R.o. gemonogrammeerd, houtskooltekening, 33 x 18 cm.
Te koop voor € 35
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 36 x 46.5 cm.
Te koop voor € 40
L.o. gesigneerd, gouache, 36 x 51 cm.
Te koop voor € 80
R.o. J. de Goederen gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 80 cm.
Te koop voor € 40
L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 70 x 60 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70 x 80 cm.
Te koop voor € 300
Olieverf op paneel, Dekker l.o. gesigneerd, 74 x 52 cm.
Te koop voor € 65
Kleurenets 236/250, 17 x 12.5 cm.
Te koop voor € 150
l.o. gesigneerd, gouache, 39 x 47 cm.
Te koop voor € 240
Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 16 x 26 cm.
Te koop voor € 50
Marouflé, l.o. onduidelijk gesigneerd, 40 x 30 cm.
Te koop voor € 140
Marouflé, l.o. gesigneerd, 58 x 44 cm.
Te koop voor € 200
Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en gedateerd '72, 53 x 42 cm.
Te koop voor € 65
Aquarel, 20.4 x 29.4 cm.
Te koop voor € 80
Zeefdruk, 91 x 91 cm.
Te koop voor € 220
Olieverf op doek, 29 x 39 cm.
Te koop voor € 450
Olieverf op board, 35 x 43 cm.
Te koop voor € 40
Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 30.5 x 53 cm.
Te koop voor € 380
R.o. gesigneerd, aquarel, 23 x 18 cm.
Te koop voor € 70
Acryl op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd 1990,
Te koop voor € 65
Herdruk van een litho, 50.5 x 39 cm.
Te koop voor € 120
R.o. gesigneerd en gedateerd 1944, aquarel, 45 x 58 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 x 18 cm.
Te koop voor € 90
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 50 cm.
Te koop voor € 65
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 60 cm.
Te koop voor € 80