27 nov - 2 dec 2018

Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500 - 3077)

Zaterdag 15 februari, 12:00 uur


Layout:
Kavels per pagina:

Lotnummer 2854

Een geelgouden ring bezet met een saffier

20 krt. geelgoud, vermoedelijk Birma/Myanmar, maat 16.5 cm.

Kwaliteit: B

Te koop voor € 200

Lotnummer 2857

Een serie van 12 zilveren lepeltjes met bloemmotief

2e gehalte zilver, steel bekroond met diverse bloemen, Holland ca. 1930.

Kwaliteit: A

Te koop voor € 50

Lotnummer 2858

Een zilveren medaillon met een relikwie

Van de Heilige Andreas Avellinus van Sicilië, met Pauselijk goedkeuring middels certificaat gedateerd 22 augustus 1877, l. 3 cm.

Kwaliteit: B

Te koop voor € 60

Lotnummer 2940

Drie verzilverde sigarettenetuis

Met decors van ruiterstandbeelden, w.o. 2 Russische exemplaren: het beeld van Peter de Grote te St. Petersburg en Joris I te Moskou, vroege 20e eeuw, max. 10.5 x 8.5 cm

Kwaliteit: B

Te koop voor € 45

Lotnummer 2948

Twee gedamasceerde sigarettenetuis

Gezwart staal, 1 exemplaar met het van het wapen van Toledo en verso geometrische motieven, de ander met decor van fabeldier en arabesken in cartouche, Toledo, ca. 1900, max. 9 x 7 cm.

Kwaliteit: B

Te koop voor € 150

Lotnummer 2949

Twee gedamasceerde sigarettenetuis

Gezwart staal, het grootste exemplaar met decor van arabesken in schuine band, met turkooiskleurige cabochon in de sluiting, initialen "GM," ca. 1900, kleine exemplaar met decor van fabeldier en rozetten, midden 20e eeuw, max. 9.5 x 8.5 cm.

Kwaliteit: B

Te koop voor € 75

Lotnummer 2968

Vier sigarettenetuis

Diverse metalen, 1 met niëllo banden en 1 zwart geëmailleerd Art deco exemplaar, daarbij 2 verzilverde geribde etuis, 1e helft 20e eeuw, max. 10 x 7.5 cm.

Kwaliteit: B

Te koop voor € 30

Lotnummer 2971

Vier vnl. verzilverde sigarettenetuis

Drie met decors van fabeldieren en grotesken, en 1 met palmetten en voluten, diverse landen, w.o. Frankrijk en mogelijk China, 1e helft 20e eeuw, max. 8.5 x 7 cm.

Kwaliteit: B

Te koop voor € 60

Lotnummer 2995

Een bloedkoralen collier met gouden hanger

14 krt., met gedreven floraal decor en bezet met rood glas, Zuid-Oost Azië, l. 40 cm.

Kwaliteit: B

Te koop voor € 350

Lotnummer 3000

Een paar Jaipur oorstekers

Met rood, blauw en groen emaille, bezet met granaat en groenglas, India, ø 1.2 cm.

Kwaliteit: B

Te koop voor € 200

Lotnummer 3005

Een zeer fijn bloedkoralen collier

Bestaande uit 20 gedraaide strengen, l. 50 cm (garen omwinding laat aan 1 zijde los).

Kwaliteit: B

Te koop voor € 250

Lotnummer 3010

Een gevlochten gouden schakelarmband

14 krt., aan dito rond slot, gewicht 16 gram, l. 19.5 cm.

Kwaliteit: A

Te koop voor € 400

Lotnummer 3015

Een paar zilveren manchetknopen met paardenhoofden

3e gehalte, zeer fijn geëmailleerd, h. 2 cm.

Kwaliteit: B

Te koop voor € 250

Lotnummer 3023

Een gouden ring met robijn en briljant

18 krt. geelgoud, centrale robijn geflankeerd aan weerszijde met 3 briljantjes, maat 17.25.

Kwaliteit: B

Te koop voor € 100

Lotnummer 3024

Een gouden ring met zirkonia

14 krt. witgoud, een grote centrale steen en vele kleintjes in de scheen, maat 17.25.

Kwaliteit: A

Te koop voor € 110

Lotnummer 3026

Een granaten collier en armband, beide met gouden slot

Beide 3-rijig, 14 krt. geelgouden sloten bezet met grote granaat, ketting l. 38 cm.

Kwaliteit: B

Te koop voor € 200

Lotnummer 3030

Een zilveren Neo Renaissance broche

2e gehalte, ruitvormig, bezet met oudslijpsel diamanten, ca.1870, l. 5 cm.

Kwaliteit: B

Te koop voor € 150

Lotnummer 3035

Een paar zilveren oorhangers

BWG, met gestileerd bladmotief, bezet met kleine diamantjes, vermoedelijk Zuid-oost Azië, l. 5 cm,

Kwaliteit: B

Te koop voor € 80

Lotnummer 3045

Een platina Art deco gespbroche

BWG, pavé bezet met briljant geslepen diamanten, Engeland, ca. 1925, l. 3 cm.

Kwaliteit: B

Te koop voor € 800

Lotnummer 3050

Een witgouden ring bezet met een centrale diamant

BWG (vermoedelijk 13-14 krt.), in art deco stijl zetting, de steen gewogen 1,08 ct., maat 17.

Kwaliteit: A

Te koop voor € 1200

Lotnummer 3054

Een 3-rijig bloedkoralen staafjescollier

Met 14 krt. gouden slot met gesneden bloedkoraal in de vorm van een vrouwen buste, l. 36 cm.

Kwaliteit: B

Te koop voor € 75

Lotnummer 3060

Een barok parelcollier

Aan 18 krt. gouden Cartier stijl slot in de vorm van 2 panters, l. 44 cm.

Kwaliteit: B

Te koop voor € 100

Lotnummer 3071

Een gouden art deco ring met onyx en 3 briljanten

14 krt. bicolor, rechthoekige onyx met afgeschuinde hoeken bezet met 3 briljanten, ca. 0.25 ct., maat 19.25.

Kwaliteit: A

Te koop voor € 250

Lotnummer 3080

Een paar barokstijl strikoorhangers

Gezwart zilver met Mallorca parels, bezet met diamantjes, l. 8 cm.

Kwaliteit: A

Te koop voor € 300

Lotnummer 3084

Een parelcollier

Witte zoutwater cultivé parels, ca. 6 mm, aan onedel magneetslot (oogje dient dichtgemaakt te worden, streng zit nu los).

Kwaliteit: B

Te koop voor € 30


Layout:
Kavels per pagina: