Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '45, 75 x 62.5 cm, niet ingelijst.
Te koop voor € 400
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1911, 51 x 36 cm.
Te koop voor € 120
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 30 x 50 cm.
Te koop voor € 500
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 90 cm.
Te koop voor € 600
Olieverf op board, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 2005, 35 x 55 cm.
Te koop voor € 250
Olieverf op (verdoekt) doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1824, 41 x 51 cm.
Te koop voor € 1500
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '36, niet ingelijst, 28 x 35 cm.
Te koop voor € 80
Uit de Atlas Sive Cosmographia, gedrukt bij Jodocus Hondius, 1606, 35 x 47 cm (restauraties, niet ingelijst).
Te koop voor € 120
Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 58 x 43 cm.
Te koop voor € 65
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, niet ingelijst, 40 x 60 cm.
Te koop voor € 200
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '85, niet ingelijst, m.o. klein gaatje in doek 90 x 60 cm.
Te koop voor € 120
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 54 x 44 cm.
Te koop voor € 1950
Gouache, l.o. gemonogrammeerd, 46.5 x 47.5 cm.
Te koop voor € 800
olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 31 x 40.5 cm.
Te koop voor € 1000
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, niet ingelijst, 26 x 19 cm.
Te koop voor € 600
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '69, 50 x 60 cm.
Te koop voor € 600
Olieverf op doek, op rechter zijkant van doek gesigneerd en op linker zijkant gedateerd 1997, niet ingelijst, m.b. scheurtje in doek, 120 x 120 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, r.o. klein gaatje in doek, 95 x 126 cm.
Te koop voor € 160
Handgekleurde ets, ca. 1780, l.o. K.H. gemonogrammeerd, 27.5 x 41 cm.
Te koop voor € 250
Handgekleurde gravure uit 1661, 43 x 52.5 cm.
Te koop voor € 120
Aquarel, l.o. gesigneerd, herkomst M.L. de Boer te Amsterdam, 41 x 55 cm.
Te koop voor € 1000
Aquarel. r.o. gesigneerd en gedateerd 1949, 26 x 35 cm.
Te koop voor € 65
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 80 cm.
Te koop voor € 320
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1920, 35 x 50 cm.
Te koop voor € 250
R.o. gesigneerd en gedateerd 1861, gewassen inkt tekening, 37 x 30 cm (verbleekt)
Te koop voor € 65