fiche bamboe met been, 144 van het spel, daarbij 4 blanco, onderste lade met benen fiches, in houten cassette met koperen monturen, h. 16 x b. 24 x d. 16.5 cm
Verkocht voor € 220
Uit leer, hout, been en walrusivoor vervaardigd, Groenland, l. 49 cm (standaard gelijmd).
Verkocht voor € 375
Bestaande uit kralenkettingen, gestoken houten beeldje, benen mesje, benen objecten, stenen beeldje, houten slee met benen figuur, etc.
Verkocht voor € 90
Met blauwwit transfer decor van kostbaarheden, vermoedelijk Europa naar Chinees voorbeeld, 20e eeuw, h. 31 cm.
Verkocht voor € 45
Porselein, met decor van bloemenmanden in cartouches, China 20e eeuw, h. 40 en ø 47 cm.
Verkocht voor € 900
Met landschapsdecor, China 18e/19e eeuw, h. 8.5 cm (oor gelijmd, latere monturen en haarlijn).
Verkocht voor € 20
Met decor van figuren in cartouche, omgeven door ijzerrood en goud floraal en vogeldecor, vermoedelijk Kutani, Japan, vroege 20e eeuw, h. 39.5 cm.
Verkocht voor € 60
Palissanderhout, midden 20e eeuw, h. 81 cm (arm defect, maar aanwezig).
Verkocht voor € 50
Drie houten panelen, een grote en twee kleinere, de grote met centrale voorstelling van een keizerlijke audiëntie, geflankeerd door voorstellingen van een wijsgeer met hertje en een dame met kraanvogel, de kleinere panelen met diverse hoftuinscènes, China 19e/vroege 20e eeuw, 90 x 25 en 2 x 49 x 25 cm (enkele stukjes inlegwerk ontbreken).
Verkocht voor € 200
W.o. een (defecte) ghendi met floraal blauwwit decor, met verzilverde monturen, 17e eeuw, h. 31 cm.
Verkocht voor € 180
Vermoedelijk Afrika, h. 114 cm.
Verkocht voor € 90
Rood en goud gelakt, met decor van zich verpozende figuren, China, vroege 20e eeuw, 15 x 40 en 18 x 39.3 cm.
Verkocht voor € 60
Djatihout, vroege 20e eeuw, h. 12.5 x 29.5 x d. 20 cm.
Verkocht voor € 50
Porselein, met decor van pioenen en wierookvaten, China, 20e eeuw, naar 18e-eeuws voorbeeld, h. 40 cm.
Verkocht voor € 110
Met reliëfedecor van arabesken en florale motieven, China, 18e/19e eeuw, h. 14 cm en ø 12 cm (kannetje gecracqueleerd, schotel en deksel met chipje).
Verkocht voor € 60
Versierd met schelpen en rode schijfkralen, vermoedelijk Nigeria, 20e eeuw, h. 126.5 cm.
Verkocht voor € 70
met decor van figuren in landschap, China, 18e eeuw, h. 8 en ø 16 cm (1 met chip en haarlijnen).
Verkocht voor € 360
Met zijde borduurwerk van een draak, l. 30 cm (chipje van casette).
Verkocht voor € 30
Djatihout en ivoor, Japan, vroege 20e eeuw, late Meiji, h. 21 cm (defecten aan vis en hengel).
Verkocht voor € 60
Blauwwit porselein, h. 6-7.2 cm.
Verkocht voor € 150
Met figuren in cartouches, omringd door florale motieven, 4 karakter merk, China, 19e eeuw, h. 17 cm (randschilfers).
Verkocht voor € 110
Deels gepolychromeerd tropisch hout, China, 20e eeuw, h. 188 cm.
Verkocht voor € 175
Vnl. blauwwit porselein, w.o. een serie van 5 hoge koppen met Lange lijzendecor en een serie van 4 Imari koppen en 3 schotels, daarbij divers w.o. Kangxi, China, 18e/19e eeuw (defectjes).
Verkocht voor € 360