Kavels per pagina:

Lotnummer 279

Siep van den Berg (1913-1998) - Liggend naakt

R.o. gemonogrammeerd en gedateerd '54, aquarel, 17.5 x 28 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 280

Ch. Leickert gesigneerd - Winters landschap met schaatsers

Olieverf op paneel, 30 x 45.5 cm.

Te koop voor € 1000

Lotnummer 286

Johannes Frederik Hulk sr. (1829-1911) - Boten aan de kade te Amsterdam

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 60 x 79 cm.

Te koop voor € 7000

Lotnummer 289

Toegeschreven aan Alexander Hieronymus Bakhuijzen (1826-1978), winters landschap

r.o. gesigneerd, aquarel, 5.8 x 9.1 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 306

Jan Makkes (1935-1999) - Schotse kust

R.o. gesigneerd, gemengde techniek, 38 x 58 cm.

Te koop voor € 125

Lotnummer 308

Co Westerik (1924-2018), een kobold

r.o. gesigneerd en gedateerd 1975, ballpointtekening, 64.5 x 50 cm (niet ingelijst)

Te koop voor € 300

Lotnummer 310

Poen de Wijs (1948-2014) - Temptation

L.o. gesigneerd, litho 19/75, 66 x 49 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 312

Adam Potgieter (1899-1982) - "Bospad Vogelzang"

R.o. gesigneerd, olieverf op board, 29 x 20.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 319

Antonius Josephus "Ton" Pape (1916-2003) - Abstracte compositie

R.o. gesigneerd, olieverf op board, 40 x 36 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 320

Nicolas Cevat (1884-1955) - Bosgezicht met beekje

r.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 22 x 32 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 324

Ton Orth (1935) - Materie en energie

verso gedateerd '74, gemengde techniek, 71 x 53 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 325

Bernard Buffet (1928-1999) - Le bouquet violet

Litho, geprint door Mourlot, Parijs, 1967, 31 x 24 cm.

Te koop voor € 140

Lotnummer 349

Kees van Dongen (1877-1968) - Bouquet of flowers

Litho 67/100, 46 x 31 cm.

Te koop voor € 350

Lotnummer 352

Ab van Overdam (1937) - Portret van Josefien Buhre

Aquarel, gedateerd 5/6 maart 1983, 57 x 47 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 357

Emile Gastemans (1883-1956) - Aan de Schelde

L.o. gesigneerd en gedateerd 1908, olieverf op doek, 61 x 82 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 358

Corneille (1922-2010) - Au dessous du volcan

R.o. gesigneerd en gedateerd '73, litho 7/100, 33 x 32 cm.

Te koop voor € 130

Lotnummer 360

Martin van Waning (1889-1972) - Boerderij en kerk bij duinrand, mogelijk Schiermonnikoog

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 45 x 60 cm (scheurtjes in doek).

Te koop voor € 180

Lotnummer 390

Keith Haring (1958-1990) - Andy Mouse

Zeefdruk, afmetingen incl. lijst: 97 x 97 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 408

Onduidelijk gesigneerd - Bob Marley

Verso gesigneerd, acryl op doek, 60 x 60 cm (niet ingelijst).

Te koop voor € 50

Lotnummer 412

Hollandse school, midden 20e eeuw - Staand naakt in schildersatelier

Olieverf op doek, 77 x 51 cm, verso een voorstelling van een vrouwelijk naakt.

Te koop voor € 40

Lotnummer 413

Gerard Huysser (1892-1970) - Bloemstilleven

L.o. gesigneerd en gedateerd 1937, olieverf op paneel, 48 x 36 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 415

Hollandse school - Stilleven met tinnen klepkan en blauwwitte fruitschaal

R.o. J. Riezen gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 60 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 416

Frieda Naaborgh (1942-2016) - Het orkest

M.o. gemonogrammeerd en gedateerd '99, pastel, 50 x 65 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 424

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met bosaardbeitjes in blauwwit porseleinen kom

r.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 13 x 18 cm (niet ingelijst).

Te koop voor € 90

Lotnummer 430

George Claassen (1890-1975) - Boer met paardenkar op Drentse landweg

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 53 x 72 cm.

Te koop voor € 200

Kavels per pagina: