Kavels per pagina:

Lotnummer 304

Hollandse school, 19e eeuw - Landschap met ruiter in 17e eeuwse trant

Aquarel, l.o. onduidelijk gesigneerd, 26.5 x 34.5 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 314

A. de Hollander - Stadsgezicht

R.o. gesigneerd, aquarel, 45 x 28 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 315

Hollandse school - Duinlandschap met berkenbomen

Aquarel, r.o. onduidelijk gesigneerd, 39 x 60 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 316

Tom Slager (1918-1994) - Winters bosgezicht

Marouflé, r.o. gesigneerd, 49 x 39 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 317

Tom Slager (1918-1994) - Heidebos in herfstkleuren

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 65 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 321

Zuid-Europese school, 19e eeuw - Portret van een heer

Olieverf op paneel, 30 x 23 cm - gecraqueleerd.

Te koop voor € 235

Lotnummer 326

Hollandse school, begin 20e eeuw - Boerderij met molen aan water

Marouflé, r.o. M. Woudstra gesigneerd, 30 x 40 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 340

Henk van den Ende (1908-1960) - Waterrijk Hollands landschap

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 70 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 346

Matthieu Wiegman (1886-1971) - Kermis in Zuid-Frankrijk

Pastel, r.o. gesigneerd, , 28.5 x 35 cm.

Te koop voor € 450

Lotnummer 350

Keith Haring (1958-1990) - Andy Mouse

Zeefdruk, 85 x 87 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 352

Anton Rutgers (1880-1949) - Beurtscheepje aan de oever bij dorp

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 80 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 358

Richard Smeets (1955) - Landschap

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '97, 19 x 50 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 368

Duitse school, midden 20e eeuw - Doorkijkje bij rivier

Olieverf op doek, r.o. onduidelijk gesigneerd, 72 x 56 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 369

Ferdinand Bernhard Höppe (1841-1922) - Gezicht op huisjes en kerktoren

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 34 x 26 cm, schade aan verflaag.

Te koop voor € 20

Lotnummer 375

Lucius Rossi (1846-1913) - De strenge leraar

Litho, 32.5 x 24 cm.

Te koop voor € 180

Lotnummer 388

Marie Henri Mackenzie (1878-1961) - Molen en huisjes

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 23 x 29 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 406

Salomon Garf (1879-1943) - Rozen in Chinese pot

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 40 cm.

Te koop voor € 750

Lotnummer 426

Willem J. Pasman (1905-1984) - Zuid-Hollands dorpsgezicht met kerkje

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 80 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 428

Anthonius L. Fock (1852-1910) - Stilleven met twee dode vogeltjes, schelp en kruithoorn

Goauche, r.o. gesigneerd en gedateerd 1867, niet ingelijst, 23.5 x 19.6 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 429

Anton Heijboer (1924-2005) - Vrouw

Aquarel, m.o. gesigneerd, 41 x 30 cm.

Te koop voor € 180

Lotnummer 430

Anton Heijboer (1924-2005) - Danseres

Pastel, m.o. gesigneerd, 39.5 x 36 cm.

Te koop voor € 190

Lotnummer 434

Adrianus Kuypers (1862-1945) - Winters landschap met huisjes en molen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 25.6 x 43.2 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 435

Johannes Anthonie Balthazar Stroebel (1821-1905) en Herman Frederick Carel ten Kate (1822-1891)

Inkttekening, l.o. en r.o. gesigneerd, 22 x 18.3 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 437

Johannes Pieter van Wisselingh (1812-1899) - Vissende figuren aan de oever

Aquarel, l.o. gesigneerd, 16 x 23.6 cm.

Te koop voor € 90

Lotnummer 452

Henriëtte van Maanen (1938) - Paard, vogel en rozen

Olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd 1968, 35 x 25.5 cm.

Te koop voor € 80

Kavels per pagina: