Kavels per pagina:

Lotnummer 2070

Een verzameling van 8 Chinese bamboe parasols

met florale beschildering, L. 57-72 CM.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2071

Een verzameling Imari kop-en-schotels

Porselein, China/Japan, 18e/19e eeuw (defectjes).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2072

Een papieren scroll met geschilderde voorstelling van een audiëntie

China, midden 20e eeuw, 87 x 55 cm, 170 x 65 (hele scroll).

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2073

Een Amsterdams bont kom

Porselein, met decor van vogels op bloesemtakken, China, 18e eeuw, h. 7 en ø 14 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2075

Een Imari kom, bord en schaaltje

Porselein met floraal decor in cartouches, China, 18e eeuw, ø 15.9 en 21.7 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2076

Een paar polychroom porseleinen oorvazen

met decor van lange lijzen en kinderen in tuin, China midden 20e eeuw, h. 32.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2077

Een gemberpot met floraal decor

Blauwwit porselein, Kangxi gemerkt met 6 karakters, latere periode, h. 19 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2078

Een paar hexagonale famille verte dekselpotten

met decor van de 9 onsterfelijken, China, 2e helft 20e eeuw, h. 34 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2079

Een verzameling Famille rose

Porselein, bestaande uit 2 grotere kommen, 1 geribd en 1 met deksel en decor van figuren, de andere met florale motieven, China 18e/9e eeuw (defectjes).

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2080

Kavel divers Kantonees porselein

Twee dekselpotten, een vaas en een grote kom, alle met polychroom decor, China 20e eeuw, h. 14-41 cm (vaas met chip en haarscheur in hals).

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2081

Een verzameling snijstukken

W.o. Balinese vrouwen en Afrikaanse borstbeelden, alle 20e eeuw, h. 12-33.5 cm (enkele manco's).

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2082

Een bronzen vaas met reliëfdecor van jagende vogels en bomen

Japan, 1e helft 20e eeuw, h. 28.5 cm (soldering aan bodem).

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2083

Een bronzen beeldje van een hoofd met scarification

Ife stijl, West-Afrika, 20e eeuw, h. 24.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2084

Twee palissanderhouten beelden

1 van een gestileerd liefdespaar, en 1 van een eend, Bali, h. 8 en 67 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 2085

Een steelvaas, China naar antiek voorbeeld

Ossenbloedrood porselein, h. 32.5 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 2087

Een beeldje van een Guanyin

Blanc de Chine porselein, op houten hocker, China, h. 13.5 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 2089

Een paar blauwwitte bordjes Kangxi

Porselein, met decor van figuren in landschap, gemerkt en periode, ø 16.4 cm (barsten).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2090

Eiichi Kotozuka (1906-1979) - Bentenbachi brug te Kyoto

r.o. gesigneerd, Japanse houtgravure, genummerd 201, 40 x 26.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2091

Een verzameling blauwwit en Imari

Porselein, 6 diverse schotels, ø max. 28 cm, een Qianlong sauskom en een dekselvaasje, h. 15.5 cm, alle China 18e/19e eeuw (defecten).

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2092

Een gestoken houten Asmat ornament

Een rood en wit gekalkt houten ornament, vermoedelijk voor een bisj paal, in standaard, Asmat, Papoea-Nieuw-Guinea, 20e eeuw, l. 103 cm (defectjes).

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2093

Een kavel divers

Bestaande uit een tinnen theebus met bloesemdecor, Japan, h. 12.8 cm, een deels ajour koperen schotel, Noord-Afrika, en een verzilverde dienschaal met geschulpte rand en gedreven floraal decor, India, l. 41 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2094

Een paar blauwwit porseleinen kastvazen, China ca. 1900

Decor van een havenstad, de deksels bekroond door Fo-hondjes, h. 23 cm (1 deksel met haarlijn, 1 niet-originele deksel met glazuurchipje en bakfoutje).

Verkocht voor € 290

Lotnummer 2096

Een ceremoniële trommel Sepik

Gestoken hout met motieven van vogels, eekhoorn en figuren, Paoea-Nieuw Guinea, 20e eeuw, l. 88 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2098

Een paar blauwwitte rolwagens

Porselein, met decor van pagodes in landschap, China, 19e eeuw, h. 20.7 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2099

Een paar Kutani vazen met deksel

Porselein met decor van pauwen en bloesem, Japan Meiji periode, ca. 1900, h. 33 cm (de deksels met chips aan de binnenrand).

Verkocht voor € 100

Kavels per pagina: