Aquarel, l.o. onduidelijk gesigneerd, 26.5 x 34.5 cm.
Te koop voor € 250
R.o. gesigneerd, aquarel, 45 x 28 cm.
Te koop voor € 20
Aquarel, r.o. onduidelijk gesigneerd, 39 x 60 cm.
Te koop voor € 65
Marouflé, r.o. gesigneerd, 49 x 39 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 65 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op paneel, 30 x 23 cm - gecraqueleerd.
Te koop voor € 235
Marouflé, r.o. M. Woudstra gesigneerd, 30 x 40 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 70 cm.
Te koop voor € 250
Pastel, r.o. gesigneerd, , 28.5 x 35 cm.
Te koop voor € 450
Zeefdruk, 85 x 87 cm.
Te koop voor € 300
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 80 cm.
Te koop voor € 150
Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '97, 19 x 50 cm.
Te koop voor € 50
Olieverf op doek, r.o. onduidelijk gesigneerd, 72 x 56 cm.
Te koop voor € 200
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 34 x 26 cm, schade aan verflaag.
Te koop voor € 20
Litho, 32.5 x 24 cm.
Te koop voor € 180
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 23 x 29 cm.
Te koop voor € 300
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 40 cm.
Te koop voor € 750
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 80 cm.
Te koop voor € 40
Goauche, r.o. gesigneerd en gedateerd 1867, niet ingelijst, 23.5 x 19.6 cm.
Te koop voor € 40
Aquarel, m.o. gesigneerd, 41 x 30 cm.
Te koop voor € 180
Pastel, m.o. gesigneerd, 39.5 x 36 cm.
Te koop voor € 190
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 25.6 x 43.2 cm.
Te koop voor € 400
Inkttekening, l.o. en r.o. gesigneerd, 22 x 18.3 cm.
Te koop voor € 120
Aquarel, l.o. gesigneerd, 16 x 23.6 cm.
Te koop voor € 90
Olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd 1968, 35 x 25.5 cm.
Te koop voor € 80