Kavels per pagina:

Pieter Adrianus Bekker (1912-1992) - "Voorjaarsbloemen"

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '45, 75 x 62.5 cm, niet ingelijst.

Te koop voor € 400

Pieter Willem de Kievit (1889-1965) - Molen "de Gans" te Utrecht

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1911, 51 x 36 cm.

Te koop voor € 120

Niek van der Plas (1954) - De Magere Brug te Amsterdam

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 30 x 50 cm.

Te koop voor € 500

Herman Jozef Wijngaard (1922-2012) - Boten op de IJssel

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 90 cm.

Te koop voor € 600

Wam Groot (1946) - "Gemperbotten"

Olieverf op board, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 2005, 35 x 55 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 35

Johannes Hilverdink (1813-1902) - Vissersvolk en bomschuiten op het strand

Olieverf op (verdoekt) doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1824, 41 x 51 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 47

Krijn van Dijke (1910-1980) - Schoenen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '36, niet ingelijst, 28 x 35 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 72

Een topografische kaart van Normandië en Bretagne: "Britannia & Normandia cum confinib. Regionibus"

Uit de Atlas Sive Cosmographia, gedrukt bij Jodocus Hondius, 1606, 35 x 47 cm (restauraties, niet ingelijst).

Te koop voor € 120

Lotnummer 74

Angeles Nieto (1963) - Compositie met figuren

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 58 x 43 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 79

Johannes Cornelis van der Heijden (1911-1992) - Hollands landschap met molen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, niet ingelijst, 40 x 60 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 94

Leo Wijnhoven (1960) - Red Cross

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '85, niet ingelijst, m.o. klein gaatje in doek 90 x 60 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 101

Reuben Hunt (1879-1962) - Onderonsje bij het hek

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 54 x 44 cm.

Te koop voor € 1950

Lotnummer 102

Eugene Brands (1913-2002) - Abstracte compositie

Gouache, l.o. gemonogrammeerd, 46.5 x 47.5 cm.

Te koop voor € 800

Lotnummer 104

Jaap Nanninga (1904-1962) - Huis en bomen

olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 31 x 40.5 cm.

Te koop voor € 1000

Lotnummer 107

Johannes Antonius Canta (1816-1888) - Meisje voert kippen in de deuropening

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, niet ingelijst, 26 x 19 cm.

Te koop voor € 600

Lotnummer 113

Theo Swagemakers (1898-1994) - Stilleven

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '69, 50 x 60 cm.

Te koop voor € 600

Lotnummer 114

Pim Trooster (1954) - Red Cross and bleeding Mother Earth

Olieverf op doek, op rechter zijkant van doek gesigneerd en op linker zijkant gedateerd 1997, niet ingelijst, m.b. scheurtje in doek, 120 x 120 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 115

Mariah-Cristina Rodríguez-Roldan Elosua (1942) - La Union

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, r.o. klein gaatje in doek, 95 x 126 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 129

Johann Heinrich Bleuler (1758-1823) - Village de Staffa au Lac de Zurich

Handgekleurde ets, ca. 1780, l.o. K.H. gemonogrammeerd, 27.5 x 41 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 138

Hendrick Doncker (1626-1699) - Pas Caert van 't in komen van de Canael

Handgekleurde gravure uit 1661, 43 x 52.5 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 156

Kees Verweij (1900-1995) - Stilleven met fruitschalen

Aquarel, l.o. gesigneerd, herkomst M.L. de Boer te Amsterdam, 41 x 55 cm.

Te koop voor € 1000

Lotnummer 161

Anton van der Vet (1889-1964) - Ruiterpaadje te Meijendel bij Wassenaar

Aquarel. r.o. gesigneerd en gedateerd 1949, 26 x 35 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 164

Pieter Adrianus Bouter (1887-1968) - Schaapskudde bij drinkplaats

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 80 cm.

Te koop voor € 320

Lotnummer 174

Pieter in t Hout (1879-1965) - Rivierlandschap met dorp en kerktoren

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1920, 35 x 50 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 176

Marinus Cornelis van de Poll (1840-1865) - Bosvennetje

R.o. gesigneerd en gedateerd 1861, gewassen inkt tekening, 37 x 30 cm (verbleekt)

Te koop voor € 65

Kavels per pagina: