Nummers: 15 - 17, 19, 21, 22, 69, 94, 95, 116 - 118, 122, 126 - 128, Kleynenberg & Co, Haarlem, 1912-1914 (enkele scheurtjes en vouwen in papier).
Verkocht voor € 150
Vnl. blauwwit, w.o. Kangxi en Qianlong, bestaande uit vaasjes, dekselpotjes, schotels, borden en 4, max h. 19 cm en max ø 23.5 cm - alle met vele defecten en restauraties.
Verkocht voor € 70
Porselein, in 1976 aangekocht bij antiquair Refuge uit Deventer, h. 11 cm.
Verkocht voor € 60
Porselein met decor van haantjes, balustervormig, h. 30 cm - 1 met gerestaureerde hals en knop, de ander met chip en haarlijn in hals.
Verkocht voor € 150
Porselein met bronskleurig draakmotief, naar antiek voorbeeld, ø 45 cm.
Verkocht voor € 80
Houten heft en houten en BWG latoenzilveren schede met gravé decor, l. 49 cm.
Verkocht voor € 30
Rood en zwart gelakt, met daarin diverse antieke porseleinscherven, ø 35 cm.
Verkocht voor € 25
Porselein met blauwwit decor van gestileerde bloemen, h. 27 cm.
Verkocht voor € 50
Hout, (verguld) brons en lapis, één bronzen beeldje met defecten, h. 5.5 - 14.5 cm.
Verkocht voor € 50
Messing, hoogte exclusief ketting: 22 cm.
Verkocht voor € 15
Blauwwit porselein met decor van antiquiteiten in cartouches omringd door bloemen, h. incl. houten hockers: 36 cm.
Verkocht voor € 175
Porselein met blauwwit decor van gestileerde bloemtakken, h. 23 cm - chip aan deksel.
Verkocht voor € 80
Blauwwit en famille rose porselein, blauwwitte vaas heeft een haarlijn, h. 25.5 - 26.5 cm.
Verkocht voor € 50
Chinese ambtenaar of wijsgeer (mogelijk Toba) lezend op zijn muildier, 2 losse delen, h. 47 cm.
Verkocht voor € 120
Blauwwit porselein, met floraal decor, ø 19.5 cm - randchip.
Verkocht voor € 25
Alle van vogels, palissander en djatihout, h. 22-26 cm.
Verkocht voor € 20
Handgemaakt, in glazen kastje, h. 52 x d. 42 x d. 36 cm.
Verkocht voor € 30
W.o. een messing kalkdoosje, 2 olielampjes, oorvaas en een armband met dierfiguurtjes, max. h. 15 cm.
Verkocht voor € 60
Porselein, h. 20 cm.
Verkocht voor € 80
Vier kommetjes en 7 platte schaaltjes, ø 7 en 10.5 cm.
Verkocht voor € 25
W.o. een Qianlong bord met landschaps decor - chipje en haarlijn, Imari rozenwater sprenkelaar - restauraties, en een blauwwit theepotje met decor van vogels, vleermuizen en perziken, 19 eeuw - chip binnenrand deksel, max. h. 31 cm.
Verkocht voor € 80
Polychroom porselein met decor van vrouwen en zotjes in tuin en karakters, h. 32 cm.
Verkocht voor € 70
Bestaande uit een houten snijstuk van Lao Tse, China, h. 20 cm, een ivoren beeldje van een vissersboot, 15 cm - defectjes, en een antieke wayangpop van varkensleer - ledematen los, l. 40 - cm.
Verkocht voor € 15
Brons, naar antiek voorbeeld, h. 4.5 en ø 12 cm.
Verkocht voor € 160