Meubels, curiositeiten en varia deel 1

Woensdag 28 november, 18.30 uur

Lotnummer 951

Een model van een tjalk

diverse deels beschilderde houtsoorten, L. 60 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 952

Een 9-lichts hangkroon

Messing, met decor van putti, 1e helft 20e eeuw, h. ... cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 953

Een schoorsteenspiegel

Houten en gipsen lijst, overschilderd, kuif met muziektrofee en florale motieven, 176 x 95 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 954

Een lang model salontafel

Teakhout, h. 50 x b. 240 x d. 79 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 955

Vier koperen kandelaars

Een blaker met zwaanmotief, een kraagkandelaar en een paar naar Middeleeuws voorbeeld, 19e/20e eeuw, h. 7-17 cm (onderschotel blaker ontbreekt).

Verkocht voor € 20

Lotnummer 956

Een paar antieke messing knoopkandelaars op octagonale voet

mogelijk 17e eeuw, h. 13 cm (1 stam gebroken).

Te koop voor € 150

Lotnummer 957

Een mahoniefineer vitrinekast

de beglaasde deuren met gecontourneerde randen, daarachter legplanken en 2 lades, Holland, ca. 1880, h. 172 x b. 114 x d. 43 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 958

Een eikenhouten kussenkast met leeuwenkoppen

2 deurs opstand, op tot tv-kast vermaakt onderstel, Holland, late 19e eeuw, h. 213 x b. 165 x d. 64 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 959

Een facetgeslepen schoorsteenspiegel

in verguld houten en gipsen lijst met floraal decor, de hoeken afgezet met acanthusbladeren, ca. 1900, 137 x 104 cm (defectjes).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 960

Een eikenhouten kussenkast

geflankeerd door deels gezwarte gecanneleerde zijstijlen, het fries met decor van florale motieven en grotesken, 17e eeuw en later, h. 191 x b. 176 x d. 70 cm.

Te koop voor € 320

Lotnummer 961

Een secretaire à abbatant

Noten- en grenenhout, bovenlade en klep waarachter 3 laatjes en vakken, 2-laads onderstel, Frankrijk, 19e eeuw, h. 140 x b. 92 x d. 41 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 962

Een trumeau met spiegelopstand

Een mahoniefineer op grenenhouten trumeau op balustervormige voorpoten, met spiegelopstand geflankeerd door ionische zuilen, einde 19e eeuw, h. 230 x b. 93 x d. 32 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 963

Een mahioniefineer op eikenhouten luierkabinetje

met 2 lades en 2 deuren, waarachter 3 planken, op taps toelopende pootjes, h. 169 x b. 104 x d. 56 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 964

Een mahoniefineer coulissentafel

op taps toelopende poten, met 2 tussenbladen, vroege 20e eeuw, h. 75 x b. 120/241 (uitgeschoven) x 120 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 965

Een eikenhouten panelenkist

rustend op sleepoten, het front voorzien van snijwerk, ca. 1800 en later, h. 72 x b. 137 x d. 68 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 966

Een royaal model vergulde houten en gipsen schilderijlijst

Heijdenrijk, binnenmaat: 136 x 91.5 cm, buitenmaat: 161 x 116 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 967

Een donkergebeitste footstool

Een donkergebeitste vurenhouten footstool met kakikleurige bekleding, waaronder een opbergvak, h. 39 x b. 48 x d. 34 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 968

Een design bureau

Teakhout, blad rustend op blok met 4 lades en blok met 1 deur, jaren '60, h. 73 x b. 130 x d. 60 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 969

Een Friese staartklok in eikenhouten kast

met beschilderde wijzerplaat, het uurwerk met maanstand, datumaanduiding en wekkerfunctie, Holland, 19e eeuw, h. 145 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 970

Een uitgebreid aardewerk poppenservies met Riva decor

Petrus Regout, Maastricht, ca. 1900, (defectjes en gebruikssporen).

Verkocht voor € 120

Lotnummer 971

Een groen gelakte scheepslantaarn

aan smeedijzeren bevestigingsarm, vroege 20e eeuw, h. 55 x b. 22 x d. 80 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 972

Een klepsecretaire

mahoniefineer op eikenhout, rustend op buikgebogen 4-laads onderstel met klauwpoten, met laden in de tirettes, het interieur voorzien van vakjes, laatjes, keldertje en geheime vakken, het geheel voorzien van koper beslag, Holland, midden 19e eeuw, h. 206 x b. 115 x d. 59 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 973

Een verzameling tropische schelpen, koralen en gesteentes

Verkocht voor € 50

Lotnummer 974

Een verzameling van 9 antieke kruithoorns

Vnl. koperen exemplaren, w.o. Amerikaans, en een Brits exemplaar met zilveren monturen, midden 19e eeuw, l. 11-30 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 975

Een messing lantaarnklok

Naar 18e-eeuws voorbeeld, vermoedelijk Engeland, h. 37 cm.

Verkocht voor € 75