Kavels per pagina:

Lotnummer 181

Wladislaw Kozlowski (1921-1987) - Statek Magazyn (Boot magazijn)

R.o. gesigneerd en gedateerd '86, gemengde techniek op papier, 30.5 x 42.5 cm (ingebracht door de kleinzoon van de kunstenaar).

Te koop voor € 100

Lotnummer 182

Wladislaw Kozlowski (1921-1987) - Nocna Iluminacjo (Licht bij nacht)

Te koop voor € 100

Lotnummer 183

Wladislaw Kozlowski (1921-1987) - Gryf Pomorski (naam v/d boot)

Te koop voor € 100

Lotnummer 188

David Schulman (1881-1966) - Winters straatje in Blariucm of Laren

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 66 x 90 cm.

Te koop voor € 3500

Lotnummer 191

Mel Cooper (1945) - Tango dansers met rode achtergrond

L.o. gesigneerd en gedateerd 2000, olieverf op doek, 90 x 70 cm (niet ingelijst).

Te koop voor € 160

Lotnummer 192

Mel Cooper (1945) - Tango danser met blauwe achtergrond

L.o. gesigneerd, olieverf op board, 91 x 62 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 193

Mel Cooper (1945) - Tango dansers met zwarte achtergrond

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 80 x 47 cm (niet ingelijst).

Te koop voor € 80

Lotnummer 194

Mel Cooper (1945) - Tango dansers met blauwe achtergrond

R.o. gesigneerd en gedateerd 2000, olieverf op doek, 65 x 50 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 195

Madeleine Lacourt (XIX-XX) - Stilleven met kersen, vijgen en rozen

R.o. gesigneerd, aquarel, 54 x 74 cm.

Te koop voor € 220

Lotnummer 200

Corneille (1922-2010) - Femme, Fleur exotique et oiseau

R.o. gesigneerd en gedateerd '75, litho H.C. 2/5, 65 x 51 cm.

Te koop voor € 350

Lotnummer 206

Ko Oosterkerk (1928-2012) - Herfst II

L.o. gesigneerd en gedateerd '83, ets 4/7, 11 x 11 cm (barstje in glasplaat l.o.).

Te koop voor € 90

Lotnummer 213

Hollandse school - Schepen nabij de kust

19e eeuw, r.o. R.P. Schiedges gesigneerd, sepiatekening, 15 x 20 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 215

Klaas Gubbels (1934) - Roze tafeltje

R.o. gesigneerd en gedateerd '76, aquarel, 12 x 10 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 231

Cornelis "Kees" Terlouw (1890-1948) - Interieur met moeder, kind en baby bij haardvuur

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 35.5 x 51 cm.

Te koop voor € 350

Lotnummer 233

Jean Cocteau - Venise

litho, r.o. genummerd 6/10, 50 x 64.5 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 236

Bert Zuidema (1950) - abstracte composietie in zwart wit "S139"

Verso gesigneerd en gedateerd 2018, aquarel op doek, 80 x 120 cm, zonder lijst.

Te koop voor € 80

Lotnummer 237

Bert Zuidema (1950) - polychrome abstracte compositie "S190"

Verso gesigneerd en gedateerd 2018, aquarel op doek, 90 x 90 cm, niet ingelijst.

Te koop voor € 80

Lotnummer 246

Anton Heyboer (1924-2005) - Danseres met spiegel

M.o. gesigneerd, pastel, 39 x 35 cm.

Te koop voor € 180

Lotnummer 251

Saskia Bos (-2014) - materieschilderij

r.o. gemonogrammeerd en gedateerd '06, gekleurd zand, grind en boomschors, 71 x 60 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 254

Konstantin Rudakov (1891-1949) - Vrouwenportret

Verso toegeschreven, roodkrijttekening, 28 x 18.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 259

Jan Sierhuis (1928) - Abstract figuur

L.o. gesigneerd en gedateerd '68, gemengde techniek (acryl en pastel) op papier, 66 x 101 cm, l.b. barstje in glasplaat.

Te koop voor € 500

Lotnummer 264

Wen Peor gesigneerd - De duiventil

Indische school, l.o. gesigneerd, (verkleurde) aquarel, 32 x 26 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 268

Indische school - Pladju bij Palembang

L.o. onduidelijk gesigneerd, olieverf op doek, 65 x 90 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 269

Jan Korthals (1916-1972) - Colino

R.o. gesigneerd, aquarel met inkt, 26 x 40 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 270

Cornelis 'Cor' Visser (1903-1982) - Figuren in stadsstraatje met kerktoren op de achtergrond, mogelijk Antwerpen

R.o. gesigneerd en gedateerd 1930, olieverf op paneel, 50 x 40 cm.

Te koop voor € 150

Kavels per pagina: