BWG, bicolor, bezet met 3 robijntjes en 2 briljant geslepen diamantjes, 17.5-.
Verkocht voor € 220
14 krt. geelgoud, l. 18.5 cm, 34 gram.
Verkocht voor € 800
14 krt. goud, l. 5.8 cm, 7.06 gram.
Verkocht voor € 220
14 krt., ronde broche met opgelgde S-voluten met centraal een facet geslepen ovale lila steen, vermoedelijk amethist, met aan onder en bovenzijde oriëntpareltje, ø 2.8 cm.
Verkocht voor € 120
14 krt. geelgoud, ovaal model, omhooggewerkt met diverse sierranden, bezet met o.a. Zeeuwse knopjes en sterren, 4.2 x 3.2 cm, 10.66 gram.
Verkocht voor € 315
14 krt., pavé bezet met briljantjes, ø 0.9 cm.
Verkocht voor € 185
Zilver, gemerkt in rand met V (buitenlandse werken, 1 januari 1906 - 1 september 1953), aan onderzijde gemerkt met Engelse leeuw, ooievaar, een hoofd, 835.S. en St. ELoy, 21 x 32 cm, 471 gram.
Verkocht voor € 140
Verkocht voor € 40
2e gehalte zilver, bestaande uit twee lepels en drie vorken, Haags lofje, van Kempen, ca. 1900 en een Louis XVI stijl lepel en vork, Holland, 1922, daarbij een verzilverde lepel, Haags lofje, Gero 90.
Verkocht voor € 120
BWG djokjazilver, 6 lepels en vorken, in cassette.
Te koop voor € 160
1e gehalte, Franse import in Engeland, verkocht door: Collingwood & Co., hofleverancier, Londen, in originele doos - origineel voor 6 knopen - ø 3 cm, l. doos 23.5 cm.
Verkocht voor € 120
2e gehalte, deels ajour gehamerd knopendecor, daaraan een zwartvelours tasje, l. 17 cm.
Verkocht voor € 100
Gehamerd, afgezet met parelrand, bestaande uit koffiepot, bekroond door een knop in de vorm van een gestileerde kroon, h. 23.5 cm, en roomstel op onderblad, l. 32 cm.
Verkocht voor € 350
1e gehalte, voorzien van inscriptie"Presented by KLM Staff, India," afgezet met parelrand, rustend op taps toelopende pootjes, l. 32 cm, gewicht 528 gram.
Te koop voor € 200
18 krt. witgoud, centraal een druppelvormige saffier, 0.70 ct., daaromheen en in de scheen diverse briljanten, 0.32 ct., maat 18.75.
Te koop voor € 575
2e gehalte, voorzien van floraal gravédecor, meesterteken VM, in cassette.
Verkocht voor € 45
1e gehalte zilver, uitvoering 1999, 14 schakels, l. 40 cm, dit iconische ontwerp is o.a. gedragen door prinses Leia in de eerste Starwars film in 1977 (A New Hope).
Verkocht voor € 1000
2e gehalte, afgezet met filetrand, Empire stijl, h. 14 cm.
Verkocht voor € 70
2e gehalte, geribde zijkanten, deksel met gravé decor en hengsel en het geheel rustend op leeuwenpootjes, interieur met rood fluweel, h. 4 x b. 13 x d. 8.5 cm.
Verkocht voor € 70
2e gehalte, rustend op pootjes in de vorm van engeltjes, ø 11.5 cm.
Verkocht voor € 80
Opwinder, met secondewijzer, in vergulde binnen en buitenkast - uurwerk loopt niet.
Te koop voor € 150
2e gehalte, het deksel voorzien van ruitwerk, l. 13 cm.
Verkocht voor € 50
2e gehalte, 2-zijdig dubbel rondfilet, bestaande uit 6 2-delige dinercouverts, 5 hors d'oeuvrevorken en 8 dito lepels.
Verkocht voor € 350
2e gehalte, voorzien van Oudhollands gravédecor, meesterteken W33, l. 13 cm.
Verkocht voor € 80
18 krt. witgoud, centraal een ovale facetgeslepen blauwe topaas, 2.30 ct., daaromheen 12 briljanten, tot. 0.30 ct., maat 15.75.
Te koop voor € 525