Kavels per pagina:

Lotnummer 589

Een kavel divers koper

Een 3-lichts wandluster met het wapen van Amsterdam, Holland, einde 19e eeuw, h. 25 cm, daarbij één Chinese en drie oosterse schalen (één met restauraties) en een hengselpannetje, ø 16.5 - 25 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 590

Een paar kristallen karaffen

Een paar kristallen karaffen, deels voorzien van Russisch slijpsel, 19e eeuw, h. 29.5 en 31 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 591

Een kavel divers

Bestaande uit een kraantjeskan met Japonaise decor, een polychroom aardewerk bordje, Tichelaar, Makkum, een blauwwit bordje naar Delfts 18e-eeuws voorbeeld en 8 porseleinen kop-en-schotels met floraal decor, Schwarzburg, Duitsland.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 592

Een albasten klokkenstel

Een kolompendule bekroond door 2 duiven, geflankeerd door een paar 2-lichts kandelabers, alle voorzien van messing monturen, Frankrijk, einde 19e eeuw, h. 30-37 cm (klok zit los tussen zuilen en 2 pootjes los).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 593

Een composiet beeld van Nikè van Samothrake

Bruin gepatineerd en voorzien van zwartmarmeren voetstuk, h. 35 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 594

Een bronzen beeld van een olifant

"The Giant of the Serengeti," Franklin Mint voor de African Wildlife Foundation, 1991, h. 24.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 595

Een savonarola stoel

Armleuningen uitlopend in leeuwenkoppen, de rugregel met gesneden palmet en s-voluten.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 596

Een handgeknoopt Perzisch tapijt

390 x 295 cm.

Verkocht voor € 210

Lotnummer 597

Een bronzen beeld van een zwaan

Groen gepatineerd, l. 39 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 598

Een pianokruk

met florale bekleding, op gedraaid onderstel, in hoogte verstelbaar, vroege 20e eeuw.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 599

Een aardewerk plaquette met voorstelling naar Mucha

"Cismonda, Reniassance de la Théatre" 45 x 30 cm (chip).

Verkocht voor € 30

Lotnummer 601

Een deels marmeren en messing schoorsteenpendule

met sculpturen van klassieke figuren die duiven loslaten, 1e kwart 20e eeuw, h. 32 x b. 53 x d. 14 cm (rechter C-voluut is los).

Verkocht voor € 40

Lotnummer 602

Twee facetgeslepen spiegels

in deels gezwart houten lijsten, een ovaal model, 61 x 52 cm, en een hexagonaal model, ø 44 cm, 19e/20e eeuw.

Te koop voor € 35

Lotnummer 603

Een replica ikoon van de Aartsengel Raphael

in donker gebeitste vurenhouten lijst, 20e eeuw, 95 x 78.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 604

Twee paar kandelaars

een paar verzilverd, h. 31.5 cm en een paar van koper met gedreven floraal decor, h. 10.5 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 606

Een messing 6-lichts bolkroon

naar 19e-eeuws voorbeeld, ø 70 cm.

Verkocht voor € 32

Lotnummer 607

Een gepende messing 6-lichts kaarsenkroon

h. 40 en ø 50 cm (2 pennen vervangen).

Verkocht voor € 15

Lotnummer 608

Drie wandelstokken

1 met messing handvat in de vorm van een paardenhoofd en 2 met hoornen greep, alle 19e eeuw, l. ca. 88 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 609

De Bonton januari 1844

Antiquarisch boekwerk met 98 handgekleurde modeprenten.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 610

Twee ijzeren deurkloppers en twee ijzeren ornamenten van Lincoln en Jefferson

l. 18 - 25 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 611

Een mahonie 1-laads salontafel

met hangoren, h. 50 x b. 110 (uitgeklapt) x 50 cm.

Verkocht voor € 10

Lotnummer 612

Een savonarola stoel

Voorzien van rugleuning met snijwerk.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 613

Een nieuwjaarswens van de Hoornse klapperwacht uit 1791

39 x 31 cm (gevouwen).

Verkocht voor € 20

Lotnummer 614

Negen blauwitte tegels

w.o. een zeewezen, geitje, kinderspelen, De verdrijving uit het Paradijs, etc. Holland, 17e/18e eeuw, (defecten en restauraties).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 615

Een paar beeldjes van engeltjes met medaillons

Deels verguld metaal, op natuurstenen voetstukken, h. 17 cm.

Verkocht voor € 45

Kavels per pagina: