Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 16.5 x 30.5 cm.
Te koop voor € 1200
Marouflé, l.o. gemonogrammeerd, 20.5 x 50.5 cm.
Te koop voor € 525
Zeefdruk 71/160, r.o. gesigneerd en gedateerd '91, 31 x 20 cm.
Te koop voor € 100
Drie digitale prints, waarvan één gesigneerd en gedateerd '89, 60 x 52 en (2x) 65 x 50 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 36.5 x 54 cm.
Te koop voor € 480
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 46 x 55 cm.
Te koop voor € 400
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 24 x 37.5 cm.
Te koop voor € 300
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm.
Te koop voor € 300
Aquarel, l.o. gesigneerd, 18 x 33 cm.
Te koop voor € 40
Gemengde techniek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1942, 28.3 x 38.5 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op paneel, l.m. gesigneerd en gedateerd 1866, 24 x 18 cm.
Te koop voor € 800
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 50 cm.
Te koop voor € 350
Verso met tentoonstellingsetiket, niet gesigneerd, marouflé, 32.5 x 51 cm.
Te koop voor € 160
R.o. gesigneerd, marouflé, 42.5 x 51 cm.
Te koop voor € 125
R.o. gesigneerd, marouflé, 30 x 40 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 55 x 45 cm.
Te koop voor € 200
Hollandse school vroege 2e eeuw, r.o. "JACvHeerdt" gesigneerd en gedateerd '09, olieverf op paneel, 26 x 36 cm, warmteschade.
Te koop voor € 35
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 23 x 32 cm.
Te koop voor € 750
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 24 x 30 cm.
Te koop voor € 120
Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en gedateerd '93, 86 x 121 cm.
Te koop voor € 160
Gemengde techniek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1987, 146 x 90 cm.
Te koop voor € 160
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 20 x 28.5 cm.
Te koop voor € 40
Pentekening, r.o. gesigneerd,16.5 x 8.6 cm.
Te koop voor € 70
Zeefdruk X/XXIV, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 29.5 x 30 cm.
Te koop voor € 250
R.o. gesigneerd en gedateerd '72, kleurenets 156/200, 49,5 x 39,5 cm.
Te koop voor € 40