14 krt., met een gestileerde crocus, bezet met zaadpareltje en een rode druppelvormige steen, l. 3.5 cm.
Verkocht voor € 190
Geboortebeker, lijstje, servet- en vingerdoekring, ajour mandje, luciferhouder, speld in de vorm van een kris en glashouder, daarbij een verzilverd strooiertje.
Verkocht voor € 120
Daarbij een roomstelletje van Carl M. Cohr, Denemarken, een gelobd schaaltje, een theepotje van Boonebakker & zoon, en een schenkkannetje, 725 gram.
Verkocht voor € 180
2e gehalte, w.o. servetringen, roomlepel, een Haags lofje sauslepel, saus lepel met parelrand, etc. gewicht 220 gram.
Verkocht voor € 50
14 krt., bezet met roosgeslepen diamanten, l. 5 cm.
Verkocht voor € 110
Bezet met roosgeslepen diamanten, l. 3 cm.
Verkocht voor € 70
Aan 14 krt. gouden band in dito kast, gemerkt Para, opwinder.
Verkocht voor € 170
Een Spera in 14 krt. gouden kast en een verguld exemplaar, Pontiac, opwinders.
Verkocht voor € 40
18 krt. geelgoud, broche en horloge deels blauw geëmailleerd, strikje centraal met een briljantje, achterzijde horloge met roosdiamanten en zaadpareltjes, uurwerk loopt, Zwitserland, l. 6.5 cm, lint van de strik met wat vervagend emaille.
Verkocht voor € 310
W.o. vele "Nederland Herrijst".
Verkocht voor € 280
W.o. guldens, rijksdaalders en 1/2 guldens, gewicht: 564 gram.
Verkocht voor € 220
Zilver: 5 x Fl50,-, 2 x $10 en 2 x $5 m.b.t. de Olympische spelen 1976 te Montreal, bronzen penning "Kronprinz Rudolph", diverse nikkelen munten en bronzen penningen.
Verkocht voor € 100
Drie uit 1972 en Vier uit 1974.
Verkocht voor € 700
Zes gelegenheidsmunten m.b.t. het koninklijk huis, o.a. geboorte Willem-Alexander en regeerjubilea, daarbij een Oostenrijkse corona 1912, gewicht: 38.9 gram.
Verkocht voor € 850
Polshorloge in 14 krt. gouden kast, aan achterzijde gegraveerd, matige staat, band onedel, zakhorloge Zentra, opwinder, loopt, in zilverkleurige kast en aan doublé ketting,
Verkocht voor € 90
2e gehalte zilver, steel met decor van klavertje 4, vorkjes in cassette.
Verkocht voor € 80
VOC munt 1744, dubbele stuivers alle 2e helft 18e eeuw, alle in verzamelaars mapjes.
Verkocht voor € 50
W.o. 5 zilveren tientjes en 3 rijksdaalders, diverse koperen munten 18-20e eeuw.
Verkocht voor € 110
Twee series van 6 antieke theelepels met gravédecor en een serie van 10 zilveren moccalepeltjes met getorste steel uitlopend in een bol.
Verkocht voor € 40
W.o. Pulsar, Seiko, Deutsche Bahn, Danish Design, Pontiac, etc.
Verkocht voor € 100
BWG, met roosgeslepen diamanten in kruisvorm gezet, maat 17.25.
Verkocht voor € 80
14 krt., in (defecte) zwartleren band, Het Nieuwe Testament, 1881.
Verkocht voor € 80
W.o. een exemplaar in zilveren kast en één aan zilveren horlogeketting.
Verkocht voor € 100
W.o. kralenkettingen, armbanden, replica horloges, etc.
Verkocht voor € 90
W.o. 2 tasbeugels, een lodereindoosje, parfumflacon, etc.
Verkocht voor € 100