Porselein, 3x Mandarijn met decor van acrobaten, ø 77 cm - alle drie met defecten, en 2x eierschaal met decor van figuren, vermoedelijk Yongzheng, ø 7.7 cm.
Verkocht voor € 420
Polychroom porselein met diverse decors.
Verkocht voor € 1000
Polychroom porselein met diverse decors, max. ø 16.5 cm.
Verkocht voor € 650
Blauwwit porselein met decor van van figuren in landschap, h. 5.6 en 6.1 cm, ø 9.4 en 11.4 - kleine exemplaar met schilfers.
Verkocht voor € 480
Blauwwit porselein met diverse decors.
Verkocht voor € 950
Cafè au lait geglazuurd porselein met blauwwit decor van landschappen en florale motieven in vlakverdeling, alle gemerkt met 4 karakter Kangxi merk, ø 12.5 cm - schilfers en één gelijmd.
Verkocht voor € 140
Blauwwit porselein met decor van lange lijzen en florale motieven in vlakverdeling, aan onderzijde gemerkt met jade karakter, h. 3.3 cm, ø 14.5 cm - stervormig haarlijntje in bodem.
Verkocht voor € 130
Blauwwit porselein, beide met decor van een draak, 10.7 en 11.7 cm - grote exemplaar met 2 haarlijnjes en minieme chip, klein exemplaar met schilfers.
Verkocht voor € 130
Blauwwit porselein met diverse decors met figuren, bestaande uit een serie van drie kopjes, h. 3.5 cm, een serie van vier schoteltjes, en twee series van twee schoteltjes, ø 10.2 - 13 cm.
Verkocht voor € 550
Blauwwit porselein met diverse decors met figuren, h. 3.8 en 4.1 cm, ø 10.8 - 14 cm.
Verkocht voor € 400
Blauwwit porselein, h. beide: 4.6 cm, ø 8 en 9 cm.
Verkocht voor € 100
Monochroom blauw porselein, h. 15.5 cm - glazuur bakfout.
Verkocht voor € 160
Famille noir porselein met decor van vogels en pioenrozen, aan onderzijde gemerkt met dubbele blauwe cirkel, h. 12.6 cm.
Verkocht voor € 150
Blauwwit porselein met floraal decor, tuit van trekpotje met zilveren montuur, h.7.6 en 9.6 cm.
Verkocht voor € 100
Bestaande uit een bord (gekramd), ø 22.6 cm, een kleine kwispedoor (gekramd), een hexagonaal vaasje (schilfers), h. 12.6 cm, een zoutschaaltje (reparatie) en een dekselbakje met twee oren (één oor gebroken, wel aanwezig).
Verkocht voor € 240
Bestaande uit een blanc de Chine tempelleeuw met houder, h. 12.5 cm, twee blanc de Chine figuurtjes (1 met haarlijn) en een kopje, twee diverse schoteltjes, ø 10.4 en 15.2 cm en een dekseldoosje met decor van figuren.
Verkocht voor € 380
Famille jaune porselein met decor van feniksen en pioenrozen, h. 6.2 cm, ø 13.6 cm - haarlijn.
Verkocht voor € 100
Blauwwit porselein, ø 38.3 cm - gelijmd.
Verkocht voor € 150
Porselein met floraal decor, ø 26.5 - 27.5 cm.
Verkocht voor € 320
Blauwwit porselein, ø 21.3 - 25.5 cm - één bord gelijmd en één bord gerestaureerd.
Verkocht voor € 30
Jade en voorzien van houten voetstukjes, h. 23.6 - 27 cm, in ovp.
Verkocht voor € 100
Jade met houten voetstukjes, h. 24.5 - 31.8, in ovp.
Verkocht voor € 80
Gestoken hardhout, h. 43 cm - beide armen met breuken, 1 lijmstuk losgelaten.
Verkocht voor € 160
Porselein en aardewerk, w.o. vele groen geglazuurd, h. 9-15 cm.
Verkocht voor € 100