R.o. gemonogrammeerd en gedateerd '54, aquarel, 17.5 x 28 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op paneel, 30 x 45.5 cm.
Te koop voor € 1000
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 60 x 79 cm.
Te koop voor € 7000
r.o. gesigneerd, aquarel, 5.8 x 9.1 cm.
Te koop voor € 60
R.o. gesigneerd, gemengde techniek, 38 x 58 cm.
Te koop voor € 125
r.o. gesigneerd en gedateerd 1975, ballpointtekening, 64.5 x 50 cm (niet ingelijst)
Te koop voor € 300
L.o. gesigneerd, litho 19/75, 66 x 49 cm.
Te koop voor € 200
R.o. gesigneerd, olieverf op board, 29 x 20.5 cm.
Te koop voor € 65
R.o. gesigneerd, olieverf op board, 40 x 36 cm.
Te koop voor € 100
r.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 22 x 32 cm.
Te koop voor € 80
verso gedateerd '74, gemengde techniek, 71 x 53 cm.
Te koop voor € 80
Litho, geprint door Mourlot, Parijs, 1967, 31 x 24 cm.
Te koop voor € 140
Litho 67/100, 46 x 31 cm.
Te koop voor € 350
Aquarel, gedateerd 5/6 maart 1983, 57 x 47 cm.
Te koop voor € 65
L.o. gesigneerd en gedateerd 1908, olieverf op doek, 61 x 82 cm.
Te koop voor € 250
R.o. gesigneerd en gedateerd '73, litho 7/100, 33 x 32 cm.
Te koop voor € 130
L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 45 x 60 cm (scheurtjes in doek).
Te koop voor € 180
Zeefdruk, afmetingen incl. lijst: 97 x 97 cm.
Te koop voor € 300
Verso gesigneerd, acryl op doek, 60 x 60 cm (niet ingelijst).
Te koop voor € 50
Olieverf op doek, 77 x 51 cm, verso een voorstelling van een vrouwelijk naakt.
Te koop voor € 40
L.o. gesigneerd en gedateerd 1937, olieverf op paneel, 48 x 36 cm.
Te koop voor € 80
R.o. J. Riezen gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 60 cm.
Te koop voor € 40
M.o. gemonogrammeerd en gedateerd '99, pastel, 50 x 65 cm.
Te koop voor € 20
r.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 13 x 18 cm (niet ingelijst).
Te koop voor € 90
L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 53 x 72 cm.
Te koop voor € 200