Achterzijde 14 krt. geelgoud, voorzijde zilver met roosgeslepen diamanten, ca. 1.00 ct., H.L. Sauer, Schoonhoven tweede helft 20e eeuw.
Te koop voor € 300
14 krt. geelgoud, l. 20 cm, gewicht 30,2 gram.
Te koop voor € 700
18 krt. goud, Mid century, l. 18 cm.
Te koop voor € 1600
14 krt. goud, BWG en onedel, bezet met diverse edelstenen, w.o. robijn en amethist, hanger BWG.
Te koop voor € 65
6 antieke moccalepeltjes dubbel puntfilet, Schuss, Amsterdam 1842, daarbij een rechthoekig dekseldoosje met geprofileerde omhoog uitgewerkte deksel en 2 kristallen parfumflacons met zilveren doppen, Holland, 1 zonder stopje.
Te koop voor € 100
1e gehalte, gelobd model met voet, twee dubbele oren en vergulde binnenkant, h. 27.5 x. l. 57 x b. 26 cm, 2887 gram.
Te koop voor € 2900
BWG 8 krt., bezet met robijnen, glasparel en oriëntparel, late 19e eeuw, ø 2.5 cm.
Te koop voor € 55
1e gehalte zilver, Van Kempen & Begeer, Zeist 1970, aan onderzijde gegraveerd, h. 7.5 cm, klein deukje bij voet.
Te koop voor € 40
BWG geelgoud, briljant ca. 0.10 ct, maat 17.25.
Te koop voor € 85
Opwinder, in 14 krt. witgouden kast (aan binnenkant gekeurd) en onedele band, loopt.
Te koop voor € 135
14 krt. goud, 2e gehalte zilver, antiek, l. 3.2 cm, met tinsoldeer reparatie.
Te koop voor € 40
BWG (vermoedelijk tussen 13-14 krt.) geelgoud, maat 16.
Te koop voor € 40
1e gehalte zilver, gecontourneerd blad met 3 profielranden, Birmingham 1990, ø 30.5 cm.
Te koop voor € 325
Met accoladefilet, Engeland.
Te koop voor € 20
Afgezet met gestileerde knorrenlijst, rustend op klauwpootjes, Viners of Sheffield, Engeland, h. max. 47 cm, daarbij een dienblad met galerijrand en gravédecor, l. 42 cm.
Te koop voor € 50