Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 20.5 x 40.5 cm - zwaar gecraqueleerd.
Te koop voor € 80
Gemengde techniek, 15.5 x 22 cm - scheurtje in papier.
Te koop voor € 20
Aquarellen, beide r.o. gesigneerd, 33.5 x 43.5 en 29 x 35.5 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 32 x 43 cm.
Te koop voor € 650
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 38 x 48 cm.
Te koop voor € 300
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 42 x 62 cm.
Te koop voor € 550
Gewassen inkt, l.o. gesigneerd, 36.5 x 49 cm (niet ingelijst).
Te koop voor € 100
Gemengde techniek, m.o. onduidelijk gesigneerd, 20 x 17 cm.
Te koop voor € 65