Vnl. messen, w.o. hartfilet en puntfilet, vorkjes met agaten heften, etc.
Verkocht voor € 90
Goudkleurig gips en hout, binnenmaat: 80 x 60 cm.
Verkocht voor € 80
Geplooid lusterglas op nikkeltinnen voet, h. 12 en ø 13 cm.
Verkocht voor € 50
Bronzen beeldje, h. 13 cm.
Verkocht voor € 50
Mahoniehout, h. 50 cm.
Verkocht voor € 30
In originele verpakking, h. 22 cm.
Verkocht voor € 50
Sankyo auto 4x, het statief gemerkt Linhof, met hoes met tartan print.
Verkocht voor € 50
Met polychroom decor van man en vrouw in landschap, de oren in de vorm van zwanenhalzen, h. 16.5 cm (2 oren gelijmd)
Verkocht voor € 15
Brons op zwartmarmeren sokkel, h. 48 cm.
Verkocht voor € 300