Aziatica en etnografica

Vrijdag 21 september 20:30

Een paar blauwwit porseleinen schotels

Met florale decors, China, Kangxi, ø 28.5 cm (1 met randchip, beide met minieme frittings).

Verkocht voor € 170

Een 5-delig Chinees porseleinen kaststel

Een 5-delig porseleinen kaststel bestaande uit 3 balustervormige dekselvazen en 2 bekervazen, met wucai decor van zotjes, dekselvazen en pioenen, Kangxi gemerkt, latere periode, vermoedelijk ca. 1900, h. 25.5-27 cm (1 vaas gelijmd en kleine defectjes).

Verkocht voor € 650

Een houten Senufo beeld

van een vogel met knaagdier op het hoofd, h. 113 cm.

Verkocht voor € 100

Een paar blauwwit porseleinen gelobde schotels, China Kangxi

Krab-en-baars decor, 27.5 cm (1 met haarlijn, 1 met randchip).

Verkocht voor € 440

Een paar blauwwit porseleinen klapmutskommen

met decor van figuren in landschap, China, 18e eeuw, h. 8 en ø 16 cm (1 met chip en haarlijnen).

Te koop voor € 320

Een Chinees porseleinen "Governor Duff" bord

Een Imari verte diep porseleinen bord met centraal decor van een Hollands echtpaar, ook wel "Governor Duff," naar Gouverneur-Generaal Diederik Duiven, China, Yongzheng, ca. 1730, ø 23.5 cm (enige plekjes in decor sleets).

Verkocht voor € 1500

Een paar Chinees Imari borden

Een paar Imari porseleinen borden met centraal decor van lotussen, de rand met decor van pioenen en servetwerk, China, 18e eeuw, ø 22.5 cm (1 met 2 minieme randchips).

Verkocht voor € 120

Met peterselie- en lotusdecor, China, Kanxgi, ø 21 cm (beide met frittings, 1 met centrale bakfout).

Verkocht voor € 190

Een paar polychroom geglazuurd aardewerk tempelleeuwen

China, midden 20 eeuw, h. 51 en l. 60 cm (enkele chipjes).

Verkocht voor € 200

Chinese school, ca. 1900 - Gezicht op tuin met galerij

Aquarel, 21 x 28.5 cm.

Verkocht voor € 380

Een famille rose kraagvaas, China, 1e helft 20e eeuw

Decor van kostbaarheden en florale motieven, h. 43 cm.

Verkocht voor € 120

Drie blauwwit porseleinen Qianlong schotels

Een paar met floraal decor en servetwerk en een groter exemplaar met floraal decor, landschappen in cartouches, servetwerk en Taoïstische symbolen, China, tweede helft 18e eeuw, l . 31 - 35 cm (frittings en het paar schalen met minieme chips).

Verkocht voor € 280

Een Imari verte porseleinen kom

met decor van veldbloemen en servetwerk, China, ca. 1700, h. 14,5 en ø 30 cm (haarlijn, frittings, chip in standring).

Verkocht voor € 460

Een serie van 10 porseleinen kop-en-schotels, China, 19e eeuw

Blauwwit floraal decor, ø 8 en 12 en h. 5.5 cm (enkele minieme haarlijntjes en chipjes).

Verkocht voor € 800

Een blauwwit porseleinen schotel met lotus decor

Met decor van 5 bloemen en een krekel, met café-au-lait achterzijde, China, 1e helft 19e eeuw, ø 41 cm.

Verkocht voor € 550

Een blanc de Chine beeld van een krijger, China

Hoogte: 65 cm.

Te koop voor € 300

Een Arita porseleinen schotel, Japan, ca. 1700

Blauwwit porselein met centraal decor van bloempot en de randen in vlakverdeling, ø 31.5 cm (1 randchipje en bakfoutje).

Verkocht voor € 120

Vijf blauwwit Chinees porseleinen borden

Een serie van 4 blauwwit porselein borden met floraal decor en bruine bies (1 met minieme chips) en een blauwwit bord met decor van bloemen en arabesken (2 haarlijnen en 2 chips), alle China, 18e eeuw, ø 22 cm.

Verkocht voor € 90

Een paar blauwwit porseleinen schotels met decor van pioenen en bamboe en randen met servetwerk, China, 18e eeuw, ø 31.5 cm (1 met haarlijn en chipje).

Verkocht voor € 150

Een Chinees trekpotje en roomkannetje

Een blauwwit porseleinen trekpotje met landschapsdecor (gelijmde randchip en 1 haarlijn) en een roomkannetje met decor van pioenen (2 haarlijnen en fritting), China, 18/19e eeuw, h. 12 - 13 cm.

Verkocht voor € 80