20 krt. geelgoud, vermoedelijk Birma/Myanmar, maat 16.5 cm.
Te koop voor € 200
2e gehalte zilver, steel bekroond met diverse bloemen, Holland ca. 1930.
Te koop voor € 50
Van de Heilige Andreas Avellinus van Sicilië, met Pauselijk goedkeuring middels certificaat gedateerd 22 augustus 1877, l. 3 cm.
Te koop voor € 60
Met decors van ruiterstandbeelden, w.o. 2 Russische exemplaren: het beeld van Peter de Grote te St. Petersburg en Joris I te Moskou, vroege 20e eeuw, max. 10.5 x 8.5 cm
Te koop voor € 45
Gezwart staal, 1 exemplaar met het van het wapen van Toledo en verso geometrische motieven, de ander met decor van fabeldier en arabesken in cartouche, Toledo, ca. 1900, max. 9 x 7 cm.
Te koop voor € 150
Gezwart staal, het grootste exemplaar met decor van arabesken in schuine band, met turkooiskleurige cabochon in de sluiting, initialen "GM," ca. 1900, kleine exemplaar met decor van fabeldier en rozetten, midden 20e eeuw, max. 9.5 x 8.5 cm.
Te koop voor € 75
Diverse metalen, 1 met niëllo banden en 1 zwart geëmailleerd Art deco exemplaar, daarbij 2 verzilverde geribde etuis, 1e helft 20e eeuw, max. 10 x 7.5 cm.
Te koop voor € 30
Drie met decors van fabeldieren en grotesken, en 1 met palmetten en voluten, diverse landen, w.o. Frankrijk en mogelijk China, 1e helft 20e eeuw, max. 8.5 x 7 cm.
Te koop voor € 60
14 krt., met gedreven floraal decor en bezet met rood glas, Zuid-Oost Azië, l. 40 cm.
Te koop voor € 350
Met rood, blauw en groen emaille, bezet met granaat en groenglas, India, ø 1.2 cm.
Te koop voor € 200
Bestaande uit 20 gedraaide strengen, l. 50 cm (garen omwinding laat aan 1 zijde los).
Te koop voor € 250
14 krt., aan dito rond slot, gewicht 16 gram, l. 19.5 cm.
Te koop voor € 400
3e gehalte, zeer fijn geëmailleerd, h. 2 cm.
Te koop voor € 250
18 krt. geelgoud, centrale robijn geflankeerd aan weerszijde met 3 briljantjes, maat 17.25.
Te koop voor € 100
14 krt. witgoud, een grote centrale steen en vele kleintjes in de scheen, maat 17.25.
Te koop voor € 110
Beide 3-rijig, 14 krt. geelgouden sloten bezet met grote granaat, ketting l. 38 cm.
Te koop voor € 200
2e gehalte, ruitvormig, bezet met oudslijpsel diamanten, ca.1870, l. 5 cm.
Te koop voor € 150
BWG, met gestileerd bladmotief, bezet met kleine diamantjes, vermoedelijk Zuid-oost Azië, l. 5 cm,
Te koop voor € 80
BWG, pavé bezet met briljant geslepen diamanten, Engeland, ca. 1925, l. 3 cm.
Te koop voor € 800
BWG (vermoedelijk 13-14 krt.), in art deco stijl zetting, de steen gewogen 1,08 ct., maat 17.
Te koop voor € 1200
Met 14 krt. gouden slot met gesneden bloedkoraal in de vorm van een vrouwen buste, l. 36 cm.
Te koop voor € 75
Aan 18 krt. gouden Cartier stijl slot in de vorm van 2 panters, l. 44 cm.
Te koop voor € 100
14 krt. bicolor, rechthoekige onyx met afgeschuinde hoeken bezet met 3 briljanten, ca. 0.25 ct., maat 19.25.
Te koop voor € 250
Gezwart zilver met Mallorca parels, bezet met diamantjes, l. 8 cm.
Te koop voor € 300
Witte zoutwater cultivé parels, ca. 6 mm, aan onedel magneetslot (oogje dient dichtgemaakt te worden, streng zit nu los).
Te koop voor € 30