Een 3-lichts wandluster met het wapen van Amsterdam, Holland, einde 19e eeuw, h. 25 cm, daarbij één Chinese en drie oosterse schalen (één met restauraties) en een hengselpannetje, ø 16.5 - 25 cm.
Verkocht voor € 25
Een paar kristallen karaffen, deels voorzien van Russisch slijpsel, 19e eeuw, h. 29.5 en 31 cm.
Verkocht voor € 30
Bestaande uit een kraantjeskan met Japonaise decor, een polychroom aardewerk bordje, Tichelaar, Makkum, een blauwwit bordje naar Delfts 18e-eeuws voorbeeld en 8 porseleinen kop-en-schotels met floraal decor, Schwarzburg, Duitsland.
Verkocht voor € 25
Een kolompendule bekroond door 2 duiven, geflankeerd door een paar 2-lichts kandelabers, alle voorzien van messing monturen, Frankrijk, einde 19e eeuw, h. 30-37 cm (klok zit los tussen zuilen en 2 pootjes los).
Verkocht voor € 80
Bruin gepatineerd en voorzien van zwartmarmeren voetstuk, h. 35 cm.
Verkocht voor € 60
"The Giant of the Serengeti," Franklin Mint voor de African Wildlife Foundation, 1991, h. 24.5 cm.
Verkocht voor € 80
Armleuningen uitlopend in leeuwenkoppen, de rugregel met gesneden palmet en s-voluten.
Verkocht voor € 40
Groen gepatineerd, l. 39 cm.
Verkocht voor € 50
met florale bekleding, op gedraaid onderstel, in hoogte verstelbaar, vroege 20e eeuw.
Verkocht voor € 20
"Cismonda, Reniassance de la Théatre" 45 x 30 cm (chip).
Verkocht voor € 30
met sculpturen van klassieke figuren die duiven loslaten, 1e kwart 20e eeuw, h. 32 x b. 53 x d. 14 cm (rechter C-voluut is los).
Verkocht voor € 40
in deels gezwart houten lijsten, een ovaal model, 61 x 52 cm, en een hexagonaal model, ø 44 cm, 19e/20e eeuw.
Te koop voor € 35
in donker gebeitste vurenhouten lijst, 20e eeuw, 95 x 78.5 cm.
Verkocht voor € 20
een paar verzilverd, h. 31.5 cm en een paar van koper met gedreven floraal decor, h. 10.5 cm.
Verkocht voor € 15
naar 19e-eeuws voorbeeld, ø 70 cm.
Verkocht voor € 32
h. 40 en ø 50 cm (2 pennen vervangen).
Verkocht voor € 15
1 met messing handvat in de vorm van een paardenhoofd en 2 met hoornen greep, alle 19e eeuw, l. ca. 88 cm.
Verkocht voor € 30
Antiquarisch boekwerk met 98 handgekleurde modeprenten.
Verkocht voor € 130
l. 18 - 25 cm.
Verkocht voor € 50
met hangoren, h. 50 x b. 110 (uitgeklapt) x 50 cm.
Verkocht voor € 10
Voorzien van rugleuning met snijwerk.
Verkocht voor € 40
39 x 31 cm (gevouwen).
Verkocht voor € 20
w.o. een zeewezen, geitje, kinderspelen, De verdrijving uit het Paradijs, etc. Holland, 17e/18e eeuw, (defecten en restauraties).
Verkocht voor € 60
Deels verguld metaal, op natuurstenen voetstukken, h. 17 cm.
Verkocht voor € 45