Houten greep in de vorm van een demon en voorzien van houten schede, l. 47 cm.
Verkocht voor € 30
Klapmuts met restauraties, een kannetje, een kopje, en een theepot, h. 6.1 - 16 cm.
Verkocht voor € 100
Polychroom en verguld eierschaal porselein, h. 8.5 en ø 8 cm (in cassette).
Verkocht voor € 30
Terracottakleurig beton, h. 145 cm.
Verkocht voor € 160
Draak, adelaar en kraanvogel, 68 x 55 en 92 x 59 cm.
Verkocht voor € 20
Brons, h. 87 cm.
Verkocht voor € 200
Blauwwit en Imari, w.o. kraagvaas, daarbij enkele transferware Kangxi stijl borden en vaas.
Verkocht voor € 45
Vnl. speksteen en 1 yixing exemplaar, h. 4 - 28 cm.
Verkocht voor € 35
Brons, ø 31 en l. 33.5 cm.
Verkocht voor € 30
W.o. 2 famille rose borden met lotus rand, Encre de Chine kop-en-schotel, blauwwit trekpotje en 2 borden met landschapsdecor, etc. 0248 8 - 22 cm - defecten.
Verkocht voor € 260
Polychroom porselein met decor van figuren, vogels en florale motieven, h. 9 cm (chipjes)
Verkocht voor € 25
Hout en been, Javaanse man, guanyin, etc. daarbij een Afrikaans masker, h. 13 - 45 cm.
Verkocht voor € 50
Metaal, met goudkleurig decor van draak en vlammende parel, ø 18 cm.
Verkocht voor € 40
Ivoor, een glad model en een met gesneden drakendecor, ø 9 en 7 cm
Verkocht voor € 60
W.o. delen uit een sirih stel, een miniatuur boot, etc.
Verkocht voor € 60
Rood- en goudkleurig hout met snijwerk van leeuwen, draken en florale motieven, h. 22 x b. 29 x d. 12 cm.
Verkocht voor € 50
Famille rose porselein met decor van vogels en florale motieven, één vaas met restauraties en de ander met restauraties, haarlijn en chip, h. 17.2 en 17.5 cm.
Verkocht voor € 35
Verguld brons, h. 32 cm.
Verkocht voor € 50
Blauwwit porselein, met centraal decor van bloemenvaas, waaromheen florale motieven in vlakverdeling, met geschulpte rand, ø 27.5 cm, - alle met minieme randschilfers en 1 met haarlijn.
Verkocht voor € 320
Twee guanyins en twee met fruitmotieven, h. 12.5 - 20 cm.
Verkocht voor € 20
Blauwwit porselein met florale motieven en vlinders, h. 16 cm - 1 deksel niet origineel.
Verkocht voor € 35
Bestaande uit 6 kop-en-schotels, pattipan, met gravédecor van bloesemtakken en theepotje met decor van reigers, h. 10.5 cm - 1 spoelkom vermoedelijk van zilver.
Verkocht voor € 80
W.o. kris, tissuedoos, naaikistje etc.
Verkocht voor € 20
Aardewerk, met kwastvormige ornamentjes, h. 30 en ø 36 cm
Verkocht voor € 80
L. 42 - 52 cm.
Verkocht voor € 120