met florale beschildering, L. 57-72 CM.
Verkocht voor € 25
Porselein, China/Japan, 18e/19e eeuw (defectjes).
Verkocht voor € 60
China, midden 20e eeuw, 87 x 55 cm, 170 x 65 (hele scroll).
Verkocht voor € 35
Porselein, met decor van vogels op bloesemtakken, China, 18e eeuw, h. 7 en ø 14 cm.
Verkocht voor € 110
Porselein met floraal decor in cartouches, China, 18e eeuw, ø 15.9 en 21.7 cm.
Verkocht voor € 50
met decor van lange lijzen en kinderen in tuin, China midden 20e eeuw, h. 32.5 cm.
Verkocht voor € 20
Blauwwit porselein, Kangxi gemerkt met 6 karakters, latere periode, h. 19 cm.
Verkocht voor € 90
met decor van de 9 onsterfelijken, China, 2e helft 20e eeuw, h. 34 cm.
Verkocht voor € 40
Porselein, bestaande uit 2 grotere kommen, 1 geribd en 1 met deksel en decor van figuren, de andere met florale motieven, China 18e/9e eeuw (defectjes).
Verkocht voor € 110
Twee dekselpotten, een vaas en een grote kom, alle met polychroom decor, China 20e eeuw, h. 14-41 cm (vaas met chip en haarscheur in hals).
Verkocht voor € 30
W.o. Balinese vrouwen en Afrikaanse borstbeelden, alle 20e eeuw, h. 12-33.5 cm (enkele manco's).
Verkocht voor € 100
Japan, 1e helft 20e eeuw, h. 28.5 cm (soldering aan bodem).
Verkocht voor € 30
Ife stijl, West-Afrika, 20e eeuw, h. 24.5 cm.
Verkocht voor € 60
1 van een gestileerd liefdespaar, en 1 van een eend, Bali, h. 8 en 67 cm.
Verkocht voor € 15
Ossenbloedrood porselein, h. 32.5 cm.
Verkocht voor € 300
Blanc de Chine porselein, op houten hocker, China, h. 13.5 cm.
Verkocht voor € 15
Porselein, met decor van figuren in landschap, gemerkt en periode, ø 16.4 cm (barsten).
Verkocht voor € 80
r.o. gesigneerd, Japanse houtgravure, genummerd 201, 40 x 26.5 cm.
Verkocht voor € 20
Porselein, 6 diverse schotels, ø max. 28 cm, een Qianlong sauskom en een dekselvaasje, h. 15.5 cm, alle China 18e/19e eeuw (defecten).
Verkocht voor € 120
Een rood en wit gekalkt houten ornament, vermoedelijk voor een bisj paal, in standaard, Asmat, Papoea-Nieuw-Guinea, 20e eeuw, l. 103 cm (defectjes).
Verkocht voor € 160
Bestaande uit een tinnen theebus met bloesemdecor, Japan, h. 12.8 cm, een deels ajour koperen schotel, Noord-Afrika, en een verzilverde dienschaal met geschulpte rand en gedreven floraal decor, India, l. 41 cm.
Verkocht voor € 35
Decor van een havenstad, de deksels bekroond door Fo-hondjes, h. 23 cm (1 deksel met haarlijn, 1 niet-originele deksel met glazuurchipje en bakfoutje).
Verkocht voor € 290
Gestoken hout met motieven van vogels, eekhoorn en figuren, Paoea-Nieuw Guinea, 20e eeuw, l. 88 cm.
Verkocht voor € 80
Porselein, met decor van pagodes in landschap, China, 19e eeuw, h. 20.7 cm.
Verkocht voor € 200
Porselein met decor van pauwen en bloesem, Japan Meiji periode, ca. 1900, h. 33 cm (de deksels met chips aan de binnenrand).
Verkocht voor € 100