Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 3176

Een zilveren mandje

2e gehalte, hexagonaal, gecontourneerd, florale motieven, Zilversmederij Hollandia, Zutphen, 1932, ø 15.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3177

Een zilveren kom met twee oren

1e gehalte, Heming & Co, Londen 1915, ø 13 cm, l. 19.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3178

Een paar zilveren kandelaars en een los exemplaar

2e gehalte, het paar is voorzien van 3 filetranden, Schoonhoven 1961, h. 8.7 cm, beide bobesjes gedeukt, losse exemplaar is een glad model, Burger & Zonen, Haarlem, ca. 1950, h. 6.5 cm, bobesje gedeukt.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 3179

Een paar zilveren anjervaasjes en een los exemplaar

Paar: 1e gehalte, Norton & White, Birmingham 1910, h. 14 cm, randjes aan bovenkant verbogen, los exemplaar: 2e gehalte, Gerritsen & van Kempen, Zeist 1926-1961, h. 14 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 3180

Een zilveren lodereindoosje, 19e eeuw

2e gehalte, bewerkte biezen, deksel met gedreven decor, Carolus Hendricus Cammans, Leeuwarden/Groningen, 1860-1882, h. 5 cm, deukjes en scheurtje.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3181

Een zilveren lepeldoosje

2e gehalte, deksel met gedreven decor van landschappen en zijkanten met gedreven decors van boeren met vee, leeuwenpootjes, P. van Erp, Leeuwarden, 1910, h. 4.2 x b. 14 x d. 6.5 cm

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3182

Zes verzilverde apostellepeltjes en vier dito vorkjes

Verkocht voor € 15

Lotnummer 3184

Twee zilveren strooilepels, 19e eeuw

2e gehalte, één voorzien gecontourneerde bak met steel voorzien van gravé decor, 1853 de ander met steel voorzien van filetranden, 1844, beide vervaardigd door Cornelis van Gelderen, Schoonhoven.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3185

Een damesbeurs met zilveren beugel en 2 losse zilveren beugels.

2e gehalte, damesbeurs met kralen met stervormig motief, beugel met gravé decor, Holland, ca. 1900, b. 8 cm, beide losse beugels voorzien gravé decor, Gebr. van Gelderen, Schoonhoven, 1874, b. 10 cm, en de ander Holland, ca. 1900, meesterteken onduidelijk, b. 8 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3186

Een zilveren zout- en mosterdstel

1e gehalte, beide voorzien van blauwglazen binnenbakjes, Docker & Burn Ltd, Birmingham, 1928, enkele deukjes, daarbij een lepeltje, E S Barnsley & Co, Birmingham, 1920.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3187

1e gehalte, beide voorzien van blauwglazen binnenbakjes, E.W. Haywood, Birmingham, 1935, beide met jubileummerk, daarbij twee lepeltjes, E.W. Haywood, Birmingham, 1933, en Londen, 1965, meesterteken J.E&S.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3188

Een kavel diverse zilveren objecten,

1e gehalte strooier met glazen binnenfles, Reed & Barton, Taunton, Massachusetts, Verenigde Staten, h. 11 cm, deukje. 1e gehalte strooier, Docker & Burn, Birmingham 1928, h. 6 cm, deukjes. Blauwwit aardewerk strooier met 2e gehalte dop, Eggersman, Quint en Stampvoort, Zeist, ca. 1950, h. 5.5 cm. Draadglazen parfumflacon met 2e gehalte dop, Holland, h. 9 cm, deukjes. Kristallen zoutbakje met 2e gehalte montuur met parelrand, h. 5 cm deukjes. Een glazen flacon met Djokja monturen en dop, h. 6 cm. Daarbij een glazen parfumflesje met zilverkleurig montuur, h. 5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3189

Drie zilveren bakjes

2e gehalte, alle voorzien van gedreven decors, waarvan twee rustend op leeuwenpootjes, waarvan één gedateerd Holland 1928, h. ca. 5 cm, en één op ronde voet, Holland, ca. 1900, h. 5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3190

Een Djokja theezeef met lekbak

BWG zilver, gedreven floraal decor, beide voorzien van handvatten, h. 5.5, l. 14 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 3192

Een zilveren beker en een schaaltje

Beker: 3e gehalte, deels gehamerd decor, Duitsland, h. 9.5 cm. Schaaltje: 1e gehalte, gelobd met palmeten en 3 gebogen pootjes, Holam & Norton, Birmingham, 1891, h. 4.2 cm, l. 12.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 3193

Een zilveren mosterdpotje en schaaltje

1e gehalte mostedpotje met blauwglazen binnenbakje, Birmingham, 1922, meesterteken onduidelijk, h. 6.5 cm, met 1e gehalte lepeltje, Robinson & Co, Birmingham, 1915 en een 1e gehalte schuitvormig schaaltje op voet, Cooper Brothers & Sons, Sheffield, 1933, h. 7 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 3194

Een 6-persoons, 34-delig verzilverd bestek

Gero 90, ontwerp Georg Nilsson, model 431, zgn. "Rokje", diner messen, vorken en lepels, hors-d'oeuvre vorken en lepels, soeplepel, aardappellepel, groentelepel en sauslepel, messen niet origineel bijbehorend en in mindere conditie.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3195

Drie dozen met (voornamelijk) zilveren sieraden

plexiglazen opbergkistjes goed gevuld met voornamelijk oorhangers, daarbij ook pendanten, kettinkjes, etc.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 3196

Een zak diverse bijouterieën

W.o. enkele zilveren exemplaren, horloges, kettingen, etc.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3197

Een zak diverse bijouterieën

Verkocht voor € 130

Lotnummer 3198

Een zak diverse bijouterieën

W.o. barnsteen en tijgeroog

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3199

Een zak diverse bijouterieën

W.o. zilver en onedel

Verkocht voor € 100

Lotnummer 3200

Een zak diverse bijouterieën

W.o. zilver en onedel.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 3201

Een zak voornamelijk zilveren sieraden

W.o. ringen, hangers, oorbellen, etc.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3202

Een kavel diverse voornamelijk zilveren armbanden

W.o. slavenarmbanden

Verkocht voor € 40

Kavels per pagina: