Kavels per pagina:

Lotnummer 433

Maarten van Dreven (1941-2001) - Cultuurshock

Aquarel, 35 x 49 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 439

Annie Fréchet (1880-1973) - Stilleven met chrysanten

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 47 x 56 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 450

Therese Benta? - Stilleven met fruit en theepot

R.o. gesigneerd en gedateerd 1931, olieverf op doek, 46 x 55 cm (niet ingelijst).

Te koop voor € 100

Lotnummer 465

Naar Constant (1920-2005), Comic Act

Reproductie van een litho uit 1976, 31 x 28 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 468

Twee keer grafiek

Cornelis Brandenburg (1884-1954), ets, de Zuiderkerk te Amsterdam, 38 x 26 cm, Anthonij Christiaan Wijnstroom, litho, Geknotte bomen in het Geuldal, 22 x 30 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 492

Johannes Daniel Scherft (1891-1969) - 2 kleurenetsen van Den Haag

Beide r.o. handgesigneerd, "Mauritskade Den Haag", 37/150, 28 x 34 cm, en "Binnenhof Den Haag", 11/150, 39 x 31 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 497

Romke Faber (1884-1953) - Huisjes aan water bij maanlicht

L.o. gesigneerd en gedateerd 1942, olieverf op doek, 50 x 40 cm (restauraties).

Te koop voor € 80

Lotnummer volgt

Hollandse school, midden 20e eeuw - Diverse landschappen

19 tekeningen, in 7 lijsten met passe-partouts.

Te koop voor € 100

Lotnummer volgt

Een serie van 20 aquarellen naar beroemde schilderijen van historische personen

W.o. Juliette Recamier, Lord Byron, Rudolf Diesel, Gerrit Rietveldt, etc., alle gesigneerd "Mia, jaren '90".

Te koop voor € 50

Kavels per pagina: