Kavels per pagina:

Lotnummer 2038

Een polychroom beeldje van een geit

China, h. 34 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2040

Een set van 148 mahjongstenen, midden 20e eeuw

fiche bamboe met been, 144 van het spel, daarbij 4 blanco, onderste lade met benen fiches, in houten cassette met koperen monturen, h. 16 x b. 24 x d. 16.5 cm

Verkocht voor € 220

Lotnummer 2041

Een miniatuur van een Inuït robbenjager in kajak

Uit leer, hout, been en walrusivoor vervaardigd, Groenland, l. 49 cm (standaard gelijmd).

Verkocht voor € 375

Lotnummer 2043

Een kavel diverse Inuït kleinoden, Groenland en Canada

Bestaande uit kralenkettingen, gestoken houten beeldje, benen mesje, benen objecten, stenen beeldje, houten slee met benen figuur, etc.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2044

Een 3-delig kaststel

Met blauwwit transfer decor van kostbaarheden, vermoedelijk Europa naar Chinees voorbeeld, 20e eeuw, h. 31 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2045

Een famille verte vissenkom

Porselein, met decor van bloemenmanden in cartouches, China 20e eeuw, h. 40 en ø 47 cm.

Verkocht voor € 900

Lotnummer 2046

Een Qianlong roomkannetje

Met landschapsdecor, China 18e/19e eeuw, h. 8.5 cm (oor gelijmd, latere monturen en haarlijn).

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2047

Een kalebasvormige vaas

Met decor van figuren in cartouche, omgeven door ijzerrood en goud floraal en vogeldecor, vermoedelijk Kutani, Japan, vroege 20e eeuw, h. 39.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2048

Een Balinees beeld van een vrouw

Palissanderhout, midden 20e eeuw, h. 81 cm (arm defect, maar aanwezig).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2050

Drie panelen met benen en houten inlegwerk met diverse (hof)scènes

Drie houten panelen, een grote en twee kleinere, de grote met centrale voorstelling van een keizerlijke audiëntie, geflankeerd door voorstellingen van een wijsgeer met hertje en een dame met kraanvogel, de kleinere panelen met diverse hoftuinscènes, China 19e/vroege 20e eeuw, 90 x 25 en 2 x 49 x 25 cm (enkele stukjes inlegwerk ontbreken).

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2051

Vier worteldoeken

Indonesië, 1e helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2052

Een kavel Chinees porselein

W.o. een (defecte) ghendi met floraal blauwwit decor, met verzilverde monturen, 17e eeuw, h. 31 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2053

Een gezwart houten masker

Vermoedelijk Afrika, h. 114 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2054

Twee lakwerk paneeltjes

Rood en goud gelakt, met decor van zich verpozende figuren, China, vroege 20e eeuw, 15 x 40 en 18 x 39.3 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2056

Een fijngesneden koloniaal naaikistje

Djatihout, vroege 20e eeuw, h. 12.5 x 29.5 x d. 20 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2057

Een famille verte dekselpot

Porselein, met decor van pioenen en wierookvaten, China, 20e eeuw, naar 18e-eeuws voorbeeld, h. 40 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2058

Een blauwwit porseleinen roomkannetje en onderschotel

Met reliëfedecor van arabesken en florale motieven, China, 18e/19e eeuw, h. 14 cm en ø 12 cm (kannetje gecracqueleerd, schotel en deksel met chipje).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2059

Een houten zwart en wit gekalkt masker met scarifcation

Versierd met schelpen en rode schijfkralen, vermoedelijk Nigeria, 20e eeuw, h. 126.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2060

Een paar blauwwit porseleinen klapmutskommen

met decor van figuren in landschap, China, 18e eeuw, h. 8 en ø 16 cm (1 met chip en haarlijnen).

Verkocht voor € 360

Lotnummer 2061

Een Chinese waaier in cassette

Met zijde borduurwerk van een draak, l. 30 cm (chipje van casette).

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2062

Een okimono van een visser

Djatihout en ivoor, Japan, vroege 20e eeuw, late Meiji, h. 21 cm (defecten aan vis en hengel).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2063

Vijf miniatuur kastvaasjes China 19e eeuw

Blauwwit porselein, h. 6-7.2 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2064

Een paar blauwwit porseleinen kastvaasjes

Met figuren in cartouches, omringd door florale motieven, 4 karakter merk, China, 19e eeuw, h. 17 cm (randschilfers).

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2067

Een beeld van Budai

Deels gepolychromeerd tropisch hout, China, 20e eeuw, h. 188 cm.

Verkocht voor € 175

Lotnummer 2069

Een verzameling kop-en-schotels

Vnl. blauwwit porselein, w.o. een serie van 5 hoge koppen met Lange lijzendecor en een serie van 4 Imari koppen en 3 schotels, daarbij divers w.o. Kangxi, China, 18e/19e eeuw (defectjes).

Verkocht voor € 360

Kavels per pagina: