Kavels per pagina:

Lotnummer 314

Harry Frans Hubert Maas (1906-1982) - hurkende vrouw op de rug bezien

R.o. gemonogrammeerd, houtskooltekening, 33 x 18 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 317

Ralph Czikan (1867-1931) - Hooischelven

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 36 x 46.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 322

Arie van Hattem (1860-1924) - Boer met paardenkar

L.o. gesigneerd, gouache, 36 x 51 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 324

Hollandse school - Hollands plasgezicht

R.o. J. de Goederen gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 80 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 333

André Gior (XX) - De Flamencodanseres

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 70 x 60 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 336

John Nieland (1966) - Figuur

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70 x 80 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 340

Hollandse school, eerste helft 20e eeuw - Bootje in stadshaven

Olieverf op paneel, Dekker l.o. gesigneerd, 74 x 52 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 342

Salvador Dali (1904-1989) - Henry V

Kleurenets 236/250, 17 x 12.5 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 346

Wim Bosma (1902-1985) - Afrikaanse vrouw

l.o. gesigneerd, gouache, 39 x 47 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 348

Dick van 't Wout (1934) - De veiling

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 16 x 26 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 349

Hollandse school - De Kalverstraat

Marouflé, l.o. onduidelijk gesigneerd, 40 x 30 cm.

Te koop voor € 140

Lotnummer 350

Theodor Franciskus Goedvriend (1879-1969) - Landschap met naaldbomen

Marouflé, l.o. gesigneerd, 58 x 44 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 351

Onduidelijk gesigneerd - Portret

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en gedateerd '72, 53 x 42 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 353

Hollandse school, eerste helft 19e eeuw - Boerenvolk bij hooiwagen

Aquarel, 20.4 x 29.4 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 357

Naar Andy Warhol - Brigitte Bardot Pink

Zeefdruk, 91 x 91 cm.

Te koop voor € 220

Lotnummer 362

Omgeving Jan Bedijs Tom (1813-1894) - Vee in landschap

Olieverf op doek, 29 x 39 cm.

Te koop voor € 450

Lotnummer 366

Toegeschreven aan Eugène Mahaux (1874-1946) - "Crépuscule"

Olieverf op board, 35 x 43 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 367

Arie Marthinus Luyt (1879-1951) - Houthakkers met malle jan

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 30.5 x 53 cm.

Te koop voor € 380

Lotnummer 369

Pieter Adriaan C. Schipperus (1840-1929) - Kerk

R.o. gesigneerd, aquarel, 23 x 18 cm.

Te koop voor € 70

Lotnummer 372

Thérèse Uytenborg (XX) - Compositie

Acryl op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd 1990,

Te koop voor € 65

Lotnummer 374

Pablo Picasso - Maternité

Herdruk van een litho, 50.5 x 39 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 375

Albert Janesch (1889-1973) - Havengezicht te Kavala, Griekenland

R.o. gesigneerd en gedateerd 1944, aquarel, 45 x 58 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 377

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met aardbeien

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 x 18 cm.

Te koop voor € 90

Lotnummer 378

Gerrit van Velsen (1913-1996) - Dorpje aan de Vecht

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 50 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 379

Jules Rambo (1896-1974) - "Expo '58" I

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 60 cm.

Te koop voor € 80

Kavels per pagina: