriem ø 14 cm, een Boeddha beeldje, h. 13 cm, een wierookbrander en twee krekeldoosjes.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2167

Een kavel diverse kleinoden

Bestaande uit diverse Arabische en Eritrese gewichten, een betelschaar, een metalen flacon, een koperen plaatje met reliëfdecor van o.a. de davidster en een Tibetaans tondelbeursje.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2168

Een doos met plaatjes m.b.t. Nederlands-Indië, C. Lekkerkerker, ca. 1930

200 plaatjes voorzien van 620 prints van foto's, uitgegeven door J.B. Wolters, Groningen, Batavia, afmetingen plaatjes: 19.5 x 28 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2173

Twee boeddhistische geschriften, Sri Lanka

Palmblad, waarvan één met houten kaft, l. 24.5 en 25 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2174

Een kavel Aziatische kleinoden en gebruiksvoorwerpen

W.o. een olielamp, h. 38 cm, opiumpijp, l. 42 cm, mesje waarvan greep en schede voorzien van BWG latoenzilver, l. 18 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2182

Een Tais kleed, Timor

200 x 63 cm, daarbij een sarong met olifantenmotief.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2183

Een kavel met acht vazen, voornamelijk China

Polychroom porselein, h. 7.8 - 28.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2184

Een wijnkan, Transitional, China, 17e eeuw

Blauwwit porselein met decor van figuren in landschap en florale motieven, restauraties, h. 18.7 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 2188

Vijf snuifflesjes en een groen meiping vaasje

Voornamelijk porselein, h. 6.9 - 14.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2189

Een kom met decor van de acht Onsterfelijken, China

Polychroom porselein, h. 8.5 cm, ø 19.5 cm.

Verkocht voor € 90

Kavels per pagina: