Kavels per pagina:

Lotnummer 500

Een paar blauwwit aardewerk tulpenvazen

Met craquelé glazuur, en decor van cherubijntjes en florale motieven, rustend op klauwpootjes, gemerkt "M", 20e eeuw, h. 56 cm.

Verkocht voor € 460

Een gecontourneerd kostbaarhedenkistje Willem III

Ingelegd met diverse houtsoorten, in o.a. rozenmotief, Holland, ca. 1880, h. 11.5 x. b. 36 x. d. 12 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 502

Een biscuitporseleinen wijwaterbakje

Met decor van engelen, ca. 1890, h. 36 cm (incl. houten achterblad).

Verkocht voor € 35

Lotnummer 503

Een 1-deurs vitrinekast

Mahoniefineer en eikenhout, met 2 onderlades, late 19e eeuw, h. 210 x b. 103 x d. 47 cm.

Verkocht voor € 160

Een mahoniehouten coulissentafel

Rustend op gestileerde paraplupoten, op wieltjes, met 2 tussenbladen, h. 78 x b. 150/250 x d. 109 cm.

Verkocht voor € 600

Een vintage Louis Vuitton hoedenkoffer

Omkleed met leer voorzien van logo, de deksel met geschilderd monogram "P.E.D." met origineel interieur en etiket genummerd 823867, ca. 1920, h. 32 x b. 36.5 x d. 28 cm.

Verkocht voor € 2200

Een bord met voorstelling naar Toulouse Lautrec

"Au bois," Tasca Nove, Italië, midden 20e eeuw, ø 26 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 508

Een kavel diverse 17e/18e-eeuwse tegels

Met decor van huisjes en figuren (vele defecten).

Verkocht voor € 90

Lotnummer 509

Een mahoniehouten bakbaro- thermometer

Met tinnen schaalplaten, gesigneerd A. Reballio, Rotterdam, ca. 1800, h. 117 cm (defect).

Verkocht voor € 380

Een bijzettafeltje, Engeland 19e eeuw

Eikenhout met 3 laden en messing beslag, h. 68 x b. 84 x d. 51.5 cm.

Verkocht voor € 80

Een verzameling Wedgwood serviesdelen

W.o. Stratford, Moss Rose en Conway, bestaande uit 2 dekschalen, 7 diverse dinerborden, 4 soepborden, 8 taartbordjes etc.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 513

Een spiegel Louis XVI

In vergulde gestoken houten lijst met decor van guirlandes, bekroond door een medaillon met achterglasschildering van een putto, einde 18e eeuw, 90 x 33 cm (defecten, w.o. stukje guirlande (aanwezig) en breuk schildering).

Verkocht voor € 280

Lotnummer 514

Een inktstel vervaardigd uit het roer van de Lutine

Rijkgestoken eikenhout met zilveren plaquette met opschrift: "This inkstand is made of the rudder of Lutine, fricate wrecked off the island of Vlieland, Oct. 9 1799, the rudder was recovered in 1859 after being submerged 60 years," h. 19 en ø 26 cm.

Verkocht voor € 420

Een ikoon van Madonna met Kind

Met verzilverde oklad met koperen stralenkransen, 19e eeuw, 31 x 25 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 516

Een kristallen 3-lichts pièce de milieu

In de vorm van 3 toortsen met gesatineerd glazen kapjes en centrale ruitgeslepen vaas, met verguld messing monturen, vroege 20e eeuw, h. 69 cm.

Verkocht voor € 440

Lotnummer 517

Een kavel aardewerk en plateel

W.o. een jardinière, Arnhemse Fayencefabriek, en enkele Makkum wandborden, Holland, vroege 20e eeuw.

Verkocht voor € 60

Een 4-slags lakwerk kamerscherm

Met decor van (kraan-)vogels in landschap, Japan, midden 20e eeuw, 183 x 160 cm (krassen).

Verkocht voor € 150

Lotnummer 519

Een majolica wijnkoeler en oorvaas

Met polychroom decor van een stierengevecht en een springend hert, Spanje, vroege/midden 20e eeuw (barstjes).

Verkocht voor € 20

Lotnummer 520

Een bronzen vijzel

Met rijkbewerkt fries en handvatten in de vorm van dierenkoppen, 19e-eeuw, naar 17-eeuws voorbeeld, h. 16 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 521

Een kavel divers porselein

Met Zwiebelmuster en soortgelijk decor, w.o. een poppenservies, geribde theepot, etc.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 522

Een Meissen vaasje met ijzerrood drakendecor

Wit porselein, Duitsland, 20e eeuw, h. 17 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 523

Een verguld bronzen pendule

Bekroond door tuinvaas en geflankeerd door leeuwenkoppen, met geëmailleerde wijzerplaat, adres onleesbaar, vermoedelijk Poitiers, Frankrijk, 3 kwart 19e eeuw, h. 54 cm (uurwerk genummerd 1928).

Verkocht voor € 600

Lotnummer 524

Een cameoglazen vaasje

Met rood en paars magnolia decor, in de stijl van Gallé, 20e eeuw, h. 13 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 525

Een houten lessenaar/muziekstandaard

Blank eikenhout, h. 125 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 526

Een Copier vaasje

Gefacetteerd grijs glas, gemerkt, Leerdam, 2e kwart 20e eeuw, h. 12.5 cm.

Verkocht voor € 45

Kavels per pagina: