Bestaande uit een albasten sculptuur van Guanyin, h. 28 cm, een paar spekstenen sculpturen van Lao Tse en een spekstenen beeldengroep van een wijsgeer met zotje, h. 15.5 - 21.7 cm, en twee gesneden erotische voorstellingen in been en voorzien van houten voetstukjes, h. 14 cm.
Verkocht voor € 60
Gezwart hout met floraal snijwerk, h. 47 cm.
Verkocht voor € 50
Hout met floraal snijwerk en marmeren blad, h. cm.
Verkocht voor € 70
Been en parelmoer op zwart fond, met voorstelling van een krabben vissende aap, 61 x 36 cm / 71 x 47 cm - enkele vakjes manco, later met klei gevuld.
Verkocht voor € 90
Aardewerk, 8-kantig model met decor van vogel en pioenen, gemerkt "Kinkozan Tsukuru", toegeschreven aan Kinkozan Sobei VII (1867-1927), h. 25 cm.
Verkocht voor € 100
Blauwwit en verguld porselein met florale motieven, octagonaal model, ø 15 cm - deksel met minieme haarlijn.
Verkocht voor € 50
Porselein, met drakendecor in reliëf, h. 22 cm.
Verkocht voor € 40
Blauwwit porselein, steun met floraal reliëfdecor gedragen door liggend figuur, h. 14.5 cm, b. 23 cm.
Verkocht voor € 200
Porselein met Imari decor in vlakverdeling, ø 40 cm.
Verkocht voor € 40
Blauwwit porselein met landschapsdecor, met 4 karakter Kangxi merk, h. 21.5 cm - chips en restauraties.
Verkocht voor € 80
Bestaande uit 4 koppen en 3 schotel met capucijner en blauwwit floraal decor - 1 schotel met gelijmde chips, en 2 kopjes met chipjes, 2 schoteltjes en een schaaltje, max ø 13.5 cm.
Verkocht voor € 200
Brons met reliëfdecor van draken en onsterfelijken, h. 47 cm totaal.
Verkocht voor € 80
Blauwwit porselein met decor van figuur van in landschap, 2.7 x 19.6 x 19.6 cm.
Verkocht voor € 150
Hout, h. 48 cm.
Verkocht voor € 40
Tropisch hout met gestoken geometrisch decor, h. 27 x b. 60 x d. 20 cm.
Verkocht voor € 25
Terracotta, deels geglazuurd, h. 10.3 - 12.2 cm.
Verkocht voor € 90
Famille rose porselein met decor van vogels en florale motieven. h. 45 cm - deksel heeft schilfer en pot een haarlijn.
Verkocht voor € 50
Poederblauw porselein, h. 39 cm.
Verkocht voor € 260
Tropisch hout met gestoken florale motieven en roze marmeren blad, h. 47.5 en ø 39.5 / 51 cm.
Verkocht voor € 140
Tropisch hout en parelmoer inlegwerk - enkele stukjes ontbreken, octagonaal model, h. 51 en ø 43 cm.
Verkocht voor € 40
Verkocht voor € 20
Blauwwit porselein met decor van zotjes in cartouches, h. 47 cm.
Verkocht voor € 180
Bestaande uit een Balinees gestoken beeldje van een orang malu, een opiumpijp, een bronzen (tabaks?) doosje en een gestoken houten paneeltje, l. 24.5 cm.
Verkocht voor € 40
Blauwwit porselein met decor van draken, vlammende parel en florale motieven, h. 27 cm - 1 oor gelijmd/gerestaureerd.
Verkocht voor € 200