2e gehalte, hexagonaal, gecontourneerd, florale motieven, Zilversmederij Hollandia, Zutphen, 1932, ø 15.5 cm.
Verkocht voor € 60
1e gehalte, Heming & Co, Londen 1915, ø 13 cm, l. 19.5 cm.
Verkocht voor € 60
2e gehalte, het paar is voorzien van 3 filetranden, Schoonhoven 1961, h. 8.7 cm, beide bobesjes gedeukt, losse exemplaar is een glad model, Burger & Zonen, Haarlem, ca. 1950, h. 6.5 cm, bobesje gedeukt.
Verkocht voor € 30
Paar: 1e gehalte, Norton & White, Birmingham 1910, h. 14 cm, randjes aan bovenkant verbogen, los exemplaar: 2e gehalte, Gerritsen & van Kempen, Zeist 1926-1961, h. 14 cm.
Verkocht voor € 45
2e gehalte, bewerkte biezen, deksel met gedreven decor, Carolus Hendricus Cammans, Leeuwarden/Groningen, 1860-1882, h. 5 cm, deukjes en scheurtje.
Verkocht voor € 50
2e gehalte, deksel met gedreven decor van landschappen en zijkanten met gedreven decors van boeren met vee, leeuwenpootjes, P. van Erp, Leeuwarden, 1910, h. 4.2 x b. 14 x d. 6.5 cm
Verkocht voor € 80
2e gehalte, één voorzien gecontourneerde bak met steel voorzien van gravé decor, 1853 de ander met steel voorzien van filetranden, 1844, beide vervaardigd door Cornelis van Gelderen, Schoonhoven.
Verkocht voor € 50
2e gehalte, damesbeurs met kralen met stervormig motief, beugel met gravé decor, Holland, ca. 1900, b. 8 cm, beide losse beugels voorzien gravé decor, Gebr. van Gelderen, Schoonhoven, 1874, b. 10 cm, en de ander Holland, ca. 1900, meesterteken onduidelijk, b. 8 cm.
Verkocht voor € 40
1e gehalte, beide voorzien van blauwglazen binnenbakjes, Docker & Burn Ltd, Birmingham, 1928, enkele deukjes, daarbij een lepeltje, E S Barnsley & Co, Birmingham, 1920.
Verkocht voor € 40
1e gehalte, beide voorzien van blauwglazen binnenbakjes, E.W. Haywood, Birmingham, 1935, beide met jubileummerk, daarbij twee lepeltjes, E.W. Haywood, Birmingham, 1933, en Londen, 1965, meesterteken J.E&S.
Verkocht voor € 60
1e gehalte strooier met glazen binnenfles, Reed & Barton, Taunton, Massachusetts, Verenigde Staten, h. 11 cm, deukje. 1e gehalte strooier, Docker & Burn, Birmingham 1928, h. 6 cm, deukjes. Blauwwit aardewerk strooier met 2e gehalte dop, Eggersman, Quint en Stampvoort, Zeist, ca. 1950, h. 5.5 cm. Draadglazen parfumflacon met 2e gehalte dop, Holland, h. 9 cm, deukjes. Kristallen zoutbakje met 2e gehalte montuur met parelrand, h. 5 cm deukjes. Een glazen flacon met Djokja monturen en dop, h. 6 cm. Daarbij een glazen parfumflesje met zilverkleurig montuur, h. 5 cm.
Verkocht voor € 70
2e gehalte, alle voorzien van gedreven decors, waarvan twee rustend op leeuwenpootjes, waarvan één gedateerd Holland 1928, h. ca. 5 cm, en één op ronde voet, Holland, ca. 1900, h. 5 cm.
Verkocht voor € 50
BWG zilver, gedreven floraal decor, beide voorzien van handvatten, h. 5.5, l. 14 cm.
Verkocht voor € 45
Beker: 3e gehalte, deels gehamerd decor, Duitsland, h. 9.5 cm. Schaaltje: 1e gehalte, gelobd met palmeten en 3 gebogen pootjes, Holam & Norton, Birmingham, 1891, h. 4.2 cm, l. 12.5 cm.
Verkocht voor € 35
1e gehalte mostedpotje met blauwglazen binnenbakje, Birmingham, 1922, meesterteken onduidelijk, h. 6.5 cm, met 1e gehalte lepeltje, Robinson & Co, Birmingham, 1915 en een 1e gehalte schuitvormig schaaltje op voet, Cooper Brothers & Sons, Sheffield, 1933, h. 7 cm.
Verkocht voor € 90
Gero 90, ontwerp Georg Nilsson, model 431, zgn. "Rokje", diner messen, vorken en lepels, hors-d'oeuvre vorken en lepels, soeplepel, aardappellepel, groentelepel en sauslepel, messen niet origineel bijbehorend en in mindere conditie.
Verkocht voor € 50
plexiglazen opbergkistjes goed gevuld met voornamelijk oorhangers, daarbij ook pendanten, kettinkjes, etc.
Verkocht voor € 140
W.o. enkele zilveren exemplaren, horloges, kettingen, etc.
Verkocht voor € 60
Verkocht voor € 130
W.o. ringen, hangers, oorbellen, etc.
Verkocht voor € 80
W.o. slavenarmbanden
Verkocht voor € 40