Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 3126

Een gouden gourmetschakel armbandje

14 krt, voorzien van veiligheidsketting, l. 18 cm, gewicht 9.2 gram.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 3127

Een kavel divers goud

14 krt., bestaande uit 2 trouwringen, een dasspeld, een ring met kornalijn en een bijbelklampje.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 3130

Een zilveren schaal

2e gehalte, gelobd met gecontourneerde rand, gemerkt Citroen, voorzien van inscriptie: "d.G.E. 10-7-1927," l. 31 cm en gewicht 410 gram.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 3131

Een kavel divers vnl. verzilverd

W.o. taartvorkjes in cassette, kandelaars, roomstel, vaasjes, wildschaar, slabestek, etc.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3133

Een witgouden dames polshorloge, Delbana

Opwinder, loopt, in 14 krt. kast en aan dito gematteerde band, wijzerplaat aan boven en onderzijde bezet met briljantjes.

Verkocht voor € 350

Lotnummer 3135

Een dames polshorloge, Monnard, in gouden kast

Quartz, in 14 krt. geelgouden kast.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3136

Twee zilveren sigarettenetuis

800 en 900/1000, w.o. een Duits exemplaar met guillochedecor en blauwglazen cabochon in de sluiting (met monogram en datum), 8.7 x 7.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3137

Een zilveren soeplepel en verzilverde groentelepel

De eerste 3e gehalte, het tweede gehamerde exemplaar gemerkt Gorham.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 3138

Een kavel divers zilver, w.o. antiek

Vnl. 2e gehalte, bestaande uit een tasbeugel en een sierkurk bekroond door een scheepje, een damesremontoir in zilveren kast, een zuurvorkje, 2 roomlepels, een dinerlepel.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3139

Drie hoedenspelden

W.o. een exemplaar vervaardigd uit een 14 krt. gouden breipenhouder, l. 9-11 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 3141

Een gouden ring met bloedkoraal en een BWG ringetje

14 krt., vervaardigd uit een trouwring, maat 18-, de tweede BWG 8 krt. ring geribbeld, maat 16,75.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3142

Een antieke gouden broche met oriëntparels, Holland tweede helft 19e eeuw

14 krt. geelgoud, l. 3.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3143

Een ziveren collier met granaat-hanger

2e gehalte zilver, bestaande uit diverse strengs jasseron schakels, hanger met gouden bloem-appliques.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3144

Een serie van 12 zilveren lepeltjes, Gebr. Baardwijk, Nieuwpoort jaren '40

2e gehalte zilver, opengewerkte stelen, in cassette.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3146

Een gouden joodse hanger in de vorm van een menorah

BWG (13-14 krt.) geelgoud, bezet met turkoois en robijn.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3147

Een paar gouden 'hoefijzer' oorhangers en een bijpassende broche

14 krt. geelgoud, bezet met valkenoog en oriëntpareltjes.

Verkocht voor € 150

Kavels per pagina: