Kavels per pagina:

Lotnummer 2029

Twee sier katana's

In beukenhouten scheden met faux-segrijn handvatten en messing monturen, l. 88 cm (1 schede mist dop).

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2030

Een mogelijk BWG zilveren schaal, midden-oosten.

Met gedreven en gravédecor, ø 35.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2031

Een blauwwitte krab-en-baars schotel, China 19e eeuw

Porselein, aan onderzijde met 4-karaktermerk, ø 28.5 cm, diverse randchips van bordenhangers.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2032

Een Famille verte schotel, China ca. 1900

Porselein met decor van zotjes, hoogwaardigheidsbekleder en florale motieven, ø 38 cm.

Verkocht voor € 700

Lotnummer 2033

Een kom uit de Nanking Cargo (Geldermalsen), China ca. 1752

Blauwwit porselein met decor van figuur in landschap, h. 7.5 x ø 15 cm, lotnummer Christies 3113, randschilfers aan bovenrand.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2034

Divers Chinees porselein

W.o. 2 Wanli-stijl bordjes, Quanlong blauwwitte schotel en boerenming schotel, 18-20e eeuw, ø 16-24 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2035

Een blauwwitte kraagvaas met decor van kraanvogels en florale motieven, Japan ca. 1900

Porselein, h. 55 cm (randschilfers).

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2036

Een schotel, China ca. 1900

Polychroom porselein met decor van draken en pioenrozen, ø 40.2 cm.

Verkocht voor € 800

Lotnummer 2037

Een inro in de vorm van een mand met vlinders, Japan 20e eeuw

Been, h. 6.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2038

Een schildering op doek van een sultan en z'n vrouw op olifant met gevolg

India 20e eeuw, 118 x 77 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2039

Een plaquette met voorstelling van de Onsterfelijken, China 20e eeuw

Gestencild, in originele cassette gemerkt Jingde, 24.5 x 38 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2040

Een zwartlak theekistje, Japan ca. 1900

Met parelmoer inlegwerk van florale motieven, interieur met twee tinnen theebussen, h. 12.5 x b. 19 x d. 13 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2041

Een kruithoorn, Midden-Oosten

Deels met leer omkleed, voorzien van koperen monturen, h. 26 cm (leer achterzijde deels weg).

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2042

I Made Suarso (1965) - Twee zangvogels

Gouache, r.o. gesigneerd, 39 x 34 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2043

Een kleurenhoutsnede, Japan 19e eeuw, vrouw

l.b. gesigneerd, 36 x 24 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2044

Zeven diverse hockers en een Boeddhistisch geschrift

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2046

Mogelijk Watanabe Nobukazu (1874-1944) - De landing van de troepen, triptiek

Kleuren houtdruk, vermoedelijk uit de eerste Sino-Japan oorlog, elke prent 36 x 23.5 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2047

Kasamatsu Shiro (1898-1991) - Edogawa rivier te Imai

Kleuren houtdruk, l.b. gesigneerd, 1955, 36.5 x 24 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2048

Toyohara Chikanobu (1838-1912) - Dames aan het hof va de de Tokugawa Shogun, triptiek

Kleuren houtdruk, elke prent 36 x 24 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2049

Tsukioka Yoshitoshi (1839-1892) - Naar een gedicht van Misuki Tatsunosuke

Kleuren houtdruk, 1891, 34 x 22 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2050

Chinese school - Jonge vrouw met karbouw

M.l. gesigneerd, aquarel, 45 x 61 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2051

Japanse school - Drie dames bij maanlicht, triptiek

Kleuren houtdruk, 35.5 x 23 cm, ingelijst, maar scheef in passe-partout.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2053

Japanse school - Jongen voor Tempelcomplex

Kleurenets, 30 x 20 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2054

Toyokuni Utagawa (1769-1825) - Samoerai en Dame in kimono

Twee kleuren houtdrukken, 35 x 24 en 29 x 23 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2055

Een deels groen jade perzikboompje

China, midden 20e eeuw, h. 52 cm.

Verkocht voor € 85

Kavels per pagina: