Brons, h. 30 cm.
Verkocht voor € 80
Porselein met decor van hoogwaardigheidsbekleder met zotjes in tuin en karakters, h. 28.5 cm - porselein gaaf, decor enigszins sleets.
Verkocht voor € 140
Beide porselein met polychroom decor, dekseldoos met landschapsdecor en karakters, h. 12 cm, schoteltje met Lange Lijs met waaier in tuin, ø 16 cm - schoteltje met haarlijn en chipje.
Verkocht voor € 70
Blauwwit porselein, crackleware, ø 38 cm.
Verkocht voor € 30
Brons, staand op leeuw, h. 42 cm.
Verkocht voor € 150
Met decor van vogels, pioenen en chrysanten, h. 90 cm - veel schade aan emaille.
Verkocht voor € 280
Klei, h. 36 cm, met ingedrukte touwmotieven, - chip van hals.
Verkocht voor € 20
W.o. groenjade armband, benen ketting, hangers, bloedkoralen staafjesketting.
Verkocht voor € 90
Zinklegering, h. 37 cm.
Verkocht voor € 50
Zwart koraal, ø 6.5 - 9.5 cm.
Verkocht voor € 70
W.o. handelskralen colliers, armbanden, enkele Chinese benen snijstukjes en losse kralen van o.a. turkoois.
Verkocht voor € 45
Gezwart tropisch hout, met decor van draken, h. 45 en ø 30 cm.
Verkocht voor € 45
Polychroom porselein met decor van zotjes en figuren en voorzien van metalen handvatten, h. 12 cm.
Verkocht voor € 50
Blauwwit porselein met floraal decor, h. 17 cm, ø 35 cm.
Verkocht voor € 200
Famille rose porselein met decor van vogels en florale motieven, ø 37.5 cm.
Verkocht voor € 650
Voornamelijk blauwwit, veel defecten.
Verkocht voor € 45
Riet met polychroom lakwerk, h. 14 cm, ø 33 cm.
Verkocht voor € 20
Polychroom porselein met decor van een landschap en karakters en voorzien van metalen handvatten, h. 16 cm.
Verkocht voor € 50
Zijde met geborduurd decor van feniksen en florale motieven, 148 x 148 cm.
Verkocht voor € 70
Zijde, met voorstelling van een wijsgeer met hert, in octagonale lijst, 60 x 53 cm.
Verkocht voor € 60
Op zijde, met Hindoeïstische voorstelling van godheid, koe en vele vrouwen, 50 x 78.5 cm / 68 x 96 cm.
Verkocht voor € 30
Bestaande uit 2 polychrome borden, twee blauwwitte schoteltjes, 1 kom, 4 Imari schoteltjes, etc. ø 11-23 cm - vele defecten.
Verkocht voor € 130