Meubels, curiositeiten en varia deel 1 (nrs. 500 - )

Woensdag 17 april, 18.30 uur

Lotnummer 500

Een paar blauwwit aardewerk tulpenvazen

Met craquelé glazuur, en decor van cherubijntjes en florale motieven, rustend op klauwpootjes, gemerkt "M", 20e eeuw, h. 56 cm.

Richtprijs € 200 - 300

Een gecontourneerd kostbaarhedenkistje Willem III

Ingelegd met diverse houtsoorten, in o.a. rozenmotief, Holland, ca. 1880, h. 11.5 x. b. 36 x. d. 12 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 502

Een biscuitporseleinen wijwaterbakje

Met decor van engelen, ca. 1890, h. 36 cm (incl. houten achterblad).

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 503

Een 1-deurs vitrinekast

Mahoniefineer en eikenhout, met 2 onderlades, late 19e eeuw, h. 210 x b. 103 x d. 47 cm.

Richtprijs € 200 - 300

Een mahoniehouten coulissentafel

Rustend op gestileerde paraplupoten, op wieltjes, met 2 tussenbladen, h. 78 x b. 150/250 x d. 109 cm.

Richtprijs € 200 - 300

Een vintage Louis Vuitton hoedenkoffer

Omkleed met leer voorzien van logo, de deksel met geschilderd monogram "P.E.D." met origineel interieur en etiket genummerd 823867, ca. 1920, h. 32 x b. 36.5 x d. 28 cm.

Richtprijs € 800 - 1200

Een bord met voorstelling naar Toulouse Lautrec

"Au bois," Tasca Nove, Italië, midden 20e eeuw, ø 26 cm.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 508

Een kavel diverse 17e/18e-eeuwse tegels

Met decor van huisjes en figuren (vele defecten).

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 509

Een mahoniehouten bakbaro- thermometer

Met tinnen schaalplaten, gesigneerd A. Reballio, Rotterdam, ca. 1800, h. 117 cm (defect).

Richtprijs € 400 - 600

Een bijzettafeltje, Engeland 19e eeuw

Eikenhout met 3 laden en messing beslag, h. 68 x b. 84 x d. 51.5 cm.

Richtprijs € 60 - 90

Een verzameling Wedgwood serviesdelen

W.o. Stratford, Moss Rose en Conway, bestaande uit 2 dekschalen, 7 diverse dinerborden, 4 soepborden, 8 taartbordjes etc.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 513

Een spiegel Louis XVI

In vergulde gestoken houten lijst met decor van guirlandes, bekroond door een medaillon met achterglasschildering van een putto, einde 18e eeuw, 90 x 33 cm (defecten, w.o. stukje guirlande (aanwezig) en breuk schildering).

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 514

Een inktstel vervaardigd uit het roer van de Lutine

Rijkgestoken eikenhout met zilveren plaquette met opschrift: "This inkstand is made of the rudder of Lutine, fricate wrecked off the island of Vlieland, Oct. 9 1799, the rudder was recovered in 1859 after being submerged 60 years," h. 19 en ø 26 cm.

Richtprijs € 200 - 300

Een ikoon van Madonna met Kind

Met verzilverde oklad met koperen stralenkransen, 19e eeuw, 31 x 25 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 516

Een kristallen 3-lichts pièce de milieu

In de vorm van 3 toortsen met gesatineerd glazen kapjes en centrale ruitgeslepen vaas, met verguld messing monturen, vroege 20e eeuw, h. 69 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 517

Een kavel aardewerk en plateel

W.o. een jardinière, Arnhemse Fayencefabriek, en enkele Makkum wandborden, Holland, vroege 20e eeuw.

Richtprijs € 40 - 60

Een 4-slags lakwerk kamerscherm

Met decor van (kraan-)vogels in landschap, Japan, midden 20e eeuw, 183 x 160 cm (krassen).

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 519

Een majolica wijnkoeler en oorvaas

Met polychroom decor van een stierengevecht en een springend hert, Spanje, vroege/midden 20e eeuw (barstjes).

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 520

Een bronzen vijzel

Met rijkbewerkt fries en handvatten in de vorm van dierenkoppen, 19e-eeuw, naar 17-eeuws voorbeeld, h. 16 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 521

Een kavel divers porselein

Met Zwiebelmuster en soortgelijk decor, w.o. een poppenservies, geribde theepot, etc.

Richtprijs € 60 - 90

Lotnummer 522

Een Meissen vaasje met ijzerrood drakendecor

Wit porselein, Duitsland, 20e eeuw, h. 17 cm.

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 523

Een verguld bronzen pendule

Bekroond door tuinvaas en geflankeerd door leeuwenkoppen, met geëmailleerde wijzerplaat, adres onleesbaar, vermoedelijk Poitiers, Frankrijk, 3 kwart 19e eeuw, h. 54 cm (uurwerk genummerd 1928).

Richtprijs € 300 - 500

Lotnummer 524

Een cameoglazen vaasje

Met rood en paars magnolia decor, in de stijl van Gallé, 20e eeuw, h. 13 cm.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 525

Een houten lessenaar/muziekstandaard

Blank eikenhout, h. 125 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 526

Een Copier vaasje

Gefacetteerd grijs glas, gemerkt, Leerdam, 2e kwart 20e eeuw, h. 12.5 cm.

Richtprijs € 40 - 60