Kavels per pagina:

Lotnummer 177

Mogelijk Hendrik van der Worp (1840-1910), einde 19e eeuw - vissersschepen op zee

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 35 x 26 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 184

Dirk Wiggers (1866-1933) - Boerderij in Drents landschap

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 51.5 x 73.5 cm.

Te koop voor € 750

Lotnummer 185

Italiaanse school - Portofino

Verso onduidelijk gesigneerd en gedateerd 4 augustus '90, acrylverf op board, 50 x 50 cm, incl. de originele lijst.

Te koop voor € 80

Lotnummer 190

Wam Groot (1946) - Stilleven met appel en servet

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 2007, 27 x 49 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 208

Aimée Crince le Roy (1928-2008) - "Stil complot"

Houtsnede, l.o. gesigneerd en gedateerd '77, 42 x 62 cm, niet ingelijst.

Te koop voor € 40

Lotnummer 209

Aimée Crince le Roy (1928-2008) - "Japanse Lastdrager"

Gemengde techniek, r,o, gesigneerd en gedateerd '96, 17 x 9.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 216

Johannes Petrus Josephus Franken Pzn. (1896-1977) - "De woonwagen"

Houtsnede op rijstpapier, r.o. gemonogrammeerd in de plaat, 30 x 23.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 220

Jelle Hoogstra (1924-2003) - Schepen in haven

Gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd '86, 38 x 48 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 222

Johannes Josephus Hovener (1936) - Poes met vier spelende kittens en parasol

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 42 x 38 cm.

Te koop voor € 1000

Lotnummer 224

Hollandse school 19e eeuw - Wandeling in druilerig weer

Olieverf op paneel, verso toegeschreven aan P.A. Schipperus, 22 x 36 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 225

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met rozen

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 13 x 18 cm.

Te koop voor € 90

Lotnummer 237

Albert-Jan Cool (1947) - Boerderij in Giethoorn

L.o. gesigneerd en gedateerd '94, aquarel, 21 x 29 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 238

Albert-Jan Cool (1947) - Stranding van de Rio Grande

R.o. gesigneerd en gedateerd '86, aquarel, 15 x 26 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 243

Krijn van Dijke (1910-1980) - "Ruimtelijke vorm"

R.o. gesigneerd, olieverf op jute en board, 31 x 60 cm

Te koop voor € 80

Lotnummer 270

Hollandse school - Stadskade met bootjes

Marouflé, L. Roos l.o. gesigneerd, 43 x 58.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 276

Hollandse school 19e eeuw - Melktijd

Olieverf op doek, 52 x 63 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 277

Cornelis Lemair (1944) - Stilleven met bloemen en fruit

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd '78, 50 x 40 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 280

Joan Miro (1893-1983) - Compositie uit Derriere le Miroir

Litho, 37.5 x 27.5 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 284

Marc Chagall (1887-1985) - Le cheval vert

Litho H.C. IX/X uit het album Chagall Monumental 1973, exemplaar zonder middenvouw, 33 x 50 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 285

Bart Peizel (1887-1974) - Stilleven met fruitschaal, weckpot en inkpot

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '30, 40.5 x 50.5 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 286

Anton Müller (act.c.1874-c.1912) - Sleperspaarden in besneeuwde haven

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 26 x 32 cm.

Te koop voor € 220

Lotnummer 293

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met kastanjes

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 x 18 cm.

Te koop voor € 90

Lotnummer 294

Hollandse school, 20e eeuw - IJsvermaak in 19e eeuwse trant

Olieverf op paneel, 20 x 25 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 295

Willem van Leusden (1886-1974) - In het oog van de storm

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 76 x 61 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 307

Wam Groot (1946) - Stilleven met roze rozen in kan

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 2012, 40 x 50 cm.

Te koop voor € 250

Kavels per pagina: