Zilver, kristal en koper, h. 8.2 en 10.7 cm.
Verkocht voor € 60
Zilver, 400 gram.
Verkocht voor € 80
Tin met groene glascabochons aan 1e gehalte zilveren ankerschakel collier, l. 66 en 14 cm.
Verkocht voor € 70
2e gehalte zilver, centraal in het bergkristal blauwe knopjes.
Verkocht voor € 100
1e gehalte, bekroond door gestileerde palmetten, keurmerk Johannes Siggaard, l. 16.5 en 17.5 cm.
Verkocht voor € 50
2e gehalte zilver met gravé decor, meesterteken H3 ?, h. 3.5 cm.
Verkocht voor € 45
Te koop voor € 100
Zilver.
Verkocht voor € 60
BWG, montuur met kabelrand, h. 4.5 cm.
Verkocht voor € 90
1e gehalte, Duits uurwerk, ø 8 cm - windt niet op.
Verkocht voor € 60
Zilver, met zwart emaille knopjes.
Verkocht voor € 40
een vierdelig zilveren uitschuifbaar sigarettenpijpje met mondstukje van been, l. 5.6 cm, met bijbehorende deksel kokertje in de vorm van een eikel, h. 3 cm, en zilveren aansteker, h. 4.5 cm
Verkocht voor € 40
18 krt. geelgoud, met ivoren plaatje met restanten van haarstukje, ø 4.5 cm.
Te koop voor € 50
2e gehalte, onderzijde geribd, koffiekan, h. 20 cm, en roomstel.
Te koop voor € 500
Te koop voor € 70
Met een naslag van een gulden uit 1681, daarbij 2 stopwatches en een polshorloge.
Verkocht voor € 70
Zilver, h. 12-17 cm.
Verkocht voor € 60
2e gehalte, theepot en roomlepel van Van Kempen, max. h. 15 cm, 455 gram - oor van theepot zit los.
Verkocht voor € 120
1e gehalte, met decor van toortsen en bladertakken, fotomaat 3 x 2 cm.
Verkocht voor € 70
BWG, met ajour decor van arabesken, Italië, l. 16 cm.
Verkocht voor € 35
Gekeurd met een I, daaraan fluwelen beurs en losse tashaak, l. 7.5 cm, daarbij een faux angelskin collier.
Verkocht voor € 20
Echte parels, 19 druppelvormige citrienen op- en aflopend in grootte, sluiting BWG 9 krt. geelgoud, l. 42 cm.
Te koop voor € 350
2e gehalte zilver, grote vork 1919, l. 24 cm, vleesvorkjes 1918, l. 15 cm.
Te koop voor € 90