Geribd porselein, Japan ca. 1900, h. max. 38 cm en l. 23 cm (defecten).
Verkocht voor € 20
porselein, onderzijde kom met reliëf lotusmotief, bovenrand geprofileerd, het geheel met florale decoraties, aan onderzijde gemerkt met 6 karakters, h. 10 x ø , 21 cm, 1 kom nagenoeg gaaf alleen enkele minieme randglazuurschilfers, andere exemplaar met 3 haarlijnen en dito randschilfers.
Verkocht voor € 1500
porselein met florale motieven, hexagonaal model, Hollands zilveren dop en montuur, h. 13 cm, zilver gedeukt, porselein met een grote voetchip en enkele kleinere chips.
Verkocht voor € 70
Deels verguld met decor van figuren in besneeuwd bos bij maanlicht, Japan 19e eeuw, ø 45 cm, barst midden onder.
Verkocht voor € 270
Polychroom beschilderd met afbeelding van een rivierlandschap met bergen, 55 x 32 cm.
Verkocht voor € 180
De romp uit 1 boom vervaardigd, groen geschilderd met daarop florale motieven, met dakje, vermoedelijk Papoea-Nieuw-Guinea 1e helft 20e eeuw, l. 130 cm, daarbij enkele losse ornamenten.
Verkocht voor € 420
Deels opengewerkt zilverkleurig metaal met decor van vogels en florale motieven, ø 5.3 cm, aan ketting met haak.
Verkocht voor € 200
Blauwwit porselein met decor van figuren, h. 29 cm.
Verkocht voor € 160
Met gekruiste mond en gepolychromeerde strepen, Zaïre, h. 32 cm.
Verkocht voor € 60
Blauwwit porselein met floraal decor en gelukssymbolen, h. 51 cm.
Verkocht voor € 220
Ovaalvormig, vermoedelijk Luba, Zaïre, 45 x 66 cm.
Verkocht voor € 30
Aardewerk met reliëfdecor van bloesemtakken, met koperen monturen, China, gemerkt, h. 16 cm (chipjes aan binnenrand deksel, kettinkje gebroken).
Verkocht voor € 500
Polychroom porselein met floraal decor, h. 24.5 cm
Verkocht voor € 200
Gegraveerd messing, Indonesië, 2e kwart 20e eeuw, h. 12 cm (middelste vogeltjes afgebroken maar aanwezig).
Verkocht voor € 30
Agaat, pompoenvormig met oor in de vorm van een tak met bladeren, h. 9, l. 16 cm.
Verkocht voor € 260
W.o. 1 paar, alle met florale motieven, China 18e en 19e eeuw, ø 13/.5-22.5 cm (1 uit paar met chip, de andere met defectjes).
Verkocht voor € 50
Ivoor op houten voetjes, h. ca. 29 cm (2x).
Verkocht voor € 360
Ivoor op houten voetjes, h. ca. 34 cm (2x).
Verkocht voor € 390
R.b. gesigneerd, ingekleurde houtdruk, 27 x 24 cm (glas gebarsten).
Verkocht voor € 40
BWG zilver met niëllo decor, het heft in de vorm van een paardenhoofd, India, midden 20e eeuw, l. 25 cm.
Verkocht voor € 68
Porselein, met decor van dames in tuin en aan andere zijde karakters , China, midden 20e eeuw, l. 20 cm, in origineel geborduurd zijde mandje .
Verkocht voor € 380
Faux-ivoor met BWG zilveren monturen, midden 20e-eeuw, l. 43 cm.
Verkocht voor € 100
Blauwwit porselein met peterseliedecor en pioenen, China 19e eeuw, h. 44 en 46 cm.
Verkocht voor € 550
Met peterseliedecor en pioenen, China 19e eeuw, h. 38 cm (chipjes aan dekselrand).
Verkocht voor € 130
Smeedijzer, primitief geld, Mali, 1e helft 20e eeuw, h. 33.5 cm, herkomst: veilinghuis Hans M.F. Schulman, New York 1968 (incl. bijbehorende catalogus met foto aan voorzijde), en Westerhof 2008 (tevens catalogus aanwezig).
Verkocht voor € 500