R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 60 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op paneel, verso gesigneerd en gedateerd 40 x 50 cm.
Te koop voor € 250
Aquarel, l.o. gesigneerd, 35 x 44 cm.
Te koop voor € 40
litho uit 2007 naar origineel uit 1911, portfolio Jane Kallir, 37.5 x 25 cm.
Te koop voor € 100
Verso gedateerd 1612, olieverf op paneel, 46 x 36 cm (voorheen in ovale lijst).
Te koop voor € 120
Olieverf op paneel, r.o. onduidelijk gesigneerd W.J. van ?, verso toegeschreven aan Wouter Johannes van Troostwijk, 39 x 32 cm.
Te koop voor € 160
2x olieverf op board, l.o. gesigneerd, (2x) 18 x 24 cm.
Te koop voor € 80
Naar een collage uit 1952, 58 x 43 cm.
Te koop voor € 120
Litho, gedrukt bij Maeght, Editeur Paris, 44 x 58.5 cm.
Te koop voor € 65
Litho naar het glas-in-lood-raam in het Hadassah ziekenhuis, 30 x 21.5 cm.
Te koop voor € 120
Pentekening, r.o. gesigneerd, 11 x 11 cm.
Te koop voor € 100
Deels handgekleurd, afkomstig uit "Cartes generales de toutes les Provinces de France et d'Espaigne..." door Tassin, uitgegeven bij Berey, 1648, 10.5 x 15 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1984, 150 x 120 cm.
Te koop voor € 160