Aan onedele sloten, w.o. een bloedkoraal staafjescollier.
Verkocht voor € 50
2e gehalte, samengesteld, vnl. Van Kempen, Voorschoten, bestaande uit 16 dinerlepels en 12 dinervorken, 5 hors d'oeuvrevorken en 5 -lepels, gewicht: 2164 gram (enkele tanden afgesleten, delen gemonogrammeerd).
Verkocht voor € 470
2e gehalte, een Haags lofje groentelepel, een rondfilet soeplepel en dito aardappellepel, gewicht 362 gram, daarbij een verzilverde groentelepel met parelrand filet.
Verkocht voor € 100
Aan 14 krt. gouden slot met filigrainwerk, streeksieraad, l. 19 (haakje defect).
Verkocht voor € 130
W.o. zilveren en een verguld exemplaar aan dito ketting.
Verkocht voor € 60
Met zilveren monturen: een exemplaar met 3 flacons in houder, en 2 Engelse exemplaren met Russisch slijpsel, h. 9-15 cm (deukjes en minieme chipjes, 1 afwijkend stopje).
Verkocht voor € 110
Vnl. zilveren doppen en monturen, w.o. een Boheems exemplaar en een Japans porseleinen exemplaar, h. 6.5-12 cm (defectjes).
Verkocht voor € 140
Bestaande uit een cruetset, een ruitgslepen strooibus en een lepelvaasje met 10 lepeltjes, h. 9-16 cm.
Verkocht voor € 60
2e gehalte, kind in kakstoel en een kinderwagen, h. 4 en 5 cm.
Verkocht voor € 70
BWG, ca. 800/1000, ovale lijstjes met strikmotieven, l. 12 cm.
Verkocht voor € 40
2e gehalte, ajour, Zilverfabriek Voorschoten, l. 7.7. cm.
Verkocht voor € 40
2e gehalte, met Oudhollands reliëfdecor en rand met florale motieven, Herman Hooijkaas, l. 14 cm (met inscriptie in bodem 30-5-1986).
Verkocht voor € 60
2e gehalte, Zaanse Zilversmeden, met Oudhollandse reliëfvoorstelling, daarbij een dito theeduimpje, l. 12.5 en h. 8 cm.
Verkocht voor € 90
2e gehalte, decor Moustache, naar ontwerp van Harm Ellens voor Hooijkaas.
Verkocht voor € 90
Aan antiek 14 krt. gouden sluiting, op stof gezet, l. 20 cm,.
Verkocht voor € 80
2e gehalte, parelrandfilet, en 1 groter exemplaar, ca. 1900.
Verkocht voor € 30
2e gehalte, alle met blauwe binnenbak, Louis Seize stijl, en 2 strooiers met ajour meanderdecor.
Verkocht voor € 80
2e gehalte, w.o. pillendoosje, breinaaldhouder, breinaalddoppen, priem, vingerhoedjes etc.
Verkocht voor € 180
In de vorm van een ooievaar met baby in buik.
Verkocht voor € 45
2e gehalte, met gestileerd lauwerbladmotief in de steel.
Verkocht voor € 25
Vnl. antiek, w.o. gespen, signetten, (munt-)broches en een horlogekast, etc.
Verkocht voor € 160
W.o. bekroond door stadswapens, vorstenportretten, molentjes, etc.
Verkocht voor € 90
Geknoopt, aan antiek ovaal 14 krt. gouden slot, l. 15.5 cm.
Verkocht voor € 90
Bestaande uit een vierstrengs "boeren" glasgranaten collier aan zilveren slot, een broche, dasspeld en manchetknopen met Zeeuwse knopen.
Verkocht voor € 70
2e gehalte, mogelijk briljant geslepen fluoriet, maat 16.75.
Verkocht voor € 70