Ivoor, aan onderzijde gesigneerd, h. 4 cm.
Verkocht voor € 70
Ivoor, aan achterzijde gesigneerd, h. 6 cm.
Verkocht voor € 70
Ivoor, h. 6 cm.
Verkocht voor € 200
Ivoor, h. 4.4 cm.
Verkocht voor € 70
Ivoor, h. 7.2 cm.
Verkocht voor € 70
Hoorn, h. 6.4 cm.
Verkocht voor € 70
Hoorn, aan achterzijde gesigneerd, h. 8.2 cm.
Verkocht voor € 70
Een hoornen en een benen 'sashi netsuke' van krokodilachtigen, l. 11.7 en 12.6 cm, en drie composiet exemplaren: oude man met baby, h. 3.4 cm, man met noh masker, h. 3.8 cm, masker van Hannya, l. 2.6 cm.
Verkocht voor € 60
Ivoor met gegraveerd decor, zijkanten met florale motieven en deksel met gelukssymbool, h. 4.5, ø 5.7 cm.
Verkocht voor € 80
Teakhout, h. 42 cm.
Verkocht voor € 30
Kwartels en een nachtegaal, 15.5 x 23.5 cm.
Verkocht voor € 45
Hout, boeg gelijmd, l. 132 cm.
Verkocht voor € 25
Verguld, met decor van figuren bij tempelcomplex, 36 x 13 cm.
Verkocht voor € 70
Met decor van bloesemboom en chrysanten op geel fond, h. 29 cm (chipje en haarlijn).
Verkocht voor € 60
W.o. een imari puntfles, geschulpt bord met kraanvogeldecor en diverse kopjes, schotels en theepotjes.
Verkocht voor € 70
Gevlochten riet en zaden, h. 102 cm (enkele zaden los).
Verkocht voor € 40
Riet en schelpen.
Verkocht voor € 15
Brons met gravédecor van een draak en florale motieven, h. 12 cm, ø 15 cm.
Verkocht voor € 50
Hexagonaal model met floraal decor, geboord gat in zijkant dus ook als lampvoet te gebruiken, h. 25.5 cm.
Verkocht voor € 90
Steen op houten voetstuk, h. incl. voetstuk: 17.7 cm.
Verkocht voor € 60
Bestaande uit een wandbord, Imari puntvaas, 3 gemberpotten en 2 Imari dekselvazen.
Verkocht voor € 80
Polychroom beschilderd porselein, w.o. een 18e-eeuws famille rose exemplaar, h. 6-12 cm (defectjes).
Verkocht voor € 45
Porselein, met decor van dames met zwaard in interieur, h. 50 cm.
Verkocht voor € 70
Terracotta, hoofd gelijmd, h. 17.3 cm.
Verkocht voor € 40
Geel porselein met gravédecor van een draak en feniks, h. 17.5 cm.
Verkocht voor € 80