Kavels per pagina:

Lotnummer 2056

Een kavel divers, voornamelijk China

Bestaande uit een albasten sculptuur van Guanyin, h. 28 cm, een paar spekstenen sculpturen van Lao Tse en een spekstenen beeldengroep van een wijsgeer met zotje, h. 15.5 - 21.7 cm, en twee gesneden erotische voorstellingen in been en voorzien van houten voetstukjes, h. 14 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2057

Een hocker, China

Gezwart hout met floraal snijwerk, h. 47 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2058

Een hocker, China

Hout met floraal snijwerk en marmeren blad, h. cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2059

Een ingelegd paneel, Japan Meiji

Been en parelmoer op zwart fond, met voorstelling van een krabben vissende aap, 61 x 36 cm / 71 x 47 cm - enkele vakjes manco, later met klei gevuld.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2061

Een martavaan, Azië

Rode klei, h. 45 cm - randchips.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2062

Een paar Satsuma vazen, Japan Mejij ca. 1900.

Aardewerk, 8-kantig model met decor van vogel en pioenen, gemerkt "Kinkozan Tsukuru", toegeschreven aan Kinkozan Sobei VII (1867-1927), h. 25 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2063

Een rijstkom met deksel, Japan Meiji

Blauwwit en verguld porselein met florale motieven, octagonaal model, ø 15 cm - deksel met minieme haarlijn.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2064

Een celadon flesvaas, China

Porselein, met drakendecor in reliëf, h. 22 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2065

Een hoofdkussen, China

Blauwwit porselein, steun met floraal reliëfdecor gedragen door liggend figuur, h. 14.5 cm, b. 23 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2066

Een wandschotel, Japan

Porselein met Imari decor in vlakverdeling, ø 40 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2067

Een paar dekselvazen, China ca. 1900

Blauwwit porselein met landschapsdecor, met 4 karakter Kangxi merk, h. 21.5 cm - chips en restauraties.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2068

Een kavel divers porselein, China 18e eeuw en later

Bestaande uit 4 koppen en 3 schotel met capucijner en blauwwit floraal decor - 1 schotel met gelijmde chips, en 2 kopjes met chipjes, 2 schoteltjes en een schaaltje, max ø 13.5 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2069

Een paar vazen op hockers, China

Brons met reliëfdecor van draken en onsterfelijken, h. 47 cm totaal.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2070

Een tegel, China

Blauwwit porselein met decor van figuur van in landschap, 2.7 x 19.6 x 19.6 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2071

Een sculptuur van Guanyin, China, ca. 1900

Hout, h. 48 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2072

Een marron krukje, Suriname

Tropisch hout met gestoken geometrisch decor, h. 27 x b. 60 x d. 20 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2073

Vier Sawankhalok grafbeeldjes, Thailand

Terracotta, deels geglazuurd, h. 10.3 - 12.2 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2074

Een dekselpot, China, eerste helft 20e eeuw

Famille rose porselein met decor van vogels en florale motieven. h. 45 cm - deksel heeft schilfer en pot een haarlijn.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2075

Een steelvaas, China

Poederblauw porselein, h. 39 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 2077

Een hocker, China

Tropisch hout met gestoken florale motieven en roze marmeren blad, h. 47.5 en ø 39.5 / 51 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2078

Een rooktafeltje, Noord Afrika

Tropisch hout en parelmoer inlegwerk - enkele stukjes ontbreken, octagonaal model, h. 51 en ø 43 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2079

Een famille rose rolwagen, China midden 20e eeuw

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2080

Een paar dekselpotten, China

Blauwwit porselein met decor van zotjes in cartouches, h. 47 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2081

Een kavel diverse aziatica, vnl. antiek

Bestaande uit een Balinees gestoken beeldje van een orang malu, een opiumpijp, een bronzen (tabaks?) doosje en een gestoken houten paneeltje, l. 24.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2082

Een maanfles, China

Blauwwit porselein met decor van draken, vlammende parel en florale motieven, h. 27 cm - 1 oor gelijmd/gerestaureerd.

Verkocht voor € 200

Kavels per pagina: