Kavels per pagina:

Lotnummer 204

Constant David Ludovic Artz (1870-1951) - Eendenfamilie

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 16.5 x 30.5 cm.

Te koop voor € 1200

Lotnummer 211

Albert Ciamberlani (1864-1956) - Mythologishe voorstelling met twee figuren

Marouflé, l.o. gemonogrammeerd, 20.5 x 50.5 cm.

Te koop voor € 525

Lotnummer 215

Corneille (19220-2010) - Vrouw en palmboom

Zeefdruk 71/160, r.o. gesigneerd en gedateerd '91, 31 x 20 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 222

Rob Scholte (1958) - Drie werken uit de serie Tartufo-Tartuffe

Drie digitale prints, waarvan één gesigneerd en gedateerd '89, 60 x 52 en (2x) 65 x 50 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 223

Adrianus Marinus Geyp (1855-1926) - Koeien in de wei

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 36.5 x 54 cm.

Te koop voor € 480

Lotnummer 227

Louis François Lachat (1873-?) - Bloesembomen aan de oever

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 46 x 55 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 228

Cornelis Anthonij van Waning (1861-1929) - De haven van Dordrecht

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 24 x 37.5 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 230

Chris van der Windt (1877-1952) - Stilleven

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 234

Hollandse school, mogelijk Ad Blok van der Velden - Texel (een vlucht lepelaars)

Aquarel, l.o. gesigneerd, 18 x 33 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 235

Jacques Mels (1899-1974) - Winters landschap bij Banholt te Limburg

Gemengde techniek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1942, 28.3 x 38.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 239

A. Brun - Moeder met kind

Olieverf op paneel, l.m. gesigneerd en gedateerd 1866, 24 x 18 cm.

Te koop voor € 800

Lotnummer 252

Louis Willem van Soest (1867-1948) - Winters landschap met bruggetje

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 50 cm.

Te koop voor € 350

Lotnummer 259

Willem Witjens (1884-1962) - "Aan de Brunsummer meer"

Verso met tentoonstellingsetiket, niet gesigneerd, marouflé, 32.5 x 51 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 266

C.W.A. Pleij (1943) - Gezicht op molen de Put en de Rembrandtbrug

R.o. gesigneerd, marouflé, 42.5 x 51 cm.

Te koop voor € 125

Lotnummer 267

E.C. Fleche - gezicht op Limeuil aan de de Dordogne

R.o. gesigneerd, marouflé, 30 x 40 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 280

Raymond van Hoeck (1922-1992) - Bloemstilleven

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 55 x 45 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 281

Jac van Heerdt - Dorpskerk

Hollandse school vroege 2e eeuw, r.o. "JACvHeerdt" gesigneerd en gedateerd '09, olieverf op paneel, 26 x 36 cm, warmteschade.

Te koop voor € 35

Lotnummer 284

Jacques Zon (1872-1932) - Markttafereel

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 23 x 32 cm.

Te koop voor € 750

Lotnummer 287

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met schelpen

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 24 x 30 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 289

Charles Popelier (1955) - Compositie

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en gedateerd '93, 86 x 121 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 290

Gemengde techniek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1987, 146 x 90 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 292

Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978) - Boerenhoeve

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 20 x 28.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 295

Ernst Sigismund Witkamp (1854-1897) - Middeleeuwse koning met zijn gevolg

Pentekening, r.o. gesigneerd,16.5 x 8.6 cm.

Te koop voor € 70

Lotnummer 298

Jan Wolkers (1925-2007) - Hommage aan Noord-Holland

Zeefdruk X/XXIV, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 29.5 x 30 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 300

Jan Montijn (1924-2015) - Les montagnards Laos

R.o. gesigneerd en gedateerd '72, kleurenets 156/200, 49,5 x 39,5 cm.

Te koop voor € 40

Kavels per pagina: