Kavels per pagina:

Lotnummer 2116

Een kris, Indonesië eerste helft 20e eeuw

Houten greep in de vorm van een demon en voorzien van houten schede, l. 47 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2118

Een kavel divers porselein, China, 18/19e eeuw

Klapmuts met restauraties, een kannetje, een kopje, en een theepot, h. 6.1 - 16 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2119

Twee mille fiori kopjes, China/Japan 20e eeuw

Polychroom en verguld eierschaal porselein, h. 8.5 en ø 8 cm (in cassette).

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2121

Een beeld van een staande Boeddha op lotustroon

Terracottakleurig beton, h. 145 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2122

Drie lakwerk panelen met gesneden afbeeldingen van dieren, China

Draak, adelaar en kraanvogel, 68 x 55 en 92 x 59 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2124

Een monumentaal beeld van de Godin Shiva

Brons, h. 87 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2125

Een kavel porselein, vnl. Japan

Blauwwit en Imari, w.o. kraagvaas, daarbij enkele transferware Kangxi stijl borden en vaas.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2126

Vijf Boeddha beeldjes, China

Vnl. speksteen en 1 yixing exemplaar, h. 4 - 28 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2127

Een gong met klankstok, Zuidoost-Azië vroege 20e eeuw

Brons, ø 31 en l. 33.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2128

Een kavel porselein, vnl. China 18e en 19e eeuw

W.o. 2 famille rose borden met lotus rand, Encre de Chine kop-en-schotel, blauwwit trekpotje en 2 borden met landschapsdecor, etc. 0248 8 - 22 cm - defecten.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 2129

Een paar (miniatuur) vaasjes, Kanton China ca. 1900

Polychroom porselein met decor van figuren, vogels en florale motieven, h. 9 cm (chipjes)

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2130

Een verzameling snijstukken, China en Indonesië

Hout en been, Javaanse man, guanyin, etc. daarbij een Afrikaans masker, h. 13 - 45 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2131

Een kom met drakendecor, China vroege 20e eeuw

Metaal, met goudkleurig decor van draak en vlammende parel, ø 18 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2132

Twee armbanden, China vóór jaren '30

Ivoor, een glad model en een met gesneden drakendecor, ø 9 en 7 cm

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2134

Een verzameling Indisch koper

W.o. delen uit een sirih stel, een miniatuur boot, etc.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2135

Een huisaltaar, China

Rood- en goudkleurig hout met snijwerk van leeuwen, draken en florale motieven, h. 22 x b. 29 x d. 12 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2136

Een paar vaasjes, China, 18/19e eeuw

Famille rose porselein met decor van vogels en florale motieven, één vaas met restauraties en de ander met restauraties, haarlijn en chip, h. 17.2 en 17.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2138

Een staande Boeddha, Zuid-Oost Azië

Verguld brons, h. 32 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2139

Een serie van 3 borden, China Kangxi ca. 1700

Blauwwit porselein, met centraal decor van bloemenvaas, waaromheen florale motieven in vlakverdeling, met geschulpte rand, ø 27.5 cm, - alle met minieme randschilfers en 1 met haarlijn.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 2140

Vier spekstenen beeldjes, China

Twee guanyins en twee met fruitmotieven, h. 12.5 - 20 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2141

Twee gemberpotjes, China 1e helft 20e eeuw

Blauwwit porselein met florale motieven en vlinders, h. 16 cm - 1 deksel niet origineel.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2142

Een verzilverd poppenserviesje, China

Bestaande uit 6 kop-en-schotels, pattipan, met gravédecor van bloesemtakken en theepotje met decor van reigers, h. 10.5 cm - 1 spoelkom vermoedelijk van zilver.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2143

Een kavel houtsnijwerk, vnl. Indonesië

W.o. kris, tissuedoos, naaikistje etc.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2145

Een cachepot met turquoise stroomglazuur

Aardewerk, met kwastvormige ornamentjes, h. 30 en ø 36 cm

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2147

Drie diverse (antieke) krissen, Indonesië

L. 42 - 52 cm.

Verkocht voor € 120

Kavels per pagina: