Kavels per pagina:

Lotnummer 380

Jules Rambo (1896-1974) - "Expo '58" II

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 60 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 382

Wam Groot (1946) - "Navacelles, Ardêche"

Olieverf op paneel, verso gesigneerd en gedateerd 40 x 50 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 383

Adriana Sophia Fontein (1888-1965) - Landschap met bomen

Aquarel, l.o. gesigneerd, 35 x 44 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 391

Egon Schiele - Seated girl with bare torso and light blue skirt

litho uit 2007 naar origineel uit 1911, portfolio Jane Kallir, 37.5 x 25 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 410

Zuid-Europese school - Madonna

Verso gedateerd 1612, olieverf op paneel, 46 x 36 cm (voorheen in ovale lijst).

Te koop voor € 120

Lotnummer 416

Hollandse/Vlaamse school 19e eeuw - Kippen voeren

Olieverf op paneel, r.o. onduidelijk gesigneerd W.J. van ?, verso toegeschreven aan Wouter Johannes van Troostwijk, 39 x 32 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 421

Franse school - Twee stads riviergezichten

2x olieverf op board, l.o. gesigneerd, (2x) 18 x 24 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 433

Een litho naar Henri Matisse (1869-1954) - Blauw naakt

Naar een collage uit 1952, 58 x 43 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 435

Joan Miro (1893-1983) - "Derrière le Mirroire"

Litho, gedrukt bij Maeght, Editeur Paris, 44 x 58.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 436

Marc Chagall (1887-1985) - Zebulun

Litho naar het glas-in-lood-raam in het Hadassah ziekenhuis, 30 x 21.5 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 437

Paula Sluiter (1903-1977) - Haan

Pentekening, r.o. gesigneerd, 11 x 11 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer volgt

Een topografische kaart: "Carte de Bourgongne"

Deels handgekleurd, afkomstig uit "Cartes generales de toutes les Provinces de France et d'Espaigne..." door Tassin, uitgegeven bij Berey, 1648, 10.5 x 15 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer volgt

Rene Alejandro Gutierrez (XX) - "El Hombre"

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1984, 150 x 120 cm.

Te koop voor € 160

Kavels per pagina: