Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 35 x 26 cm.
Te koop voor € 160
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 51.5 x 73.5 cm.
Te koop voor € 750
Verso onduidelijk gesigneerd en gedateerd 4 augustus '90, acrylverf op board, 50 x 50 cm, incl. de originele lijst.
Te koop voor € 80
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 2007, 27 x 49 cm.
Te koop voor € 250
Houtsnede, l.o. gesigneerd en gedateerd '77, 42 x 62 cm, niet ingelijst.
Te koop voor € 40
Gemengde techniek, r,o, gesigneerd en gedateerd '96, 17 x 9.5 cm.
Te koop voor € 40
Houtsnede op rijstpapier, r.o. gemonogrammeerd in de plaat, 30 x 23.5 cm.
Te koop voor € 40
Gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd '86, 38 x 48 cm.
Te koop voor € 160
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 42 x 38 cm.
Te koop voor € 1000
Olieverf op paneel, verso toegeschreven aan P.A. Schipperus, 22 x 36 cm.
Te koop voor € 200
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 13 x 18 cm.
Te koop voor € 90
L.o. gesigneerd en gedateerd '94, aquarel, 21 x 29 cm.
Te koop voor € 50
R.o. gesigneerd en gedateerd '86, aquarel, 15 x 26 cm.
Te koop voor € 50
R.o. gesigneerd, olieverf op jute en board, 31 x 60 cm
Te koop voor € 80
Marouflé, L. Roos l.o. gesigneerd, 43 x 58.5 cm.
Te koop voor € 65
Olieverf op doek, 52 x 63 cm.
Te koop voor € 250
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd '78, 50 x 40 cm.
Te koop voor € 500
Litho, 37.5 x 27.5 cm.
Te koop voor € 100
Litho H.C. IX/X uit het album Chagall Monumental 1973, exemplaar zonder middenvouw, 33 x 50 cm.
Te koop voor € 200
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '30, 40.5 x 50.5 cm.
Te koop voor € 200
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 26 x 32 cm.
Te koop voor € 220
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 x 18 cm.
Te koop voor € 90
Olieverf op paneel, 20 x 25 cm.
Te koop voor € 150
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 76 x 61 cm.
Te koop voor € 1500
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 2012, 40 x 50 cm.
Te koop voor € 250