R.o. gesigneerd en gedateerd '86, gemengde techniek op papier, 30.5 x 42.5 cm (ingebracht door de kleinzoon van de kunstenaar).
Te koop voor € 100
Te koop voor € 100
Te koop voor € 100
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 66 x 90 cm.
Te koop voor € 3500
L.o. gesigneerd en gedateerd 2000, olieverf op doek, 90 x 70 cm (niet ingelijst).
Te koop voor € 160
L.o. gesigneerd, olieverf op board, 91 x 62 cm.
Te koop voor € 160
L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 80 x 47 cm (niet ingelijst).
Te koop voor € 80
R.o. gesigneerd en gedateerd 2000, olieverf op doek, 65 x 50 cm.
Te koop voor € 80
R.o. gesigneerd, aquarel, 54 x 74 cm.
Te koop voor € 220
R.o. gesigneerd en gedateerd '75, litho H.C. 2/5, 65 x 51 cm.
Te koop voor € 350
L.o. gesigneerd en gedateerd '83, ets 4/7, 11 x 11 cm (barstje in glasplaat l.o.).
Te koop voor € 90
19e eeuw, r.o. R.P. Schiedges gesigneerd, sepiatekening, 15 x 20 cm.
Te koop voor € 40
R.o. gesigneerd en gedateerd '76, aquarel, 12 x 10 cm.
Te koop voor € 200
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 35.5 x 51 cm.
Te koop voor € 350
litho, r.o. genummerd 6/10, 50 x 64.5 cm.
Te koop voor € 200
Verso gesigneerd en gedateerd 2018, aquarel op doek, 80 x 120 cm, zonder lijst.
Te koop voor € 80
Verso gesigneerd en gedateerd 2018, aquarel op doek, 90 x 90 cm, niet ingelijst.
Te koop voor € 80
M.o. gesigneerd, pastel, 39 x 35 cm.
Te koop voor € 180
r.o. gemonogrammeerd en gedateerd '06, gekleurd zand, grind en boomschors, 71 x 60 cm.
Te koop voor € 80
Verso toegeschreven, roodkrijttekening, 28 x 18.5 cm.
Te koop voor € 65
L.o. gesigneerd en gedateerd '68, gemengde techniek (acryl en pastel) op papier, 66 x 101 cm, l.b. barstje in glasplaat.
Te koop voor € 500
Indische school, l.o. gesigneerd, (verkleurde) aquarel, 32 x 26 cm.
Te koop voor € 20
L.o. onduidelijk gesigneerd, olieverf op doek, 65 x 90 cm.
Te koop voor € 80
R.o. gesigneerd, aquarel met inkt, 26 x 40 cm.
Te koop voor € 35
R.o. gesigneerd en gedateerd 1930, olieverf op paneel, 50 x 40 cm.
Te koop voor € 150