Kavels per pagina:

Lotnummer 634

Een klein model staand horloge, England ca. 1900

In beukenhouten kast, adres Mauthe, gekocht bij C&F Evans LTd in Coventry, h. 124 cm (slinger ontbreekt).

Verkocht voor € 40

Lotnummer 635

Een Art deco stijl beeld van een konijn naar Pompon

Brons op zwartmarmeren voet, h. 30.5 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 637

Een 3-armige hanglamp, ca. 1910

Bruin gepatineerd koper met gesatineerd glazen kappen met ruit en waaier motieven, h. 72 (incl. ketting) en ø 57 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 638

Twee ikonen, vroege 20e eeuw

Houten panelen met schilderingen van Jezus en Maria met Jezus, h. 12 en 18 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 639

Een schoorsteenpendule, ca. 1900

In messing kast met ajour gezaagd gestileerd floraal decor, uurwerk gemerkt HAC, h. 31 cm (slinger ontbreekt).

Verkocht voor € 25

Lotnummer 640

Een beeld van een vrouw op bal naar Milo

Brons op zwartmarmeren voet, h. 33 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 641

Een schoorsteenpendule, einde 19e eeuw

In rood en zwartmarmeren behuizing in de vorm van een klassieke tempel, uurwerk R&co. te Parijs, gekocht bij Mappin & Webb te London, h. 32 cm (slinger ontbreekt, chipje van marmer).

Verkocht voor € 25

Lotnummer 642

Een contra bakbarometer en thermometer, 19e eeuw

In gestoken mahoniehouten kast, met papieren Hollandse schaalplaat, l. 124 cm (defecten).

Verkocht voor € 110

Lotnummer 643

Een beeld van een Fox terriër, Jabo Tegelen

Bruin gepatineerd keramiek, h. 23 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 645

Een beeld van een kerkuil

Brons op zwartmarmeren voet, h. 37 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 646

Een handbeschilderde ansichtkaart op paneeltje, 19e eeuw

Van twee dames aan het water, in antiek gouden lijstje, 24.5 x 29 cm.

Verkocht voor € 75

Lotnummer 647

Een 6-pas tegeltableau

Met voorstelling van vogels en bloemen in cartouche, 46 x 31 cm (barst).

Verkocht voor € 25

Lotnummer 648

Een bronzen saluutkanon, 17/18e eeuw

Ook signaal en miniatuurkanon genoemd, op latere houten voet, l. 26 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 649

Een tinnen klepkan, Colmar 19e eeuw

Gemerkt met een engel en het merk van Colmar, h. 27 cm (restauratie aan handvat).

Verkocht voor € 30

Lotnummer 650

Een boekensteun met beeld van een adelaarskop

Brons en zwart marmer, h. 28 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 652

Een schommelstoel, Engeland einde 19e eeuw

Mahoniehout, met rode stoffen bekleding.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 653

Een percussiepistool, Engeland midden 19e eeuw

Haan spant goed in beide standen, incl. laadstok, l. 39 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 654

Incl. laadstok, gedateerd 1872, l. 38 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 655

Een Art deco stijl beeld van een olifant

Brons op zwartmarmeren voet, h. 27.5 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 657

Een 2-deurs penantkastje, midden 19e eeuw

Eikenhout, zijstijlen voorzien van S-voluten, niet-origineel mahoniehouten bovenblad met groen vilt, h. 102 x. b. 109 x d. 47 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 658

Een staafbarometer, Engeland 20e eeuw

In messing behuizing, gemerkt IMD, h. 91 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 660

Een kavel aardewerk en plateel

Bestaande uit een Chris van der Hoef Amstelhoek kannetje (defect/gelijmd), en een blauw/groen geglazuurd bord en vaasje met onduidelijk monogram (BRT?) en een plateel vaasje, Plateelfabriek Zuid-Holland, Gouda.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 661

Een tafelmodel telescoop, 19e eeuw

In mahoniehouten behuizing, op messing en gietijzeren onderstel, h. ca. 58 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 665

Een beeld van een zittende man, Hollóhazá

Zsolnay pecs porselein, Hongarije midden 20e eeuw, h. 33 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 666

Een scheepschronograaf, Moskou ca. 1965

Model 26347, genummerd 8916-70, in originele beschermkist, h. 19 x 19 x 19 cm (binnenmaat h. 24 x b. 32 x d. 26 cm).

Verkocht voor € 400

Kavels per pagina: