2e gehalte, voorzien van graveerwerk en afgezet met kabelrand, aan onderzijde gemerkt "Collezione S. Bulgari Roma", L. 37 cm, 1160 gram (met collectiesticker "S. Bulgari, Roma" vermoedelijk Sotirios Bulgari, oprichter van het juwelenmerk).
Verkocht voor € 500
Met 14 krt. gouden sluiting en tonkralen, Holland, l. 38 cm.
Verkocht voor € 150
2e gehalte, bekroond door een schip en met gedreven decor van vissersvrouwen in de bak, onduidelijk meesterteken GS (?), l. 20 cm.
Verkocht voor € 45
Beugel: 2e gehalte, Holland, vroege 19e eeuw, l. 7 cm.
Verkocht voor € 25
1e gehalte, versierd met kabelrand, houten greep en knop, L. 24.5 cm.
Verkocht voor € 130
In 14 krt. gouden kast en met zwartleren band, loopt.
Verkocht voor € 200
14 krt., in bloemvorm gezet, maat 16,75.
Verkocht voor € 120
staand op voet, voorzien van floraal graveerwerk afgezet met geribde rand, in het midden voorzien van adelijke familiewapens, ø 24 cm, 1382 gram.
Verkocht voor € 480
Met 14 krt. gouden slot, Holland, l. 37 cm.
Verkocht voor € 180
Bekroonnd door een schip, met getorste steel, Gekeurd voor oud/ongewaarborgd, l. 10.8 cm.
Verkocht voor € 50
14 krt., l. 2 cm.
Verkocht voor € 110
Noblesse 100, Gerritsen/Sola.
Verkocht voor € 150
14 krt., bezet met 12 briljantjes, maat 18-.
Verkocht voor € 190
14 krt. wit- en geelgoud, geelgouden staafjes om-en-om bezet met witgouden schakels bezet met 2 briljantjes, tot. 0.34 ct. Si, l. 18.5 cm.
Verkocht voor € 600
2e gehalte zilver, met gravédecor.
Verkocht voor € 50
2e gehalte, h. 20 cm.
Verkocht voor € 110
Met 14 krt. gouden sluiting, l. 16 cm.
Verkocht voor € 90
W.o. stijve armband met gravédecor, een Mallorca parelcollier, servetklemmen en 2 broches.
Verkocht voor € 50
2e gehalte, bekroon door een vissersboot en de bak met deels ajour decor van een boomgaard, voorzien van diverse pseudokeuren, l. 16.5 cm.
Verkocht voor € 40
14 krt., l. 22 cm, gewicht 28.5 gram.
Verkocht voor € 450
14 krt., maat 17,25.
Verkocht voor € 100
14 krt., 2-zijdig te dragen, gladde gepolijste kant voor of met een klein steentje, mogelijk een briljantje.
Verkocht voor € 120
14 krt., met gegraveerde schakels, l. 93 cm, gewicht 30,3 gram.
Verkocht voor € 510
1e gehalte zilver.
Verkocht voor € 100
2e gehalte, ajourgezaagd met gecontourneerde parelrand, hengsels met rozetten, l. 36 cm.
Verkocht voor € 240