Kavels per pagina:

Lotnummer 667

Een groen gelakte scheepslantaarn, vroege 20e eeuw

Aan smeedijzeren arm, h. 55 x b. 22 x d. 80 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 669

Een ronde spiegel, 18/19e eeuw

Bronskleurig gesneden houten lijst gedecoreerd met eikels en eikenbladeren, ø 46 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 670

Een Wildebras babypop

Celluloid, h. 38 cm.

Verkocht voor € 10

Lotnummer 671

Een scheepskijker met statief, 1e helft 20e eeuw

Messing, in eikenhouten kist, kistmaat: l. 36 x h. 13 x b. 7 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 673

Een station pointer, Sovjet Unie 1e helft 20e eeuw

Messing, in eikenhouten kist , h. 7 x b. 40 x d. 22 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 675

Een paar getorste kandelaars

Geblazen glas, h. 27 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 676

Een octant, McGregor & Greenock, 19e eeuw

Gezwart hout, ingelegd met been, l. 28 en b. 23 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 677

Een klepkist, Holland 18e eeuw

Eikenhout, op hoge poten, met panelenfront en ijzeren hengsels, h. 69 x b. 75 x d. 42 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 678

Een landmeters kompas, E.R. Watts & Son 1912

Messing, h. 10 en ø 11 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 679

Een replica landmeters kompas en een dito kompas met zonnewijzer

ø 11 en 15 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 680

Een heraldische schildering m.b.t. Van Heijningen & Botter

Vermoedelijk voor een huwelijk, gedateerd 25 oktober 1934, met monogram AvD, 24 x 37 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 681

Een replica van de Campbelle Vernier sextant en een replica Stanley kompas

De eerste in kist, h. 8 x b. 15 x d. 13 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 682

Een scheepspasser, 16e/17e eeuw

Messing en ijzer, vermoedelijk bodemvondst, l. 13.5 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 684

Een zaknotititieboekje, Rusland en een "sun watch", Amerika, 1e helft 20e eeuw

Het (vermoedelijk nautische) koperen boekje met Russische aantekeningen en aan buitenzijde Duitse en Russische rekentabellen en de zonnewijzer met kompas, Ansonia Clock Company, l. 7 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 685

Een ronde Amsterdamse school bijzettafel

Mahoniehout met coromandel rand, h. 60.5 en ø 85 cm.

Verkocht voor € 420

Lotnummer 686

Een pocket sextant, 20e eeuw

Messing, genummerd 3740, ø 7.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 688

Een kavel nautische objecten en scheeps parafernalia

Bestaande uit o.a. een scheepslog in messing kast, een deels roodkoperen bootsfluit, verrekijker, een replica kompas en een diorama met katrol, alle 20e eeuw.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 690

Een boekenmolen, ca. 1900

Eikenhout, draaibaar, h. 109, b. en d. 53 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 691

Een paar sculpturen van engelen, 19e eeuw

Polychroom beschilderd hout aan kettingen, l. 40 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 692

Een model van een Engels zeiljacht, 1e helft 20e eeuw

Hout, naar voorbeeld van een model van een Engels zeiljacht uit de late 19e eeuw, h. 97 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 693

Een bodemmonster

In houten lijst, 125 x 29 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 694

Een serie van vier eetkamerstoelen, einde 19e eeuw

Mahoniehout met licht groen/blauwe stoffen bekleding.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 695

Een koloniaal 2-deurs kastje

Teakhout, met paneeldeuren en 2 binnenlades, h. 98 x b. 71 x d. 47 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 696

Een kom afkomstig uit de Geldermalsen, gezonken in 1752

Blauwwit porselein met resten van koude beschildering, met Christie's lotnummer 3184 uit de Nanking Cargo veiling, h. 8 en ø 14.5 cm (haarlijnen, schilfers van standring).

Verkocht voor € 90

Lotnummer 697

Een kruik afkomstig uit de Geldermalsen, gezonken in 1752

Terracotta, met geglazuurd merkteken, voorzien van label met Christie's lotnummer 1008 uit de Nanking Cargo veiling, h. 27.5 cm.

Verkocht voor € 160

Kavels per pagina: