Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 3070

Een kavel vnl. koralen colliers

Aan onedele sloten, w.o. een bloedkoraal staafjescollier.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3071

Een verzameling zilveren bestekdelen, Haags lofje en Hollands glad

2e gehalte, samengesteld, vnl. Van Kempen, Voorschoten, bestaande uit 16 dinerlepels en 12 dinervorken, 5 hors d'oeuvrevorken en 5 -lepels, gewicht: 2164 gram (enkele tanden afgesleten, delen gemonogrammeerd).

Verkocht voor € 470

Lotnummer 3073

Drie zilveren dienbestekdelen

2e gehalte, een Haags lofje groentelepel, een rondfilet soeplepel en dito aardappellepel, gewicht 362 gram, daarbij een verzilverde groentelepel met parelrand filet.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 3074

Een driestrengs bloedkoralen armband

Aan 14 krt. gouden slot met filigrainwerk, streeksieraad, l. 19 (haakje defect).

Verkocht voor € 130

Lotnummer 3075

Zes diverse zakhorloges

W.o. zilveren en een verguld exemplaar aan dito ketting.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3076

Drie diverse parfumflacons

Met zilveren monturen: een exemplaar met 3 flacons in houder, en 2 Engelse exemplaren met Russisch slijpsel, h. 9-15 cm (deukjes en minieme chipjes, 1 afwijkend stopje).

Verkocht voor € 110

Lotnummer 3077

Acht diverse parfumflacons

Vnl. zilveren doppen en monturen, w.o. een Boheems exemplaar en een Japans porseleinen exemplaar, h. 6.5-12 cm (defectjes).

Verkocht voor € 140

Lotnummer 3078

Een kavel kristal met zilveren monturen

Bestaande uit een cruetset, een ruitgslepen strooibus en een lepelvaasje met 10 lepeltjes, h. 9-16 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3079

Twee zilveren miniatuurtjes

2e gehalte, kind in kakstoel en een kinderwagen, h. 4 en 5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3080

Een zilveren fotolijstje voor 3 foto's

BWG, ca. 800/1000, ovale lijstjes met strikmotieven, l. 12 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3081

Twee zilveren mintbakjes, 1928

2e gehalte, ajour, Zilverfabriek Voorschoten, l. 7.7. cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3082

Een zilveren lepeldoos

2e gehalte, met Oudhollands reliëfdecor en rand met florale motieven, Herman Hooijkaas, l. 14 cm (met inscriptie in bodem 30-5-1986).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3083

Een ovaal model zilveren theebusje, 1925

2e gehalte, Zaanse Zilversmeden, met Oudhollandse reliëfvoorstelling, daarbij een dito theeduimpje, l. 12.5 en h. 8 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 3084

Een serie van 12 theelepels

2e gehalte, decor Moustache, naar ontwerp van Harm Ellens voor Hooijkaas.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 3085

Een vierstrengs granaten armband

Aan antiek 14 krt. gouden sluiting, op stof gezet, l. 20 cm,.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3086

Een serie van zes zilveren theelepels

2e gehalte, parelrandfilet, en 1 groter exemplaar, ca. 1900.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 3087

Een zilveren suikerbakje en 2 strooiers

2e gehalte, alle met blauwe binnenbak, Louis Seize stijl, en 2 strooiers met ajour meanderdecor.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3089

Een kaveltje diverse zilveren kleinoden

2e gehalte, w.o. pillendoosje, breinaaldhouder, breinaalddoppen, priem, vingerhoedjes etc.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 3090

Een zilveren luiertang

In de vorm van een ooievaar met baby in buik.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 3091

Een serie van 9 zilveren theelepels

2e gehalte, met gestileerd lauwerbladmotief in de steel.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 3092

Een kavel diverse zilveren sieraden en kleinoden

Vnl. antiek, w.o. gespen, signetten, (munt-)broches en een horlogekast, etc.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 3094

Een verzameling van 27 zilveren theelepels

W.o. bekroond door stadswapens, vorstenportretten, molentjes, etc.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 3095

Geknoopt, aan antiek ovaal 14 krt. gouden slot, l. 15.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 3096

Een verzameling streeksieraden

Bestaande uit een vierstrengs "boeren" glasgranaten collier aan zilveren slot, een broche, dasspeld en manchetknopen met Zeeuwse knopen.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3098

Een zilveren Art deco ring met translucente steen

2e gehalte, mogelijk briljant geslepen fluoriet, maat 16.75.

Verkocht voor € 70

Kavels per pagina: