Famille rose porselein met floraal decor, ø 25 cm.
Verkocht voor € 70
Hout, voorzien van scarification, h. 151 cm (hand afgebroken, tenen missen).
Verkocht voor € 80
Hout met resten van polychromie, vermoedelijk Indonesië, l. 62 cm (chipjes).
Verkocht voor € 50
Schijf bestaande uit 9 delen met decor van gestileerde draken, ø 40 cm, kast 90 x 90 cm.
Verkocht voor € 100
Hofscène met Shou Xing, 143 x 38 cm.
Verkocht voor € 40
Een dekseldoos in de vorm van een kameel en een vaasje gedragen door een tempelleeuw, l. 11 en 20 cm.
Verkocht voor € 120
Palmhout, vermoedelijk China vroege 20e eeuw, h. 18 cm.
Verkocht voor € 30
Porselein, decor van draken en feniksen, h. 31 cm, deksel ontbreekt en enkele haarlijnen.
Verkocht voor € 30
Porselein, balustervormige vaasjes met floraal decor, zonder deksel, 19/20e eeuw, h. 7.5 cm, bord met floraal decor, 18e eeuw, ø 23 cm.
Verkocht voor € 30
Porselein, decor van reizend gezelschap, h. 31 cm, porselein gaaf, bovenglazuur verpoetst op delen.
Verkocht voor € 320
Porselein, met polychroom floraal sgrafiatto decor, h. 39 cm, deksel gelijmd.
Verkocht voor € 220
Alle drie van vrouwen, h. 34-42 cm.
Verkocht voor € 50
Djatihout, 2 bustes en 3 staande figuren waarvan 2 met mand op het hoofd, h. 24-42 cm.
Verkocht voor € 70
Dame met bloemen, op houten voetje, h. 17.5 cm.
Verkocht voor € 60
Vermoedelijk 7 van de 'Onsterfelijken', op houten voetjes, h. ca. 8.5 cm.
Verkocht voor € 100
Blauwwit porselein, ø 16 cm.
Verkocht voor € 80
Mogelijk Nepal, 49 x 38.5 cm.
Verkocht voor € 65
Waterverf op ivoor, met voorstellingen van Mughal prinsen en prinsessen, w.o. Shakh Akbar en zijn vrouw Jodhabai, portretjes ca. 4 x 3 cm, lijst 32 x 24 cm, (2 portretjes zonder glas, kleine beschadigingen).
Verkocht voor € 350
Een antiek zijde exemplaar met vlindermotieven en ceintuur, daarbij een blauw exemplaar van kunstzijde.
Verkocht voor € 100
Voorzien van vele kleine laatjes en koperen beslag, h. 30 en 42 cm.
Verkocht voor € 40
W.o. handschoendoosje, kostbaarhedenkastje, etc.
Verkocht voor € 60
Deels geel geeglazuurd porselein, met decor van draken jagend op parel en wijsgeren in landschap, bekroond door tempelleeuw, h. 47 cm.
Verkocht voor € 170
Polychroom beschilderd porselein, ø 16 cm, in cassette met opschrift: "Presented by the orgazining committee of Wuhan Acrobatic Art Festival China."
Verkocht voor € 15
Geplooid, ø 22 cm (haarlijn).
Verkocht voor € 260