R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 47 x 56 cm.
Te koop voor € 50
R.o. gesigneerd en gedateerd 1931, olieverf op doek, 46 x 55 cm (niet ingelijst).
Te koop voor € 100
Reproductie van een litho uit 1976, 31 x 28 cm.
Te koop voor € 80
Cornelis Brandenburg (1884-1954), ets, de Zuiderkerk te Amsterdam, 38 x 26 cm, Anthonij Christiaan Wijnstroom, litho, Geknotte bomen in het Geuldal, 22 x 30 cm.
Te koop voor € 40
Beide r.o. handgesigneerd, "Mauritskade Den Haag", 37/150, 28 x 34 cm, en "Binnenhof Den Haag", 11/150, 39 x 31 cm.
Te koop voor € 50
L.o. gesigneerd en gedateerd 1942, olieverf op doek, 50 x 40 cm (restauraties).
Te koop voor € 80
19 tekeningen, in 7 lijsten met passe-partouts.
Te koop voor € 100
W.o. Juliette Recamier, Lord Byron, Rudolf Diesel, Gerrit Rietveldt, etc., alle gesigneerd "Mia, jaren '90".
Te koop voor € 50